рева

Якщо в дитини віком від 14 років немає паспорта, родині НЕ нададуть субсидію. УВАГА!!!

22 18978

Чергове паскудство підніс нам доблесний уряд.

Якщо вашим дітям 14 і більше років, а ви ще не виробили їм паспорти, то на зиму залишитеся без субсидії!

УВАГА, ГРОМАДЯНИ!!!

Далі – текст офіційного повідомлення:

В Україні створено Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій на базі держпідприємства «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України».

Фахівці цього центру перевірили реквізити персональних даних усіх отримувачів житлових субсидій. Домогосподарствам, у складі яких є зареєстровані особи, чиї персональні дані не відповідають вимогам законодавства,  розрахунок субсидії на опалювальний сезон 2017-2018 року заблоковано. Зокрема, всім домогосподарствам, де є діти віком від 14 років.

Згідно з ч.2 статті 21 закону «Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Отож усі отримувачі житлової субсидії, у чиїх родинах є діти, які досягли 14 років, мають донести ПАСПОРТНІ ДАНІ та ідентифікаційний код до 20 жовтня 2017 р. у місцеві відділи субсидій.

Зокрема, в Нововолинську – на бульвар  Шевченка, 7,  кабінет №110 або 102 відділу соціальних допомог та компенсацій. Телефони для довідок:  3 25 49, 3 01 07.

За відсутності таких даних призначення житлової субсидії вам заблокують, що унеможливить розрахунок субсидії починаючи з жовтня 2017 р.

Цю інформацію взято не з пальця й не зі стелі, а з сайта Нововолинської міськради.

Такі самі застереження є на сайтах місцевої влади по всій Україні.

Тобто все серйозно.

РАДАР радить:

Батьки, покваптеся виробити дітям віком від 14 років документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

Бо ці махрові бюрократи залишать вас в опалювальний період без субсидії – з шаленими комунальними рахунками.

Окрема подяка за цей ідіотизм міністру соцполітики Реві та прем’єру Гройсману.

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

22 Коментар "Якщо в дитини віком від 14 років немає паспорта, родині НЕ нададуть субсидію. УВАГА!!!"

повідомляти

Сергій
9 місяців 8 днів тому

“Чергове паскудство підніс нам доблесний уряд.”
1. При чому тут якесь паскудство. Є закон, що дитина з 14 років повинна отримати паспорт, ось і виконуйте його. Яка проблема, пішли, написали заяву і через 20 днів отримали паспорт нічого за це не сплачуючи.
2. В декларації для призначення субсидій у примітках напишете, паспорт в процесі виготовлення, після отримання, його дані будуть донесені.
3. Від того чи отриманий вже паспорт чи ні, сам факт проживання в даному приміщенні дитини не змінюється.

Котик
9 місяців 7 днів тому

В перечне документов, которые необходимо подать для получения субсидии, паспорт отсутствует. Необходимо только заявление и декларация. Не вводите людей в заблуждение.

[…] джерело […]

Ирина
8 місяців 25 днів тому

Реестр еще не создан. Это в процессе. Его обещают создать и запустить до конца декабря. Соответственно никто никого еще не проверял и никакие данные никуда не вносил.
Відредаговано.
Модер

wpDiscuz