колледж

“А я скажу, що я його не бив…” Інцидент у коледжі розслідує поліція

59 5258

20 жовтня в Нововолинському електромеханічному коледжі побували бригада “швидкої допомоги” й оперативно-слідча група. 

Поліцію викликав 59-річний викладач військової підготовки, майор запасу Сергій Супрунюк.

Він працює тут понад 20 років, до пенсії – лічені місяці. І оце вперше написав заяву правоохоронцям – що після занять його вдарив заступник директора із навчальної роботи Олександр Ільїн.

Медики збили Супрунюку тиск, який шалено підскочив. Раніше викладач на здоров’я не нарікав і про гіпертонію лише чув.  Виявили в нього також забій тканин голови і щелепи. Госпіталізували на 12 днів у кардіологію.

У лікарню Сергія Леонтійовича просто з коледжу завезли правоохоронці, перед тим детально опитавши обох учасників інциденту.

Олександр Олександрович Ільїн запевняє, що побиття не було. Просто наздогнав Супрунюка у коридорі й забрав у нього акт із висновками службового розслідування щодо поведінки цього викладача. Забрав силоміць, бо той не хотів віддавати  документ.

– Ось цей акт, бачите, надірваний,показав РАДАРУ. – У моєму кабінеті сиділи свідки: секретар директора О.Зінчук і викладач О.Жаров. Коли Супрунюк вийшов, а я за – ним, двері були відчинені. Ніхто не чув криків, ніхто не бачив шарпанини.

Отже, я його не бив, а просто схопив за руку, щоб забрати оригінал акта. Там стоять підписи членів комісії, у разі зникнення чи псування документа довелося б заново збирати людей, аби підписалися. Хоча копії в нас були, звісно.

 

Заступник директора О.О.Ільїн

 

Що ж з’ясовувала комісія?

Як розповів РАДАРУ пан Ільїн, 7 жовтня у коледжі відбулися батьківські збори. Там дехто нарікав, що викладач предмету “Захист Вітчизни” на заняттях відволікається на сторонні теми – зокрема, негативно відгукується про заступника директора, фізруків, інших педагогів.

Після зборів окремі студенти та їхні батьки письмово поскаржилися на викладача Супрунюка пану Ільїну, який тимчасово виконував обов’язки директора на час відпустки М.Ігнатюка.

Ільїн одразу видав наказ №59 від 11 жовтня – про створення комісії для службового розслідування. Зобов’язав комісію у період із 12 по 19 жовтня “перевірити факти приниження Супрунюком гідності колег, факти зведення наклепів на Ільїна, Михалка, Горпинича та інших, а також на педколектив у цілому”.

Склад комісії: викладачі Камінська, Давидюк, Савчук, Горпинич, психолог Жук.

Комісія ретельно попрацювала. Вочевидь, не лише прочитала з десяток заяв, а й опитала студентів. Що вже там хто питав і відповідав – лишиться на совісті кожного.

Педагогічна етика і мораль, про яку так пікся заступник директора, тим часом гірко ридала. Не можна втягувати підлітків (як я зрозуміла – першокурсників) у “службові розслідування” стосунків між педагогами!

Ходіть до нього з перевіркою на заняття, аби не “відволікався”, переговоріть віч-на-віч, запитайте прямо, які до кого має претензії. Але не насаджуйте й не заохочуйте у своєму навчальному закладі систему офіційного “стуку” й доносів.

 

 

Одне слово, за тиждень роботи спецкомісія дійшла висновку, що Супрунюк зводить наклепи, паплюжить колег і колектив у цілому. Акт із цими висновками і підписами всіх членів ліг на стіл Ільїну. Заступник директора вирішив ознайомити викладача з цим актом при свідках. Покликав секретарку і пана Жарова. Далі ви знаєте…

– Сергій Леонтійович сказав, що в нього немає окулярів, що він хоче мати ксерокопію, а тоді раптом узяв акт і забрався з кабінету. Я мусив його наздогнати, каже Олександр Ільїн.Ні про яке фізичне насильство не могло бути мови. Просто витяг папір із його рук. Це було у коридорі. Він пішов, я повернувся з актом у свій кабінет.

А потім виявилося, що Сергій Леонтійович викликав поліцію… Я надав правоохоронцям усі пояснення. Так, усе це дуже неприємно, але я його не бив. Старша людина, піднявся тиск… За що маю вибачатися?

 

 

ДОПОВІДНА

 

Я, Супрунюк Сергій Леонтійович (1958 року народження), майор запасу (12 років військової служби, 22 роки педагогічного стажу),  викладач предмету «Захист Вітчизни» ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж», хочу повідомити про прикрий проступок, що стався у стінах навчального закладу у робочий час.

20 жовтня 2017 року завуч коледжу Ільїн Олександр Олександрович, тимчасовий виконувач обов’язків директора, наказав мені після пар прибути до нього в кабінет для розмови. Причину виклику я не знав.

Після чотирьох прочитаних мною пар я зайшов у кабінет завуча. Там були присутні викладач  Жаров О.В. та секретар директора. Ільїн О.О.  почав зачитувати акт. І з перших слів я зрозумів  ̶  документ  недостовірний. Виникла недовіра. Не дослухавши до кінця, я попросив надати мені ксерокопію акта для того, щоб самому прочитати і вникнути в зміст тексту і лише потім поставити свій підпис, що так важливо було. Після  паузи Ільїна О.О. я взяв акт зі столу і спокійно пішов робити копію та за окулярами, пообіцявши повернутися назад.

У коридорі коледжу, навпроти кабінету хімії,  Ільїн О.О. наздогнав мене та зненацька ззаду наніс удар у ліву сторону  голови: у вухо та у щелепу. Схопив мене за горло і вирвав з руки акт. Що так знервувало Ільїна О.О.? Можна тільки здогадуватися.

Я в шоковому стані направився до аудиторії «Захист Вітчизни», але перед тим  зайшов у кабінет до завідувача денного відділення Нєвєдрової Н. М. (Давидюк К. Ф. частково була свідком нашої розмови) і повідомив про неадекватну поведінку керівника закладу Ільїна О.О.

В аудиторії «Захист Вітчизни» я набрав номер мобільного телефону директора Ігнатюка М.І., щоб повідомити про скоєне. Ігнатюк М.І. не відповідав… Я був у розпачі. Шукаючи захисту, вирішив подзвонити у поліцію. Поліція в свою чергу викликала швидку допомогу. Лікар швидкої п. Бойко заміряв тиск (205/100) і надав медичну допомогу.

Поліцейські спочатку вели бесіду з Ільїним О.О. тому, що прийшли до мене, так би мовити, з  «оригіналом акта», який я мав підписувати. Але ж оригінал був зім’ятий після того, як Ільїн вирвав його з моєї руки!

Поліцейськими ставились питання. Я відповідав. Писався протокол. Запропонували їхати в лікарню, а по дорозі  перепитали на рахунок заяви: чи не маю бажання забрати.

Після огляду лікарів мене направили на стаціонарне лікування в кардіологічне відділення. Там я пробув з 20.10. по 31.10.17 р. Лікував мене лікар Радійчук В.М.

Мій діагноз: гіпертонічна хвороба, високий серцево-судинний ризик, забій тканин голови та  щелепи, часткова втрата слуху.

Лікування не з дешевих.

Зі сторони Ільїна О.О. вибачень не було.

 

08.11.17 р.                    Викладач ДВНЗ НЕМК  Супрунюк С. Л.

 

С.Л.Супрунюк зі своїми учнями

 

Поліція внесла заяву Сергія Супрунюка у реєстр досудових розслідувань за статтею 125 ККУ (легкі тілесні ушкодження). Висновку судмедекспертизи слідчий Нестерук іще не отримав.

Сергій Леонтійович Супрунюк за 40 хвилин спілкування розповів мені ледь не все своє життя. Нелегке й гідне. Побачила щиру і прямодушну людину, яка за 22 роки роботи у НЕМК зробила для коледжу багато доброго.

Але добре легко забувається. Надто ж якщо на місце цього викладача у пана Ільїна вже є на прикметі інша людина. Ну, й якщо керівні амбіції взяли гору над тією нещасною педагогічною етикою.

Хай там що, а не можна заохочувати серед учнів систему доносів на вчителя. Це руйнує юні душі. І це повернеться бумерангом.

Хай там як, а всі внутрішні питання й непорозуміння можна владнати без поліції та “швидкої”.

І жоден папір не вартий, аби людина злягла з гіпертонічним кризом.

– Якось можна обійтися без писанини?спитала я заступника директора наостанок.Порозумітися, вибачення принести…

– Можна, але за що? Я його не бив.

– А він каже, що били.

– А я скажу, що не бив.

 

О.О.Ільїн викладає передові технології… 

 

Група педагогів звинувачувала у порушенні педагогічної етики свого колегу. А вийшло, що ту етику розтоптали десь біля дверей хімічного кабінету. Хто розтоптав? Ну, точно НЕ Супрунюк.

Видирати папір із рук – так само морально і педагогічно, як заохочувати учнів до написання скарг на вчителя.

До слова, День вчителя у коледжі врочисто відзначили за тиждень до перших доносів на Супрунюка.

 

Наталя Камишникова 

У ТЕМУ:

Скандал у коледжі: завуч побив викладача?..

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

59 Коментар "“А я скажу, що я його не бив…” Інцидент у коледжі розслідує поліція"

повідомляти

Оксана
11 місяців 12 днів тому

Позорніки! Як не соромно??? Чого ж вони навчать наших дітей? Фу фу фу… аж неприємно читати

Віка
11 місяців 12 днів тому

Як мені це все знайоме.
Педагоги, іхні бесіди з студентами,добровільно-примусові написані заяви батьків студентів та інше.
Що взамін батькам,студентам Ви пообіцяли?Хороші оцінки,”кришу”.
Повірте, жодна мама на початку навчального року без підказки зацікавленоі особи -викладача ніколи не напише заяву на педагога.
Я думаю,що постраждалого хочуть здихатися,НЕУГОДНИЙ.
Я є постороння людина і вважаю, що винен Ільін,телятко у вовчій шкірці.
Порядний педагог -рідкість,та й не має зараз педагогів є хапуги,”діди”.

Дмитро
11 місяців 11 днів тому

В кожному закладі освіти слід третину вигнати, 3-5 з адміністрації -посадити і освіта буде в порядку

Студент
11 місяців 12 днів тому
Не знаю хто що там каже, але не розумію причини наклепів на Ільїна чи тим більше на його дружину. Супрунюк неуважно веде пари, часто розказує щось не по темі або взагалі якусь нісенітницю і доречі дійсно не рідко розказує “правду” про інших викладачів, занижує оцінки і навіть особливо не старається донести свій предмет. Звісно як до людини я нічого не маю проти , так дивакуватий але загалом звичайна людина. Якщо чесно я скоріше повірю що Супрунюк сам десь вдарився а згодом і викликав поліцію. Ільїн завжди допомагає і підтримує будь які ініціативи студентів будь то проведення якихось заходів або якісь… Читати далі »
editor
11 місяців 12 днів тому

Де тут наклепи на пана Ільїна і на його дружину?..
Якщо чесно, я скоріше повірю, що ви САМІ десь вдарились, коли писали цей комент.
Грубо? Зате справедливо.
Надалі всі анонімні коментарі у цій темі буду жорстко редагувати. Здоров’я людини дорожче за анонімні думки.

мораль
11 місяців 12 днів тому

А може, і поліцейські та швидка – теж нвклепники? Тільки люди без СОВІСТІ здатні звинувачувати весь світ, щоб приховати чорне нутро собі подібних (а може, і своє).

для студента
11 місяців 12 днів тому

Студенте, ви виховані за ільїнівським еталоном. Скільки таких “вихованців ільїнської школи”, звичайно, обліку не ведеться.
Адже навіть психолога коледжу залучено Ільїним до цієї ганебно-брудної принизливої участі. Такі викладачі,як Ільїн, калічать у юному віці піддатливу свідомість студентів. А це, на мою думку, є злочин ще більший, ніж перевищення службових обов’язків та зловживання службовим становищем.

editor
11 місяців 12 днів тому

Участь психолога у цій комісії мене теж вразила.
Психолог мав би віч-на-віч роз’яснити заступнику директора, що цього категорично не можна робити. І попрацювати над його комплексами, 🙂 а не збирати компромат на колегу.

викладач
11 місяців 12 днів тому

ільїну неодноразово колеги говорили про інші методи взаємодії з викладачами. Психолог наголошувала і не раз, що потрібно дотримуватись професійної етики, бути толерантним та об’єктивним і не маніпулювати людьми. Але Ільїн нікого не чує….

допитливий
11 місяців 12 днів тому

А скільки осіб іще є в коледжі з “ільїнівським” діагнозом? МОЖЕ, ТАМ, у коледжі, ЕПІДЕМІЯ?

editor
11 місяців 12 днів тому

Допитливий, модер уже злий. І ви знаєте чому. Акуратніше висловлюйтесь.

АНАТОЛЬ_
11 місяців 12 днів тому

Ви, “боже дитятко” назвалися б справжнім своїм іменем. По указці написали? Як і доноси?

Вчителька
11 місяців 12 днів тому

Нарешті у коледжі все прояснилось, а то усі ходять і тільки перешіптуються. Скажу чесно, а якщо не вірите спитайте у більшості викладачів коледжу, Ільїн реально заслуговує на звільнення після цього випадку. І як людину зіпсувала його посада завуча. Скільки він людям злого вже зробив і скільки ще може зробити.

гість
11 місяців 12 днів тому

Таких керівників, я вважаю, треба не просто звільняти , А ЗВІЛЬНЯТИ БЕЗ ПРАВА ВЛАШТУВАННЯ НА ПЕДАГОГІЧНУ РОБОТУ.

Оксана
11 місяців 12 днів тому

ну що пане Ільїн не допомогли вам звязки з попереднім і нинішнім начальниками паспортного столу? викладачу із Захисту Вітчизни великий респект, що не виписував різного роду не билиць, як дружина Ільїна, а як справжній мужик показав доповідну!

Віка
11 місяців 11 днів тому

Зозуля ще літає…не так високо,як хотілося,крильця підрізали тай репутація нульова,нові кадри тільки з птаха сміються,хоча час від часу залітає до зас.нач.міського управління освіти Л. поворкувати.

Влад
11 місяців 12 днів тому

цікаво лише одне, якщо директор знає про доповідну і лікарняне, чому він мовчить і не вживає ніяких заходів, скоріше за все він прикриває завуча і думаю не за безплатно

Дмитро
11 місяців 11 днів тому

Рука руку миє. Питання : коли з таких закладів стара партєйна гвардія нарешті піде геть7? ВЧИТИ ВЖЕ НЕМА КОМУ, А ВОНИ ВСЕ СВОЇХ ТУДИ ТЯГНУТЬ.

Правдокол
11 місяців 12 днів тому

велика уважуха Семенівні і викладачу Захисту Вітчизни

editor
11 місяців 12 днів тому

Авторку звуть Наталія Семенівна, якшо шо. Викладачу – респект, так.

гість
11 місяців 12 днів тому

Підтримую. Це дійсно мужні і порядні люди.

Касік
11 місяців 12 днів тому

будучи на місці директора звільнив би відразу, а так прийдеться ще й по статті!!!!!!!!!!!!!

Толік
11 місяців 12 днів тому

Не знаю за Ілліна, але Жаров, то ще той хабарник. Окрім грошей ще й качки з гусками брав

editor
11 місяців 12 днів тому

Качки… з гусками… Ви б живих качок приносили на заліки 🙂 Ставок зробили б, уже б на тому ставку повно птаства було. Так сів і дивишся: це гуска з того-то предмету, це качка з того-то…

Укроп
11 місяців 11 днів тому

Ххахахахахаха Жаров здивував

Толік
11 місяців 12 днів тому

А Супрунюка доречі декілька років тому були побили на Жовтневому. Там вінздається серйозну травму голови отримав.

editor
11 місяців 12 днів тому

Щороку викладачі проходять медогляд. Є медичні книжки і картки. Там усе відображено. До 20 жовтня цей викладач не знав, що таке підвищений тиск. А 20 жовтня після інциденту показники були загрозливими для життя.

Христина
11 місяців 6 днів тому

Давайте не будемо тут про медогляди говорити, тому що усі прекрасно знають, як вони відбуваються. Знаю не з чуток, бо сама була педагогом 10 років, і щорічно їх проходила.

editor
11 місяців 6 днів тому

Ну, людина та сімейний лікар знають, який у неї тиск, правда ж? Тут ідеться саме про це. І про показники, відображені в медичних документах.

РЕСПЕКТ
11 місяців 12 днів тому

Добре, що ільїна ніхто травмувати не збирається, СУПРУНЮК поступив достойно по чоловічому і рук **** не марав

Студентка
11 місяців 12 днів тому

Знаю як студентка і того і того. Супрунюк хороший викладач і хороша людина. Стосовно Ільїна – викладає добре, а людина *** .
Скажу одне: дуже рада, що Супрунюк не злякався і відстоює своє ім’я!!!

заочник
11 місяців 12 днів тому

так Супрунюк же військовий і мудра людина, а не якийсь там хабарник-забіяка.

Дмитро
11 місяців 11 днів тому

От де правда. Читай між коментарів. Коли садитимуть одного- “друзі” заради власної шкури всіх здадуть.

студент
11 місяців 12 днів тому
Коли я навчався у коледжі, Супрунюк вмів наголосити про некомпетентність деяких викладачів, до речі небезпідставно. Він загалом був хорошим викладачем і хорошою та культурною людиною, завжди входив в положення своїх студентів, дозволяв перездачі. А от ільїн викладач прекрасний, але людина *****, розповідали, що брав взятки, причому немалі. Був він такий троха дьорганий і часто зривався на студентах Жаров – то взагалі, я вважаю, хабарник страшний А Михалко заліки ставив тільки дівчатам, хлопці ж шоб отримати хороший бал або мусили ідеально все здавати, або платити, шоб отримати хоча б той бал що мають отримати Особисто мені вліпив 3 бали в диплом,… Читати далі »
Артем Сахарук,1-ТМ-97
11 місяців 12 днів тому
Я закінчив цей заклад 15 років назад.Я не знаю хто такий Ільїн,але добре пам‘ятаю Супрунюка.Сергій Леонтійович дійсно специфічний викладач,міг розказувати усілякі побрехеньки і байки(до речі як і інші деякі викладачі),але ДПЮ (так тоді називався предмет) викладав доступно,дійсно військова хода і виправка завжди відрізняли його від інших.Принаймні тоді ніяких наклепів я від нього не чув чи взагалі теми інших викладачів він не торкався. В іншій групі,де вчились мої друзі,він був куратором,його цінили та поважали,проблем не було. Щодо конфлікту:я вважаю,що правду мають встановити правоохоронні органи чи освітня адміністрація,що стоїть вище адміністрації НЕМКу.Повірте,директор щодо свого завуча чи викладача ніяких належних санкцій не примінить,тому… Читати далі »
editor
11 місяців 12 днів тому

Артеме, дякую вам.

заочник
11 місяців 12 днів тому
Артеме, ви дійсно не знаєте Ільїна…. Їльїн мстиво-корислива людина, як запевняють у коментарях. Завуч не здатен навіть на малюсіньке вибачення… Не здатен, бо не усвідомлює ницість своєї поведінки і методів роботи в цілому та кулачної потасовки з шарпаниною, зокрема….. То про яке рукопотискання завуча може йти мова….. Втратив репутацію уже давним-давно, задовго до інциденту. Тому вини Супрунюка немає у тому що авторитет завуча у коледжі був нижче плінтуса, як вбачається з коментарів. Навпаки, Супрунюк – єдина людина, яка відважилася поставити розпоясавшогося завуча на місце. А от чи вдасться правоохоронцям довести розпочату справу достойно до кінця? Хотілось би усім у це… Читати далі »
editor
11 місяців 12 днів тому

Будьте справедливими, у коментарях до попередньої публікації написали про Ільїна чимало й доброго.

заочник
11 місяців 12 днів тому

Ви маєте на увазі дружину Ільїна та “студентську раду ? рука руку миє.

Світлана
11 місяців 12 днів тому

Я навчалася у НЕМТі 15 років тому,про вчителя Супронюка можу дати тільки позитивні відгуки,дуже добра,справедлива,хороша людина.Що зараз дуже рідко зустрінеш,а ось Жаров називав наших хлопців частенько “Юноша,да ви бидло” і хабарчики також добре брав.Не буду підставляти одну людину,але я знаю що цей пан Ільїн нещодавно хвастався що скоро стане новим директором нашого коледжу,і з ним треба,як то кажуть”дружити”.Ти спочатку хлопче попрацюй на благо коледжу літ зо двадцять,а таку поважну людину як пан Супрунюк не чіпай!!!

до Світлани
11 місяців 11 днів тому

Отже заміняючи тимчасово директора коледжу Ільїн вправно практикувався знущанням над Супронюком, хворобливо насолоджуючись присмаком такої бажаної для завуча майбутньої посади директора?

АНАТОЛЬ_
11 місяців 12 днів тому

Дика історія. Бити старшу людину і брехати, що нічого не було? Змушувати до доносів, сталінського зразка, на викладача-ветерана студентів коледжу? Згоріти від сорому! І директор буде тримати й далі на роботі ****?

Яяя
11 місяців 12 днів тому
Ви вже зробили з Ільїна ,, дьявола во плоти”. Якщо все так і він одразу після зборів створив комісію і почав розслідувати справу то правильно, він же не з власної ініціативи це робив.Якби у нас всі так працювали (і поліція) то може не так все було б. Хоча Супрунюк нормальний викладач, не все так погано з ним , як ото жаліються. Людям ніколи не вгодиш( задавав би багато,то жалілися б , що багато)і могли б тих пару років дати допрацювати до пенсії. Якщо це правда, що написав Супрунюк , то Ільїн взагалі неадекватний. А на рахунок доносів- моядумка, що все… Читати далі »
editor
11 місяців 12 днів тому
Ні, моя логіка не така, не пересмикуйте. Те, що робила комісія, припахкує часами тотальних доносів і стукацтва. Викладач же навіть не знав, що колеги збирають на нього компромат. Збирають серед неповнолітніх. Після інциденту біля кабінету хімії викладач міг викликати одразу поліцію і “швидку”. Він викликав поліцію, БО ЙОМУ БУЛО ВАЖЛИВО ЗАХИСТИТИ СВОЇ ПРАВА І СВОЮ ГІДНІСТЬ. Це був на той момент єдино можливий спосіб, бо директор перебував у відпустці й на його дзвінки не відповідав. Бити пику тому, хто на тебе накинувся першим, звісно, можна. Але не в стінах навчального закладу. Викладач це розумів. Тому до бійки не опустився. До… Читати далі »
викладач
11 місяців 12 днів тому

увесь компромат зібрав Ільїн, а комісія ознайомилась із написаними під його диктовку заявами. Від батьків ніяких письмових заяв на момент інциденту не було. Ільїн сказав, якщо треба, то напишуть.

editor
11 місяців 12 днів тому

та не робили ми з нього диявола. РАДАР уважно вислухав обох педагогів. Обидві позиції подав. А вже “хто є ху”, як казав Горбачов, – вирішувати вам.

допитливий
11 місяців 12 днів тому

А погнався знервований завуч доганяти Супрунюка теж ” не з власної ініціативи”??? Адже батьки зі студентами такого наказу йому не давали! Підкреслюю ніхто з присутніх у кабінеті ( секретар директора, Жаров) не бігли доганяти Супрунюка ! Якась ненормально-дика зацікавленість у тому винесеному Супрунюком папірці була тільки у ільїна……

Олег
11 місяців 12 днів тому

Я, закінчив НЕМК у 2013р. Чесно, Супрунюк ніколи не подобався, предмет читає погано, пам’ятаю, як прийшов у нетверезому стані на польові збори. Щодо Жарова, так, він нагловатий, але я здав курсовий проект робив сам і захистив на відмінно, так що не розповідайте про хабарництво, бо якщо вчитеся, то ніхто нічого не вимагатиме, самі несете!!! А Ільїн у мене викладав ще у школі інформатику, у гімназії, він непоганий викладач, тільки як на мене засуворий, вимагав справді знань свого предмету. Як на мене це просто людська неприязнь викладачів.

гість
11 місяців 11 днів тому

Олеже ,викладач має бути людяним,привітним (незважаючи навіть на особисті негаразди), мудрим та врівноваженим. А якщо в людини систематично на обличчі СУВОРІСТЬ. ПИХАТІСТЬ. НАГЛОВАТІСТЬ – це є ненормально і може бути навіть симптомами захворювання, яке унеможливлює роботу з людьми, а тим більше з підлітками.

Христина
11 місяців 6 днів тому

Викладач повинен бути суворий, інакше не буде дисципліни і йому ті підлітки на голову вилізуть.

Гість
11 місяців 10 днів тому

Не викладав Ільїн у гімназії

Шурік
11 місяців 10 днів тому

Його навіть Владарчик з 12 школи вигнав, а в коледжі приютили бідолаху, бо напевно заплатив, щоб влаштуватись

Дмитро
11 місяців 11 днів тому

А скільки таких історій у Володимирі в агротехнічному і педколеджах, в школах… Адже такі історії всі приховують від громади. Хоч перший, хто не злякався публічності і правильно!!! Дикунів з освіти треба гнати поганою мітлою зі шлейфом “судимий”. А студентам і учням порада: знімайте відео, пишіть на диктофони фотографуйте крики вчителів, пянство, застілля і негідну поведінку. Викладайте в ютуб. Моїм дітям такої освіти не треба. А вашим?

гість
11 місяців 11 днів тому

За кордоном після такого вчинку Ільїна б заставили пройти психологічну реабілітацію. А потім завучу б довелося пройити безліч обстежень та тестів, що довести оздоровлення своєї психіки. І не факт,щоб дозволили поновитись на посаді. А в Україні цінується не людяність і компетентність та фаховість ,а чим більший брехун і хам, то вища посада, навіть,якщо й освіти відповідної не має.

Олексій
11 місяців 11 днів тому

Важко повірити, що Сан Санич когось побив!!!! Тим більше Супрунюка…) Знаю обох. Як то кажуть, і смішно, і плачно… А пан Супрунюк, як на мене, відносно не поганий викладач. Не можу згадати, щоб він колись щось говорив про інших викладачів погане. А відносно того, що відволікався під час занять на стороні теми, то таке з усіма викладачами трапляється. ЯКАСЬ ДИВНА СИТУАЦІЯ ПОЛУЧИЛАСЯ

гість
11 місяців 11 днів тому

Було би смішно, якби не було так прикро і боляче……

Alex.
11 місяців 9 днів тому

Дуже сумно. На жаль, буде ще гірше. Прийшли молоді викладачі, у яких нема досвіду роботи з дітьми, але є амбіції. Викладачами стали колишні трійочники. В педагогічні вузи брали “мох и болото”. Ось таких вчителів зараз і маємо. Керівнику закладу треба більше працювати з викладачами. Випадок цей – неподобство,неприпустимість в навчальному закладі. Учбовий заклад – це не вуличні розбірки. Не може викладач стриматись – не місце йому в навчальному закладі.

олег
11 місяців 9 днів тому
Це вершина айсберга, яка проявилася назовні завдяки стійкості ,незламності та мужносі викладача Супронюка., який повстав проти системи ” ільїнізма”. А скільки моральних образ поховано у серцях принижених викладачів,студентів, які роками змушені були текрпіли це свалілля у коледжі та колишньому технікумі. Ця ” система” буде звинувачувати правоохоронників, які не пргнулися перед ” величністю системи”, лікарів, які вправно і фахово надали медичну допомогу постраждалому Супронюку, а головне зафіксували ушкодження, репортеру, який оприлюднив правдиву і перевірену інформацію. А найбільше перепаде потерпілому,який за версією “системи” вдарився навмисно головою об хімічний кабінет, та “отримав внаслідок цього травми голови та ще й серцевий напад”. Цинічності “систеим”,як… Читати далі »
випусник
11 місяців 9 днів тому

Назви вивісок учбових закладів міняються, а зло при цому незмінно процвітає там.

wpDiscuz