“А я скажу, що я його не бив…” Інцидент у коледжі розслідує поліція

59 6023

20 жовтня в Нововолинському електромеханічному коледжі побували бригада “швидкої допомоги” й оперативно-слідча група. 

Поліцію викликав 59-річний викладач військової підготовки, майор запасу Сергій Супрунюк.

Він працює тут понад 20 років, до пенсії – лічені місяці. І оце вперше написав заяву правоохоронцям – що після занять його вдарив заступник директора із навчальної роботи Олександр Ільїн.

Медики збили Супрунюку тиск, який шалено підскочив. Раніше викладач на здоров’я не нарікав і про гіпертонію лише чув.  Виявили в нього також забій тканин голови і щелепи. Госпіталізували на 12 днів у кардіологію.

У лікарню Сергія Леонтійовича просто з коледжу завезли правоохоронці, перед тим детально опитавши обох учасників інциденту.

Олександр Олександрович Ільїн запевняє, що побиття не було. Просто наздогнав Супрунюка у коридорі й забрав у нього акт із висновками службового розслідування щодо поведінки цього викладача. Забрав силоміць, бо той не хотів віддавати  документ.

– Ось цей акт, бачите, надірваний,показав РАДАРУ. – У моєму кабінеті сиділи свідки: секретар директора О.Зінчук і викладач О.Жаров. Коли Супрунюк вийшов, а я за – ним, двері були відчинені. Ніхто не чув криків, ніхто не бачив шарпанини.

Отже, я його не бив, а просто схопив за руку, щоб забрати оригінал акта. Там стоять підписи членів комісії, у разі зникнення чи псування документа довелося б заново збирати людей, аби підписалися. Хоча копії в нас були, звісно.

 

Заступник директора О.О.Ільїн

 

Що ж з’ясовувала комісія?

Як розповів РАДАРУ пан Ільїн, 7 жовтня у коледжі відбулися батьківські збори. Там дехто нарікав, що викладач предмету “Захист Вітчизни” на заняттях відволікається на сторонні теми – зокрема, негативно відгукується про заступника директора, фізруків, інших педагогів.

Після зборів окремі студенти та їхні батьки письмово поскаржилися на викладача Супрунюка пану Ільїну, який тимчасово виконував обов’язки директора на час відпустки М.Ігнатюка.

Ільїн одразу видав наказ №59 від 11 жовтня – про створення комісії для службового розслідування. Зобов’язав комісію у період із 12 по 19 жовтня “перевірити факти приниження Супрунюком гідності колег, факти зведення наклепів на Ільїна, Михалка, Горпинича та інших, а також на педколектив у цілому”.

Склад комісії: викладачі Камінська, Давидюк, Савчук, Горпинич, психолог Жук.

Комісія ретельно попрацювала. Вочевидь, не лише прочитала з десяток заяв, а й опитала студентів. Що вже там хто питав і відповідав – лишиться на совісті кожного.

Педагогічна етика і мораль, про яку так пікся заступник директора, тим часом гірко ридала. Не можна втягувати підлітків (як я зрозуміла – першокурсників) у “службові розслідування” стосунків між педагогами!

Ходіть до нього з перевіркою на заняття, аби не “відволікався”, переговоріть віч-на-віч, запитайте прямо, які до кого має претензії. Але не насаджуйте й не заохочуйте у своєму навчальному закладі систему офіційного “стуку” й доносів.

 

 

Одне слово, за тиждень роботи спецкомісія дійшла висновку, що Супрунюк зводить наклепи, паплюжить колег і колектив у цілому. Акт із цими висновками і підписами всіх членів ліг на стіл Ільїну. Заступник директора вирішив ознайомити викладача з цим актом при свідках. Покликав секретарку і пана Жарова. Далі ви знаєте…

– Сергій Леонтійович сказав, що в нього немає окулярів, що він хоче мати ксерокопію, а тоді раптом узяв акт і забрався з кабінету. Я мусив його наздогнати, каже Олександр Ільїн.Ні про яке фізичне насильство не могло бути мови. Просто витяг папір із його рук. Це було у коридорі. Він пішов, я повернувся з актом у свій кабінет.

А потім виявилося, що Сергій Леонтійович викликав поліцію… Я надав правоохоронцям усі пояснення. Так, усе це дуже неприємно, але я його не бив. Старша людина, піднявся тиск… За що маю вибачатися?

 

 

ДОПОВІДНА

 

Я, Супрунюк Сергій Леонтійович (1958 року народження), майор запасу (12 років військової служби, 22 роки педагогічного стажу),  викладач предмету «Захист Вітчизни» ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж», хочу повідомити про прикрий проступок, що стався у стінах навчального закладу у робочий час.

20 жовтня 2017 року завуч коледжу Ільїн Олександр Олександрович, тимчасовий виконувач обов’язків директора, наказав мені після пар прибути до нього в кабінет для розмови. Причину виклику я не знав.

Після чотирьох прочитаних мною пар я зайшов у кабінет завуча. Там були присутні викладач  Жаров О.В. та секретар директора. Ільїн О.О.  почав зачитувати акт. І з перших слів я зрозумів  ̶  документ  недостовірний. Виникла недовіра. Не дослухавши до кінця, я попросив надати мені ксерокопію акта для того, щоб самому прочитати і вникнути в зміст тексту і лише потім поставити свій підпис, що так важливо було. Після  паузи Ільїна О.О. я взяв акт зі столу і спокійно пішов робити копію та за окулярами, пообіцявши повернутися назад.

У коридорі коледжу, навпроти кабінету хімії,  Ільїн О.О. наздогнав мене та зненацька ззаду наніс удар у ліву сторону  голови: у вухо та у щелепу. Схопив мене за горло і вирвав з руки акт. Що так знервувало Ільїна О.О.? Можна тільки здогадуватися.

Я в шоковому стані направився до аудиторії «Захист Вітчизни», але перед тим  зайшов у кабінет до завідувача денного відділення Нєвєдрової Н. М. (Давидюк К. Ф. частково була свідком нашої розмови) і повідомив про неадекватну поведінку керівника закладу Ільїна О.О.

В аудиторії «Захист Вітчизни» я набрав номер мобільного телефону директора Ігнатюка М.І., щоб повідомити про скоєне. Ігнатюк М.І. не відповідав… Я був у розпачі. Шукаючи захисту, вирішив подзвонити у поліцію. Поліція в свою чергу викликала швидку допомогу. Лікар швидкої п. Бойко заміряв тиск (205/100) і надав медичну допомогу.

Поліцейські спочатку вели бесіду з Ільїним О.О. тому, що прийшли до мене, так би мовити, з  «оригіналом акта», який я мав підписувати. Але ж оригінал був зім’ятий після того, як Ільїн вирвав його з моєї руки!

Поліцейськими ставились питання. Я відповідав. Писався протокол. Запропонували їхати в лікарню, а по дорозі  перепитали на рахунок заяви: чи не маю бажання забрати.

Після огляду лікарів мене направили на стаціонарне лікування в кардіологічне відділення. Там я пробув з 20.10. по 31.10.17 р. Лікував мене лікар Радійчук В.М.

Мій діагноз: гіпертонічна хвороба, високий серцево-судинний ризик, забій тканин голови та  щелепи, часткова втрата слуху.

Лікування не з дешевих.

Зі сторони Ільїна О.О. вибачень не було.

 

08.11.17 р.                    Викладач ДВНЗ НЕМК  Супрунюк С. Л.

 

С.Л.Супрунюк зі своїми учнями

 

Поліція внесла заяву Сергія Супрунюка у реєстр досудових розслідувань за статтею 125 ККУ (легкі тілесні ушкодження). Висновку судмедекспертизи слідчий Нестерук іще не отримав.

Сергій Леонтійович Супрунюк за 40 хвилин спілкування розповів мені ледь не все своє життя. Нелегке й гідне. Побачила щиру і прямодушну людину, яка за 22 роки роботи у НЕМК зробила для коледжу багато доброго.

Але добре легко забувається. Надто ж якщо на місце цього викладача у пана Ільїна вже є на прикметі інша людина. Ну, й якщо керівні амбіції взяли гору над тією нещасною педагогічною етикою.

Хай там що, а не можна заохочувати серед учнів систему доносів на вчителя. Це руйнує юні душі. І це повернеться бумерангом.

Хай там як, а всі внутрішні питання й непорозуміння можна владнати без поліції та “швидкої”.

І жоден папір не вартий, аби людина злягла з гіпертонічним кризом.

– Якось можна обійтися без писанини?спитала я заступника директора наостанок.Порозумітися, вибачення принести…

– Можна, але за що? Я його не бив.

– А він каже, що били.

– А я скажу, що не бив.

 

О.О.Ільїн викладає передові технології… 

 

Група педагогів звинувачувала у порушенні педагогічної етики свого колегу. А вийшло, що ту етику розтоптали десь біля дверей хімічного кабінету. Хто розтоптав? Ну, точно НЕ Супрунюк.

Видирати папір із рук – так само морально і педагогічно, як заохочувати учнів до написання скарг на вчителя.

До слова, День вчителя у коледжі врочисто відзначили за тиждень до перших доносів на Супрунюка.

 

Наталя Камишникова 

У ТЕМУ:

Скандал у коледжі: завуч побив викладача?..

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
59 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Оксана
4 років тому

Позорніки! Як не соромно??? Чого ж вони навчать наших дітей? Фу фу фу… аж неприємно читати

Віка
4 років тому

Як мені це все знайоме.
Педагоги, іхні бесіди з студентами,добровільно-примусові написані заяви батьків студентів та інше.
Що взамін батькам,студентам Ви пообіцяли?Хороші оцінки,”кришу”.
Повірте, жодна мама на початку навчального року без підказки зацікавленоі особи -викладача ніколи не напише заяву на педагога.
Я думаю,що постраждалого хочуть здихатися,НЕУГОДНИЙ.
Я є постороння людина і вважаю, що винен Ільін,телятко у вовчій шкірці.
Порядний педагог -рідкість,та й не має зараз педагогів є хапуги,”діди”.

Дмитро
4 років тому
Відповісти  Віка

В кожному закладі освіти слід третину вигнати, 3-5 з адміністрації -посадити і освіта буде в порядку

Студент
4 років тому

Не знаю хто що там каже, але не розумію причини наклепів на Ільїна чи тим більше на його дружину.
Супрунюк неуважно веде пари, часто розказує щось не по темі або взагалі якусь нісенітницю і доречі дійсно не рідко розказує “правду” про інших викладачів, занижує оцінки і навіть особливо не старається донести свій предмет. Звісно як до людини я нічого не маю проти , так дивакуватий але загалом звичайна людина.
Якщо чесно я скоріше повірю що Супрунюк сам десь вдарився а згодом і викликав поліцію.
Ільїн завжди допомагає і підтримує будь які ініціативи студентів будь то проведення якихось заходів або якісь наукові проекти. А дружина його так взагалі один з найкращих викладачів з точки зору пояснення тем, та оцінки ставить завжди адекватні і навіть іноді підтягує якщо хтось не розуміє програмування і не хоче вчити то це зароблена 2.
Як ви вважаєте за чією ініціативою проводять щорічні наукові конференції, відправляють студентів на олімпіади, обміни студентами та влаштовують массу заходів? Що ж з цього зробив пан Супрунюк. Ми коли у нього вчились він ні пояснити нормально не міг, а ні на тренування які повинні були проводитись не їздили, під його контролем позаторік поранено було студента (і які б не були обставини винен впершу чергу він адже зброя це зброя і те що він не вгледів впершу чергу його вина)
Я б побажав йому поскоріше на пенсію вийти і не приносити нікому проблем
А Ільїн звісно теж з якогось боку можливо і дивакуватий, однак викладач хороший і знаходиться на мою думку в свому кріслі не дарма.

editor
4 років тому
Відповісти  Студент

Де тут наклепи на пана Ільїна і на його дружину?..
Якщо чесно, я скоріше повірю, що ви САМІ десь вдарились, коли писали цей комент.
Грубо? Зате справедливо.
Надалі всі анонімні коментарі у цій темі буду жорстко редагувати. Здоров’я людини дорожче за анонімні думки.

мораль
4 років тому
Відповісти  editor

А може, і поліцейські та швидка – теж нвклепники? Тільки люди без СОВІСТІ здатні звинувачувати весь світ, щоб приховати чорне нутро собі подібних (а може, і своє).

для студента
4 років тому
Відповісти  Студент

Студенте, ви виховані за ільїнівським еталоном. Скільки таких “вихованців ільїнської школи”, звичайно, обліку не ведеться.
Адже навіть психолога коледжу залучено Ільїним до цієї ганебно-брудної принизливої участі. Такі викладачі,як Ільїн, калічать у юному віці піддатливу свідомість студентів. А це, на мою думку, є злочин ще більший, ніж перевищення службових обов’язків та зловживання службовим становищем.

editor
4 років тому
Відповісти  для студента

Участь психолога у цій комісії мене теж вразила.
Психолог мав би віч-на-віч роз’яснити заступнику директора, що цього категорично не можна робити. І попрацювати над його комплексами, 🙂 а не збирати компромат на колегу.

викладач
4 років тому
Відповісти  editor

ільїну неодноразово колеги говорили про інші методи взаємодії з викладачами. Психолог наголошувала і не раз, що потрібно дотримуватись професійної етики, бути толерантним та об’єктивним і не маніпулювати людьми. Але Ільїн нікого не чує….

допитливий
4 років тому
Відповісти  викладач

А скільки осіб іще є в коледжі з “ільїнівським” діагнозом? МОЖЕ, ТАМ, у коледжі, ЕПІДЕМІЯ?

editor
4 років тому
Відповісти  допитливий

Допитливий, модер уже злий. І ви знаєте чому. Акуратніше висловлюйтесь.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Студент

Ви, “боже дитятко” назвалися б справжнім своїм іменем. По указці написали? Як і доноси?

Вчителька
4 років тому

Нарешті у коледжі все прояснилось, а то усі ходять і тільки перешіптуються. Скажу чесно, а якщо не вірите спитайте у більшості викладачів коледжу, Ільїн реально заслуговує на звільнення після цього випадку. І як людину зіпсувала його посада завуча. Скільки він людям злого вже зробив і скільки ще може зробити.

гість
4 років тому
Відповісти  Вчителька

Таких керівників, я вважаю, треба не просто звільняти , А ЗВІЛЬНЯТИ БЕЗ ПРАВА ВЛАШТУВАННЯ НА ПЕДАГОГІЧНУ РОБОТУ.

Оксана
4 років тому

ну що пане Ільїн не допомогли вам звязки з попереднім і нинішнім начальниками паспортного столу? викладачу із Захисту Вітчизни великий респект, що не виписував різного роду не билиць, як дружина Ільїна, а як справжній мужик показав доповідну!

Віка
4 років тому
Відповісти  Оксана

Зозуля ще літає…не так високо,як хотілося,крильця підрізали тай репутація нульова,нові кадри тільки з птаха сміються,хоча час від часу залітає до зас.нач.міського управління освіти Л. поворкувати.

Влад
4 років тому

цікаво лише одне, якщо директор знає про доповідну і лікарняне, чому він мовчить і не вживає ніяких заходів, скоріше за все він прикриває завуча і думаю не за безплатно

Дмитро
4 років тому
Відповісти  Влад

Рука руку миє. Питання : коли з таких закладів стара партєйна гвардія нарешті піде геть7? ВЧИТИ ВЖЕ НЕМА КОМУ, А ВОНИ ВСЕ СВОЇХ ТУДИ ТЯГНУТЬ.

Правдокол
4 років тому

велика уважуха Семенівні і викладачу Захисту Вітчизни

editor
4 років тому
Відповісти  Правдокол

Авторку звуть Наталія Семенівна, якшо шо. Викладачу – респект, так.

гість
4 років тому
Відповісти  Правдокол

Підтримую. Це дійсно мужні і порядні люди.

Касік
4 років тому

будучи на місці директора звільнив би відразу, а так прийдеться ще й по статті!!!!!!!!!!!!!

Толік
4 років тому

Не знаю за Ілліна, але Жаров, то ще той хабарник. Окрім грошей ще й качки з гусками брав

editor
4 років тому
Відповісти  Толік

Качки… з гусками… Ви б живих качок приносили на заліки 🙂 Ставок зробили б, уже б на тому ставку повно птаства було. Так сів і дивишся: це гуска з того-то предмету, це качка з того-то…

Укроп
4 років тому
Відповісти  Толік

Ххахахахахаха Жаров здивував

Толік
4 років тому

А Супрунюка доречі декілька років тому були побили на Жовтневому. Там вінздається серйозну травму голови отримав.

editor
4 років тому
Відповісти  Толік

Щороку викладачі проходять медогляд. Є медичні книжки і картки. Там усе відображено. До 20 жовтня цей викладач не знав, що таке підвищений тиск. А 20 жовтня після інциденту показники були загрозливими для життя.

Христина
4 років тому
Відповісти  editor

Давайте не будемо тут про медогляди говорити, тому що усі прекрасно знають, як вони відбуваються. Знаю не з чуток, бо сама була педагогом 10 років, і щорічно їх проходила.

editor
4 років тому
Відповісти  Христина

Ну, людина та сімейний лікар знають, який у неї тиск, правда ж? Тут ідеться саме про це. І про показники, відображені в медичних документах.

РЕСПЕКТ
4 років тому
Відповісти  Толік

Добре, що ільїна ніхто травмувати не збирається, СУПРУНЮК поступив достойно по чоловічому і рук **** не марав

Студентка
4 років тому

Знаю як студентка і того і того. Супрунюк хороший викладач і хороша людина. Стосовно Ільїна – викладає добре, а людина *** .
Скажу одне: дуже рада, що Супрунюк не злякався і відстоює своє ім’я!!!

заочник
4 років тому
Відповісти  Студентка

так Супрунюк же військовий і мудра людина, а не якийсь там хабарник-забіяка.

Дмитро
4 років тому
Відповісти  Студентка

От де правда. Читай між коментарів. Коли садитимуть одного- “друзі” заради власної шкури всіх здадуть.

студент
4 років тому

Коли я навчався у коледжі, Супрунюк вмів наголосити про некомпетентність деяких викладачів, до речі небезпідставно. Він загалом був хорошим викладачем і хорошою та культурною людиною, завжди входив в положення своїх студентів, дозволяв перездачі.
А от ільїн викладач прекрасний, але людина *****, розповідали, що брав взятки, причому немалі. Був він такий троха дьорганий і часто зривався на студентах
Жаров – то взагалі, я вважаю, хабарник страшний
А Михалко заліки ставив тільки дівчатам, хлопці ж шоб отримати хороший бал або мусили ідеально все здавати, або платити, шоб отримати хоча б той бал що мають отримати
Особисто мені вліпив 3 бали в диплом, бо я відмовився платити, хоча виходило по середньому більше четвірки, тому появились нізвідки двійки.
***, один нормальний вчитель і того хочуть вигнати, трутні

Артем Сахарук,1-ТМ-97
4 років тому

Я закінчив цей заклад 15 років назад.Я не знаю хто такий Ільїн,але добре пам‘ятаю Супрунюка.Сергій Леонтійович дійсно специфічний викладач,міг розказувати усілякі побрехеньки і байки(до речі як і інші деякі викладачі),але ДПЮ (так тоді називався предмет) викладав доступно,дійсно військова хода і виправка завжди відрізняли його від інших.Принаймні тоді ніяких наклепів я від нього не чув чи взагалі теми інших викладачів він не торкався.
В іншій групі,де вчились мої друзі,він був куратором,його цінили та поважали,проблем не було.
Щодо конфлікту:я вважаю,що правду мають встановити правоохоронні органи чи освітня адміністрація,що стоїть вище адміністрації НЕМКу.Повірте,директор щодо свого завуча чи викладача ніяких належних санкцій не примінить,тому що це колектив.Принаймні тоді,коли я вчився там дійсно був колектив.Я так розумію,це все відбувалось не на очах студентів,а інші викладачі це все бачили.Але далеко не факт,що від них можна буде добитись дійсно правильної інформації,а вони подадуть її так,як вигідно їхньому начальству(наприклад,завучу).тому правильно зробити так,щоб розбирали ситуацію органи поза закладом.Адже в ПЕДАГОГІЧНОМУ колективі(в принципі,як і в інших) нікому не надано право ображати,шарпати,а тим паче розпускати руки до своїх колег(та до будь-кого),та навіть особистих якихось претензій пред‘являти в стінах учбового закладу,де вчаться діти,які переходять в доросле життя.І замість того щоб вчитись,вони все це чують і повірте обговорюють не так,як ми з вами.Я вважаю,що цей конфлікт в закладі далеко не перший,просто цей винесли за його стіни.
Висновок: Який приклад ви подаєте своїм студентам,панове викладачі.Соромно і боляче за заклад,який був (і добре, щоб є і буде)одним з найкращих.Я сподіваюсь, вам вистачить мужності і розуму порозумітись і ПУБЛІЧНО потиснути один одному руку, щоб хоч якось повернути втрачену репутацію – свою,колективу та коледжу. Дякую.

editor
4 років тому

Артеме, дякую вам.

заочник
4 років тому

Артеме, ви дійсно не знаєте Ільїна…. Їльїн мстиво-корислива людина, як запевняють у коментарях. Завуч не здатен навіть на малюсіньке вибачення… Не здатен, бо не усвідомлює ницість своєї поведінки і методів роботи в цілому та кулачної потасовки з шарпаниною, зокрема….. То про яке рукопотискання завуча може йти мова….. Втратив репутацію уже давним-давно, задовго до інциденту. Тому вини Супрунюка немає у тому що авторитет завуча у коледжі був нижче плінтуса, як вбачається з коментарів. Навпаки, Супрунюк – єдина людина, яка відважилася поставити розпоясавшогося завуча на місце. А от чи вдасться правоохоронцям довести розпочату справу достойно до кінця? Хотілось би усім у це повірити.

editor
4 років тому
Відповісти  заочник

Будьте справедливими, у коментарях до попередньої публікації написали про Ільїна чимало й доброго.

заочник
4 років тому
Відповісти  editor

Ви маєте на увазі дружину Ільїна та “студентську раду ? рука руку миє.

Світлана
4 років тому

Я навчалася у НЕМТі 15 років тому,про вчителя Супронюка можу дати тільки позитивні відгуки,дуже добра,справедлива,хороша людина.Що зараз дуже рідко зустрінеш,а ось Жаров називав наших хлопців частенько “Юноша,да ви бидло” і хабарчики також добре брав.Не буду підставляти одну людину,але я знаю що цей пан Ільїн нещодавно хвастався що скоро стане новим директором нашого коледжу,і з ним треба,як то кажуть”дружити”.Ти спочатку хлопче попрацюй на благо коледжу літ зо двадцять,а таку поважну людину як пан Супрунюк не чіпай!!!

до Світлани
4 років тому
Відповісти  Світлана

Отже заміняючи тимчасово директора коледжу Ільїн вправно практикувався знущанням над Супронюком, хворобливо насолоджуючись присмаком такої бажаної для завуча майбутньої посади директора?

АНАТОЛЬ_
4 років тому

Дика історія. Бити старшу людину і брехати, що нічого не було? Змушувати до доносів, сталінського зразка, на викладача-ветерана студентів коледжу? Згоріти від сорому! І директор буде тримати й далі на роботі ****?

Яяя
4 років тому

Ви вже зробили з Ільїна ,, дьявола во плоти”. Якщо все так і він одразу після зборів створив комісію і почав розслідувати справу то правильно, він же не з власної ініціативи це робив.Якби у нас всі так працювали (і поліція) то може не так все було б. Хоча Супрунюк нормальний викладач, не все так погано з ним , як ото жаліються. Людям ніколи не вгодиш( задавав би багато,то жалілися б , що багато)і могли б тих пару років дати допрацювати до пенсії. Якщо це правда, що написав Супрунюк , то Ільїн взагалі неадекватний. А на рахунок доносів- моядумка, що все правильно, з Вашої логіки виходить , що й Супрунюк ,,стуканув ментам” , а мав би ,, базарить по понятиям”. Хоча це всього-навсього моя думка..

editor
4 років тому
Відповісти  Яяя

Ні, моя логіка не така, не пересмикуйте. Те, що робила комісія, припахкує часами тотальних доносів і стукацтва. Викладач же навіть не знав, що колеги збирають на нього компромат. Збирають серед неповнолітніх.
Після інциденту біля кабінету хімії викладач міг викликати одразу поліцію і “швидку”. Він викликав поліцію, БО ЙОМУ БУЛО ВАЖЛИВО ЗАХИСТИТИ СВОЇ ПРАВА І СВОЮ ГІДНІСТЬ. Це був на той момент єдино можливий спосіб, бо директор перебував у відпустці й на його дзвінки не відповідав.
Бити пику тому, хто на тебе накинувся першим, звісно, можна. Але не в стінах навчального закладу. Викладач це розумів. Тому до бійки не опустився.
До того ж, він – людина військова, шанує ієрархію.

викладач
4 років тому
Відповісти  editor

увесь компромат зібрав Ільїн, а комісія ознайомилась із написаними під його диктовку заявами. Від батьків ніяких письмових заяв на момент інциденту не було. Ільїн сказав, якщо треба, то напишуть.

editor
4 років тому
Відповісти  Яяя

та не робили ми з нього диявола. РАДАР уважно вислухав обох педагогів. Обидві позиції подав. А вже “хто є ху”, як казав Горбачов, – вирішувати вам.

допитливий
4 років тому
Відповісти  Яяя

А погнався знервований завуч доганяти Супрунюка теж ” не з власної ініціативи”??? Адже батьки зі студентами такого наказу йому не давали! Підкреслюю ніхто з присутніх у кабінеті ( секретар директора, Жаров) не бігли доганяти Супрунюка ! Якась ненормально-дика зацікавленість у тому винесеному Супрунюком папірці була тільки у ільїна……

Олег
4 років тому

Я, закінчив НЕМК у 2013р. Чесно, Супрунюк ніколи не подобався, предмет читає погано, пам’ятаю, як прийшов у нетверезому стані на польові збори. Щодо Жарова, так, він нагловатий, але я здав курсовий проект робив сам і захистив на відмінно, так що не розповідайте про хабарництво, бо якщо вчитеся, то ніхто нічого не вимагатиме, самі несете!!! А Ільїн у мене викладав ще у школі інформатику, у гімназії, він непоганий викладач, тільки як на мене засуворий, вимагав справді знань свого предмету. Як на мене це просто людська неприязнь викладачів.

гість
4 років тому
Відповісти  Олег

Олеже ,викладач має бути людяним,привітним (незважаючи навіть на особисті негаразди), мудрим та врівноваженим. А якщо в людини систематично на обличчі СУВОРІСТЬ. ПИХАТІСТЬ. НАГЛОВАТІСТЬ – це є ненормально і може бути навіть симптомами захворювання, яке унеможливлює роботу з людьми, а тим більше з підлітками.

Христина
4 років тому
Відповісти  гість

Викладач повинен бути суворий, інакше не буде дисципліни і йому ті підлітки на голову вилізуть.

Гість
4 років тому
Відповісти  Олег

Не викладав Ільїн у гімназії

Шурік
4 років тому
Відповісти  Гість

Його навіть Владарчик з 12 школи вигнав, а в коледжі приютили бідолаху, бо напевно заплатив, щоб влаштуватись

Дмитро
4 років тому

А скільки таких історій у Володимирі в агротехнічному і педколеджах, в школах… Адже такі історії всі приховують від громади. Хоч перший, хто не злякався публічності і правильно!!! Дикунів з освіти треба гнати поганою мітлою зі шлейфом “судимий”. А студентам і учням порада: знімайте відео, пишіть на диктофони фотографуйте крики вчителів, пянство, застілля і негідну поведінку. Викладайте в ютуб. Моїм дітям такої освіти не треба. А вашим?

гість
4 років тому
Відповісти  Дмитро

За кордоном після такого вчинку Ільїна б заставили пройти психологічну реабілітацію. А потім завучу б довелося пройити безліч обстежень та тестів, що довести оздоровлення своєї психіки. І не факт,щоб дозволили поновитись на посаді. А в Україні цінується не людяність і компетентність та фаховість ,а чим більший брехун і хам, то вища посада, навіть,якщо й освіти відповідної не має.

Олексій
4 років тому

Важко повірити, що Сан Санич когось побив!!!! Тим більше Супрунюка…) Знаю обох. Як то кажуть, і смішно, і плачно… А пан Супрунюк, як на мене, відносно не поганий викладач. Не можу згадати, щоб він колись щось говорив про інших викладачів погане. А відносно того, що відволікався під час занять на стороні теми, то таке з усіма викладачами трапляється. ЯКАСЬ ДИВНА СИТУАЦІЯ ПОЛУЧИЛАСЯ

гість
4 років тому
Відповісти  Олексій

Було би смішно, якби не було так прикро і боляче……

Alex.
4 років тому

Дуже сумно. На жаль, буде ще гірше. Прийшли молоді викладачі, у яких нема досвіду роботи з дітьми, але є амбіції. Викладачами стали колишні трійочники. В педагогічні вузи брали “мох и болото”. Ось таких вчителів зараз і маємо. Керівнику закладу треба більше працювати з викладачами. Випадок цей – неподобство,неприпустимість в навчальному закладі. Учбовий заклад – це не вуличні розбірки. Не може викладач стриматись – не місце йому в навчальному закладі.

олег
4 років тому
Відповісти  Alex.

Це вершина айсберга, яка проявилася назовні завдяки стійкості ,незламності та мужносі викладача Супронюка., який повстав проти системи ” ільїнізма”. А скільки моральних образ поховано у серцях принижених викладачів,студентів, які роками змушені були текрпіли це свалілля у коледжі та колишньому технікумі. Ця ” система” буде звинувачувати правоохоронників, які не пргнулися перед ” величністю системи”, лікарів, які вправно і фахово надали медичну допомогу постраждалому Супронюку, а головне зафіксували ушкодження, репортеру, який оприлюднив правдиву і перевірену інформацію. А найбільше перепаде потерпілому,який за версією “системи” вдарився навмисно головою об хімічний кабінет, та “отримав внаслідок цього травми голови та ще й серцевий напад”. Цинічності “систеим”,як бачимо, меж не має.

випусник
4 років тому
Відповісти  Alex.

Назви вивісок учбових закладів міняються, а зло при цому незмінно процвітає там.