Пане Сторонський, ви посліпли від влади?

12 3409

Чужа тітка, чергова дружина скандального чолов’яги, виклала вчора у соцмережах відео з його малолітнім сином.

Типу хлопчик не хоче йти до мами, хоче до тата.

Тато тримає малого і сичить: “Не йди до тої суки, не йди до тої суки”.

 – На урізаному відео цього нема, – каже мама хлопчика, – але я була поряд і чула. 

Так батько передає дитину матері за недолугим рішенням опікунської ради: тиждень тут – тиждень там.

Хамувата тітка не знає чи не хоче знати, що знімати чужу малолітню дитину і поширювати її фото/відео без згоди ОБОХ батьків заборонено законом.

І суд в Україні уже розглядав такі справи, і позивачі вигравали. Та ще й компенсацію за моральну шкоду отримували від подібних “тьоть”.

Коли ця “сердобольна” тітонька ще й публічно, в інтернеті, обзиває матір хлопчика шизофренічкою, то хочеться спитати очільника опікунської ради А.Сторонського:

– Ви посліпли? Поглухли? Здуріли від влади?

Невже ви не розумієте, що горе-батько з горе-мачухою психічно травмують і морально калічать дитину?

Голова опікунської ради в Нововолинську А.М,Сторонський

Уявляю, що те мстиве подружжя втовкмачує малому про його маму без свідків. Як затято налаштовує його проти неї.

Тій парочці вернеться.

Але це відверте знущання, ці моральні тортури благословив, я вважаю, голова опікунської ради. Він же – перший заступник нововолинського міського голови, секретар міськради.

Пане Сторонський, пані Думич зі служби у справах дітей, воно ж вернеться й вам. За кожну сльозину цього хлопчика і його мами.

Бога ви не боїтеся. Відповідальності – теж. То побійтеся бумеранга.

Окремо звернусь до начальника Нововолинського відділення поліції Василя Бучинського.

На тому відео молода працівниця поліції, прибувши за 100 500-им, напевно, викликом скандаліста, каже йому:

 – Я вам раджу позбавити її батьківських прав. 

Ну, а я пораджу начальникові поліції: проведіть роботу зі своїми підлеглими, поставте таких порадниць в уніформі на місце.

Бо сама вже бачила і чула в міському суді 21 липня, як упереджено ваші працівники, що обслуговують виклики нарваного татуся, розмовляють із потерпілою від його насильства жінкою.

Хай там як вони крутять і перекручують, хай там як він її залякує,  але справедливість є. І ми її доможемось.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
12 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Юля
1 рік тому

Та тьотя вже видалила відео і більшість фото,але два на своїй фейсбук сторінці лишила. І на обох вона з малим. Тьотю, а ти дозволу в матері на це не питала. Нариваєшся на судовий позов.

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Юля

Вік живи і вік дивуйся – є жива і любляча, дбайлива мама, а чужа тьотя встромила свою фізіономію до чужої дитини і чужу дитину без дозволу матері фотографує. Нехай мама справді подасть до суду на тьотю, а заодно і на тата, що це допустив і на заступника міського голови вкупі з чиновниками, бо вони у мами дитину забрали, що і привело до бездозвольної фотосесії

Я в шоці
1 рік тому
Відповісти  Юля

Жіночка ще не зрозуміла. Фото з чужою малолітньою дитиною в неї досі на аватарці. А їй же так доступно пояснювали. Не дійшло.

Вікторія
1 рік тому
Відповісти  Я в шоці

Жіночка не зрозуміє ніколи, бо немає своїх дітей, тому, на мою думку, саме так мститься жінці, яка має дітей.
А ота опікунська рада, разом з поліцайкою, абсолютно далекі від Закону люди, які отримали повноваження і розмахують ними, як макака гранатою.

Юля
1 рік тому
Відповісти  Вікторія

Після судового позову жіночка ВСЕ зрозуміє.

Олег
1 рік тому

Правильно ви пишите, бо в рішенні суду написано “Фотографії малолітніх та неповнолітніх осіб, які мають часткову дієздатність та в силу віку не можуть належним чином розуміти питання, пов’язані із розміщенням своїх зображень у соціальних мережах, можуть публікуватись сторонніми особами лише зі згодою обох батьків, які мають рівні права відносно розвитку та виховання дітей.” Але вдумаймось в речення ” мають рівні права відносно розвитку та виховання дітей”.

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Олег

Замість РОЗВИТКУ й ВИХОВАННЯ відбувається постійне навіювання дитині, що її мати погана. І ще дещо, але про це вправі розповісти лише мати. І краще вам цього не знати.

Просто накипіло
1 рік тому

Як хоче бути дбайливою мамою, а не може мати дітей,то хай піде в приют, візьме дитину на виховання, а не показуху робить, а той горе батько, чим кращий, дав жінці оформити на мати одиначку? Його дитину? А тепер син йому нада???? Позорище, родіть самі і виховуйте, ну або візміть, а маму немучайте, вона мама вона родила, вона не алкашка, щоб так забирати!!!!!

Просто накипіло
1 рік тому

хай осеменитель, йде кліпає далі , а не грошима і связямі рішає, бісить ще з молоду непереносила того фермера, грош ціна йому, що воює з колишньою,
Дитина -мамі!!!!!!!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Рішення опікунської ради та її очільника було незаконним від самого початку. Витяг зі “ЗУ Про охорону дитинства. Ніхто ще не брався за цю справу всерйоз.

Стаття 14. Розлучення дитини з сім’єю

Діти та батьки не повинні розлучатися всупереч їх волі, за винятком випадків, коли таке розлучення необхідне в інтересах дитини і цього вимагає рішення суду, що набрало законної сили.

Під час вчинення дій, пов’язаних з розлученням дитини з одним або обома батьками, а також інших дій, що стосуються дитини, в порядку, встановленому законом, судом заслуховується думка та побажання дитини.

Стаття 15. Право дитини на контакт з батьками, які проживають окремо

{Назва статті 15 в редакції Закону № 1397-VI від 21.05.2009}

Дитина, яка проживає окремо від батьків або одного з них, має право на підтримання з ними регулярних особистих стосунків і прямих контактів.

Батьки, які проживають окремо від дитини, зобов’язані брати участь у її вихованні і мають право спілкуватися з нею, якщо судом визнано, що таке спілкування не перешкоджатиме нормальному вихованню дитини.

У разі коли батьки не можуть дійти згоди щодо участі одного з батьків, який проживає окремо, у вихованні дитини, порядок такої участі визначається органами опіки та піклування за участю батьків виходячи з інтересів дитини. Рішення органів опіки та піклування з цих питань можуть бути оскаржені до суду у порядку, встановленому законом.

Дитина має право на отримання інформації про відсутніх батьків, якщо це не завдає шкоди її психічному і фізичному здоров’ю.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Всі питання щодо батьків неповнолітньої дитини, їхні дії та бездіяльність ясно і зозуміло викладені в “ЗУ Про охорону дитинства”. А також, в Міжнародній Конвенції прав дитини ратифікованої державою Україна, яка має виключний приорітет над першим документом. Я дуже сумніваюсь, що голова опікунської ради при НВ міськраді А Сторонський, приймаючи своє “соломонове рішення” був ознайомлений зі змістом статей і пунктів першого (внутрішнього) і другого (міжнародного) нормативних актів. Як і члени ОР. Звичайно, я не берусь судити, але мені здається що мама Матвійка може легко повернути дитину правильно використовуючи це (закон і Конвенцію) при допомозі компетентного та незаангажованого адвоката.

тетяна
1 рік тому

Цей “батько” з головою геть не дружить напевно. Це як треба не любити совю дитину щоб так травмувати. Яке ти маєш право калічити дитині життя. ***** ти відсталий. Та й тьотя я бачу не сильно розвинена, якби у вас була спільна дитина не факт що він би не робив те ж саме, знайшовши нове захоплення. Ти не маєш своїх дітей і не можеш уявити як болить серце в МАМИ. Чого світ такий жорстокий і чому не можна хоч деколи думати головою .Що ви робите!!!!!!!!!! Як можна такому батькові давати право виховувати сина.Навіщо обзивати маму при дитині та й взагалі сваритися, все рівно на себе, то подумайте про дитину.