катяблог

Вікторія Литкіна: “Убивці Каті усміхаються мені в обличчя”

29 6695

Тепер проти нас 2 обвинувачених і 4 адвокати, які всіма можливими і неможливими способами хочуть із убивць зробити «невинних діток і слухняних хлопчиків».

Пишу це з болем у серці. 2 серпня для нашої родини стало страшним днем – днем, коли жорстоко вбили мою донечку. З цього дня минуло два роки, а біль від втрати не меншає.

«Батьки не повинні ховати своїх дітей!”

Багато хто каже, що це Воля Божа. А я кажу: це не Бог, це зробили дурні, бездушні, жорстокі тварюки.

Щоразу, коли приїздиш на суд, слухаєш, які це гарні хлопчики, які добрі, чуйні. А скажіть мені, чи може добра людина вчинити таке звірство?? А потім сидіти на суді і посміхатись мені в обличчя. В обличчя матері, яка втратила єдину дитину, в якої в один момент обірвалося все, яка не бачить майбутнього, не бачить своєї донечки.

Катя була для мене всім, в першу чергу – сенсом життя. І в голові питання: як жити? Для кого жити? Що робити далі???

 

 

І чуєш, як мама вбивці каже, що він не винен, і просить пошкодувати його й відпустити додому. А адвокати, як змії, викручують і перекручують все, щоб тільки вигородити.

Дякую Богу, що я не залишилася сама. Дякую Вам, родино, друзі, знайомі і чужі люди, за те, що допомагали і допомагаєте. Це дає сили. А сили нам треба, бо тепер проти нас 2 обвинувачених і 4 адвокати, які всіма можливими і неможливими способами хочуть із убивць зробити «невинних діток і слухняних хлопчиків».

Як можна захищати вбивць? Вони мають право? на що право? Не відповідати за свій злочин? Чи бути не покараними? Чи все залежить від кількості $$$ – багато маєш, то й не винен?

Шановні адвокати, де ваша совість і людяність? Чи це не притаманно для вас?

Брехати у вічі нам і суддям, говорити, що вони не скоїли цього… Ви добре знаєте, що вони зробили і що саме вони вбивці… Це для вас тільки робота? А як же вбита дівчинка??

У Каті було все життя попереду. Вона тільки розпочинала самостійні кроки. Вона цінувала життя, вона була життєрадісною і доброю. Захищала слабких – не на словах, а на ділі. Добре знала, чого хоче досягти в житті і ким бути. Ішла до цього, працювала над цим, вкладала багато зусиль, вчилася, розвивалась. У моєї донечки все виходило, я пишаюся нею, це була моя гордість.

Хоч я її не бачу, але вірю що вона зі мною, біля мене, мій ангел, охороняє, оберігає і дає сили витримати все.

Катінько, ми тебе любимо, пам’ятаємо і сумуємо.

 

Вікторія Литкіна

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

29 Коментар "Вікторія Литкіна: “Убивці Каті усміхаються мені в обличчя”"

повідомляти

Громадянин України
8 місяців 18 днів тому

в цих адвокатів совісті нема. Як шльондри продажні. За гроші все зроблять. Моя така думка.

editor
8 місяців 18 днів тому

Світлана Шевчук: Вікторіє, щиро вам співчуваю, як важко боротись за правду в теперішні важкі часи. Страшнішого горя для матері- немає, як бачити у труні свою дитину. Єдину дитину !!!! Призиваю на вас Боже милосердя, нехай будуть покарані вбивці, жоден адвокат їх не ,,відмаже,, перед гнівом Божим. І розплата прийде, я це знаю зі свого гіркого досвіду. Колись, такі ж тварюки, вбили мого чоловіка. Кров невинної дівчинки ,,вопієт,, до Бога. Ви, Віто, моліться, Господь ніколи не покине і обітре всяку сльозу з вашого обличчя. А донечці вашій, Царство Небесне!

editor
8 місяців 18 днів тому

Anna Ivashko: Усі, хто захищає «цих добрих хлопчиків», не думають, що відпустивши їх на волю, можуть опинитись на місці батьків Каті, з їх же («цих хлопчиків») легкої руки.

Анатоль_ БІДЗЮРА
8 місяців 18 днів тому

Вбивці Каті та її адвокати вже покарані, тільки вони ще не знають про це. Я міг би привести багато цитат із Святого письма, але їм вони вже не допоможуть. Покарані і батьки “золотих” хлопчиків.

Ммм
8 місяців 17 днів тому

А ви в свої слова вірите? А вбивці в ніщо не вірять і їм все сходить з рук…

бабушка Кати
8 місяців 17 днів тому

а нам только и остается – ВЕРИТЬ! поверьте и Вы -Ммм- СЛЕЗЫ МАТЕРИ И ВЫРВАННОЕ СЕРДЦЕ МАТЕРИ ГОСПОДОМ УЖЕ УСЛЫШАНО!!! и любое злодейство – тем более кровавое УБИЙСТВО безнаказанным не проходит!

editor
8 місяців 18 днів тому

Anna Kukharik: Цікаво, скільки ще людей мають вбити/поранити/покалічити сучасні феодали, щоб держава згадала про свої обов’язки та почала карати винних без поділу на соціальний стан, фінансові можливості та близькість до влади?
Перефразую по-іншому: скільки мажорів люди мають розірвати на місці їх злочину, щоб поліція, прокуратура та суд почали працювати?

Віктор
8 місяців 17 днів тому

Правильно сказав Бідзюра : вони Вже покарані. Бог є і він воздасть їм більше, ніж може зробити людина, а тим паче – наше “правосуддя”…
Ворота пекла вже відчинені для них….

Валік
8 місяців 17 днів тому

Олексій Суханов з ток-шоу Говорить Україна обіцяв через рік ми заново вернемося до цеї теми. Думаю Мамі Каті варто повторно звернутися на канал щоб зняли продовження цеї страшної історії.

Вікторія
8 місяців 17 днів тому

Одне шоу з нашої біди зробили і нічим не допомогли, не вірю телебаченню взагалі

бабушка Кати
8 місяців 17 днів тому

знаете – телешоу – это просто ТЕЛЕШОУ! и поверьте, никакой помощи они не оказывают. просто рассказывают, как выгодно ИМ о случившемся. если бы была надежда получить от Суханова и КО. какую-то помощь – мы бы обратились к ним.

Валік
8 місяців 17 днів тому

Ще скажу свою думку. Тут маленькі дітки хворіють на рак і помирають. Старші люди хворіють на цукровий діабет і стають прикутим до ліжка. А тварюк, які як вовки розтерзали юну дівчину, Бог ніяк не накаже ніякою хворобою. Мої щирі співчуття мамі Каті. Надіюся Бог покарає тут на землі тих нелюдів.

Совість
8 місяців 17 днів тому

Шо ви всі про того Бога говорите? Якщо б він був то не було би стільки несправедливості в цьому світі. Вам не набридло вірити в те що на 100 % не доказано. Як стадо..

В нашій країні суд на стороні тих в кого гроші і зв’язки.

Анатоль_ БІДЗЮРА
8 місяців 16 днів тому

Ти не шукаєш, “совість”, Бога. Навіть заперечуєш Його існування. Проте, Він тебе знайде.

Олег
8 місяців 16 днів тому

Як би Ви читали Біблію то би знали що Ева і потім Адам згрішили тим, що захотіли самі керувати своїм життям, а не слухатися Бога. Тому Бог дав людям час і не втручається в події людей. Але прийде час Бог втрутиться.

Совість
8 місяців 14 днів тому

Прийде час? Серйозно? Скільки ще тисяч років чекати?

Анатоль_ БІДЗЮРА
8 місяців 14 днів тому

Ти, “совість” зі твоєю сміливістю, чекатимеш його (часу) до закінчення світу.

Сергей Лыткин
8 місяців 12 днів тому

Если бы не Бог, я бы сидел сейчас там на тех судах вместо того пацана, который убил мою дочь в клетке за убийство его же, и, возможно, ещё кого-то из его семьи! А так-по моим молитвам и молитвам тех людей, которые за меня молились Богу за душевное спокойствие и равновесие, я просто терплю их! И буду терпеть! Потому что Бог даёт всем у него просящим любовь и мир в душе! Чего и всем вам желаю!!!

Совість
8 місяців 10 днів тому

Про який спокій ти говориш? В тебе все життя перекреслено із-за цих вилупків.. ти згадай про цей спокій, коли їх двох відпустять.

Окуліст
8 місяців 15 днів тому

Є на це божий суд, мені тебе шкода що втебе думка вголові повертається таке писати.

Анатоль_ БІДЗЮРА
8 місяців 10 днів тому

Якщо ви до Сергія Літкіна, то і я його однодумець. Тільки віра у Єдиного і всемогогутнього Творця землі та Всесвіту спиняє мене зробити те, про що він написав. Проте, якщо Бог звелить мені, я підкорюсь Йому без найменшого сумніву та вагання.

Віталій
8 місяців 10 днів тому
Яка там совість і людяність. Зараз адвокати за гроші готові захищати навіть диявола! Впевнений, що якби хтось вчинив самосуд, рішення вже давним-давно було би прийняте, і хтось отримав би немалий строк тільки за те, що очистив світ від двох нелюдів. А тут гуму тягнуть вже 2 роки. Залишається тільки надіятись, що малолітнім шакалам все ж не вдасться уникнути покарання у вигляді багаторічного (а краще довічного) ув’язнення. Знаю, що Біблія вчить нас прощати і не відповідати злом на зло, поклавшись на Божий суд. Та якось легше було би в це вірити після раптових нещасних випадків із мученицькою смертю убивць Каті та… Читати далі »
Совість
8 місяців 10 днів тому

Та нічого не буде. Там все підмазано.. Затягування часу, перекладач бо хтось мову забув, грамоти бо яка хороша дитина ви подивіться. Звучить смішно, але таке в суді канає. І де ваш Гузь балабол який збирався вам помогти?

Вікторія
3 місяців 16 днів тому

А мені більше подобається: “Око- за око,зуб- за зуб.” Додам, життя-за життя! Нехай покидьки горять у пеклі!

Re@
8 місяців 10 днів тому

Цикаво якщо 2 роки тому вони були неповнолитни то напевно им вже э по 18рокив?и все-таки можуть зараз пройти детектор брехни?🤔

Совість
8 місяців 9 днів тому

Детектор не є обов’язковою процедурою.. та й їм його проходити нащо?

Юрій
8 місяців 9 днів тому
Якщо ставити під сумнів існування Бога, то треба пояснити, що таке ” Совість”. Адже з раціональної точки зору – це абсурд. Якщо тільки сам Бог не промовляє до людей через неї. А як можна не бачити “Руки Бога” у відстані від Землі до Сонця. Завдяки незначній її зміні, внаслідок нахилу земної осі, ми маємо значну зміну температури – зима, літо. Краще визнати, що нашого розуму не достатньо аби зрозуміти сутність Бога. Очевидно так треба. Земне життя людини – це мить, яку треба протриматись, живучи “Правильно” відносно Бога, а не настроїв суспільства. І це воно повинне бути найбільш зацікавлене у покаранні… Читати далі »
Вікторія
3 місяців 16 днів тому

Нарешті у засіданні суду з’явились докази – Максим зізнався, що це Назар убив Катю.
Хоча я думаю, що вбивали обоє, хочуть, щоб строк був меншим, от і викручуються. Не даремно Максим ховався за кордоном, маман Назара знала, що Максим все розповість.
Тепер тема до роздумів- Шостак їздив за кордон і зустрічався з Максимом, все знав з самого початку….
Хто Ви, пане Шостак?

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 місяців 16 днів тому

Перевертень. Диявольське поріддя.

wpDiscuz