катяблог

Вікторія Литкіна: “Убивці Каті усміхаються мені в обличчя”

26 4877

Тепер проти нас 2 обвинувачених і 4 адвокати, які всіма можливими і неможливими способами хочуть із убивць зробити «невинних діток і слухняних хлопчиків».

Пишу це з болем у серці. 2 серпня для нашої родини стало страшним днем – днем, коли жорстоко вбили мою донечку. З цього дня минуло два роки, а біль від втрати не меншає.

«Батьки не повинні ховати своїх дітей!”

Багато хто каже, що це Воля Божа. А я кажу: це не Бог, це зробили дурні, бездушні, жорстокі тварюки.

Щоразу, коли приїздиш на суд, слухаєш, які це гарні хлопчики, які добрі, чуйні. А скажіть мені, чи може добра людина вчинити таке звірство?? А потім сидіти на суді і посміхатись мені в обличчя. В обличчя матері, яка втратила єдину дитину, в якої в один момент обірвалося все, яка не бачить майбутнього, не бачить своєї донечки.

Катя була для мене всім, в першу чергу – сенсом життя. І в голові питання: як жити? Для кого жити? Що робити далі???

 

 

І чуєш, як мама вбивці каже, що він не винен, і просить пошкодувати його й відпустити додому. А адвокати, як змії, викручують і перекручують все, щоб тільки вигородити.

Дякую Богу, що я не залишилася сама. Дякую Вам, родино, друзі, знайомі і чужі люди, за те, що допомагали і допомагаєте. Це дає сили. А сили нам треба, бо тепер проти нас 2 обвинувачених і 4 адвокати, які всіма можливими і неможливими способами хочуть із убивць зробити «невинних діток і слухняних хлопчиків».

Як можна захищати вбивць? Вони мають право? на що право? Не відповідати за свій злочин? Чи бути не покараними? Чи все залежить від кількості $$$ – багато маєш, то й не винен?

Шановні адвокати, де ваша совість і людяність? Чи це не притаманно для вас?

Брехати у вічі нам і суддям, говорити, що вони не скоїли цього… Ви добре знаєте, що вони зробили і що саме вони вбивці… Це для вас тільки робота? А як же вбита дівчинка??

У Каті було все життя попереду. Вона тільки розпочинала самостійні кроки. Вона цінувала життя, вона була життєрадісною і доброю. Захищала слабких – не на словах, а на ділі. Добре знала, чого хоче досягти в житті і ким бути. Ішла до цього, працювала над цим, вкладала багато зусиль, вчилася, розвивалась. У моєї донечки все виходило, я пишаюся нею, це була моя гордість.

Хоч я її не бачу, але вірю що вона зі мною, біля мене, мій ангел, охороняє, оберігає і дає сили витримати все.

Катінько, ми тебе любимо, пам’ятаємо і сумуємо.

 

Вікторія Литкіна

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

26 Коментар "Вікторія Литкіна: “Убивці Каті усміхаються мені в обличчя”"

повідомляти

Громадянин України
13 днів 10 годин тому

в цих адвокатів совісті нема. Як шльондри продажні. За гроші все зроблять. Моя така думка.

Анатоль_ БІДЗЮРА
13 днів 9 годин тому

Вбивці Каті та її адвокати вже покарані, тільки вони ще не знають про це. Я міг би привести багато цитат із Святого письма, але їм вони вже не допоможуть. Покарані і батьки “золотих” хлопчиків.

Ммм
12 днів 20 годин тому

А ви в свої слова вірите? А вбивці в ніщо не вірять і їм все сходить з рук…

бабушка Кати
12 днів 15 годин тому

а нам только и остается – ВЕРИТЬ! поверьте и Вы -Ммм- СЛЕЗЫ МАТЕРИ И ВЫРВАННОЕ СЕРДЦЕ МАТЕРИ ГОСПОДОМ УЖЕ УСЛЫШАНО!!! и любое злодейство – тем более кровавое УБИЙСТВО безнаказанным не проходит!

Віктор
13 днів 8 годин тому

Правильно сказав Бідзюра : вони Вже покарані. Бог є і він воздасть їм більше, ніж може зробити людина, а тим паче – наше “правосуддя”…
Ворота пекла вже відчинені для них….

Валік
13 днів 5 годин тому

Олексій Суханов з ток-шоу Говорить Україна обіцяв через рік ми заново вернемося до цеї теми. Думаю Мамі Каті варто повторно звернутися на канал щоб зняли продовження цеї страшної історії.

Вікторія
12 днів 15 годин тому

Одне шоу з нашої біди зробили і нічим не допомогли, не вірю телебаченню взагалі

бабушка Кати
12 днів 15 годин тому

знаете – телешоу – это просто ТЕЛЕШОУ! и поверьте, никакой помощи они не оказывают. просто рассказывают, как выгодно ИМ о случившемся. если бы была надежда получить от Суханова и КО. какую-то помощь – мы бы обратились к ним.

Валік
13 днів 5 годин тому

Ще скажу свою думку. Тут маленькі дітки хворіють на рак і помирають. Старші люди хворіють на цукровий діабет і стають прикутим до ліжка. А тварюк, які як вовки розтерзали юну дівчину, Бог ніяк не накаже ніякою хворобою. Мої щирі співчуття мамі Каті. Надіюся Бог покарає тут на землі тих нелюдів.

Совість
12 днів 10 годин тому

Шо ви всі про того Бога говорите? Якщо б він був то не було би стільки несправедливості в цьому світі. Вам не набридло вірити в те що на 100 % не доказано. Як стадо..

В нашій країні суд на стороні тих в кого гроші і зв’язки.

Анатоль_ БІДЗЮРА
12 днів 7 годин тому

Ти не шукаєш, “совість”, Бога. Навіть заперечуєш Його існування. Проте, Він тебе знайде.

Олег
12 днів 5 годин тому

Як би Ви читали Біблію то би знали що Ева і потім Адам згрішили тим, що захотіли самі керувати своїм життям, а не слухатися Бога. Тому Бог дав людям час і не втручається в події людей. Але прийде час Бог втрутиться.

Совість
9 днів 18 годин тому

Прийде час? Серйозно? Скільки ще тисяч років чекати?

Анатоль_ БІДЗЮРА
9 днів 14 годин тому

Ти, “совість” зі твоєю сміливістю, чекатимеш його (часу) до закінчення світу.

Сергей Лыткин
8 днів 6 годин тому

Если бы не Бог, я бы сидел сейчас там на тех судах вместо того пацана, который убил мою дочь в клетке за убийство его же, и, возможно, ещё кого-то из его семьи! А так-по моим молитвам и молитвам тех людей, которые за меня молились Богу за душевное спокойствие и равновесие, я просто терплю их! И буду терпеть! Потому что Бог даёт всем у него просящим любовь и мир в душе! Чего и всем вам желаю!!!

Совість
5 днів 16 годин тому

Про який спокій ти говориш? В тебе все життя перекреслено із-за цих вилупків.. ти згадай про цей спокій, коли їх двох відпустять.

Окуліст
10 днів 15 годин тому

Є на це божий суд, мені тебе шкода що втебе думка вголові повертається таке писати.

Анатоль_ БІДЗЮРА
5 днів 14 годин тому

Якщо ви до Сергія Літкіна, то і я його однодумець. Тільки віра у Єдиного і всемогогутнього Творця землі та Всесвіту спиняє мене зробити те, про що він написав. Проте, якщо Бог звелить мені, я підкорюсь Йому без найменшого сумніву та вагання.

Віталій
5 днів 21 годин тому
Яка там совість і людяність. Зараз адвокати за гроші готові захищати навіть диявола! Впевнений, що якби хтось вчинив самосуд, рішення вже давним-давно було би прийняте, і хтось отримав би немалий строк тільки за те, що очистив світ від двох нелюдів. А тут гуму тягнуть вже 2 роки. Залишається тільки надіятись, що малолітнім шакалам все ж не вдасться уникнути покарання у вигляді багаторічного (а краще довічного) ув’язнення. Знаю, що Біблія вчить нас прощати і не відповідати злом на зло, поклавшись на Божий суд. Та якось легше було би в це вірити після раптових нещасних випадків із мученицькою смертю убивць Каті та… Читати далі »
Совість
5 днів 16 годин тому

Та нічого не буде. Там все підмазано.. Затягування часу, перекладач бо хтось мову забув, грамоти бо яка хороша дитина ви подивіться. Звучить смішно, але таке в суді канає. І де ваш Гузь балабол який збирався вам помогти?

Re@
5 днів 17 годин тому

Цикаво якщо 2 роки тому вони були неповнолитни то напевно им вже э по 18рокив?и все-таки можуть зараз пройти детектор брехни?🤔

Совість
5 днів 5 годин тому

Детектор не є обов’язковою процедурою.. та й їм його проходити нащо?

Юрій
5 днів 1 година тому
Якщо ставити під сумнів існування Бога, то треба пояснити, що таке ” Совість”. Адже з раціональної точки зору – це абсурд. Якщо тільки сам Бог не промовляє до людей через неї. А як можна не бачити “Руки Бога” у відстані від Землі до Сонця. Завдяки незначній її зміні, внаслідок нахилу земної осі, ми маємо значну зміну температури – зима, літо. Краще визнати, що нашого розуму не достатньо аби зрозуміти сутність Бога. Очевидно так треба. Земне життя людини – це мить, яку треба протриматись, живучи “Правильно” відносно Бога, а не настроїв суспільства. І це воно повинне бути найбільш зацікавлене у покаранні… Читати далі »
wpDiscuz