300 тисяч на вихваляння нововолинських чиновників у газеті. Не жирно?

24 1386

Для хворих дітей ані коштів, ані приміщення у нововолинської влади нема. Навіть обіцяні “Світу дітей” подарунки зажлобила!

У психоневрології скорочують аж  10 ліжок із 25!

Зате на піар себе, коханих, чиновники й депутати грошей не шкодують. І так із року в рік!

– Друзі в Нововолинську, ви все ще читаєте одну газету?.. – здивовано запитав сьогодні у соцмережах Анатолій Сорока з сусіднього Володимира. А на сайті “Волинь і світ”  volynlife.com  повідомив, що…

Виконавчий комітет Нововолинської міськради планує закупити послуги з інформаційного висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та життєдіяльності міста.

Закупити ці послуги хочуть у газети “Наше місто” з застосуванням переговорної процедури. Мотивують  посадовці такий вибір відсутністю конкуренції на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю можна укласти лише з одним постачальником.

Матеріали  про діяльність органів місцевого самоврядування Нововолинська відповідно до опису закупівлі розміщуватимуть як на кольорових, так і чорно-білих сторінках.

Оскаржити цей намір можна до 4 лютого 2017 р.

 

Три роки потому газета мало змінилася…

 

 

Цей та подібні наміри чиновників обурили популярного блогера Івана Оберемка:

Иван Оберемко

Поважні експертове, розкажіть, будь ласка, а де ще в цивілізованому світі з міських бюджетів витрачають гроші на “висвітлення діяльності” шляхом тупої сплати за сюжети на радіо та телебаченні й статті у газетах? Це типу всюди так? Інакше журналісти діяльність не висвітлюють? А чому канали не позначають, що це офіційно проплачені сюжети? А де можна подивитись звіти, який сюжет був проплачений за гроші громади, а який не проплачений?

Це я просто зараз дивлюсь на Прозоро закупівлі за ключовим словом “висвітлення” і бачу не*****йові суми, наприклад:

1. Висвітлення діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації – на радіо. Очікувана вартість 3 600 000 UAH
2. Послуги з інформаційного висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та питань життєдіяльності м. Нововолинська. Очікувана вартість 300 000 UAH
3. Продаж рекламного місця в газетах (підготовка та публікація матеріалів щодо висвітлення діяльності міської ради, її виконкому та запровадження регуляторної політики). Очікувана вартість 967 060 UAH
4. Послуги з транслювання телепередач (інформаційне висвітлення діяльності Маріупольської міської ради та її виконавчого комітету на міських телеканалах). Очікувана вартість 864 000 UAH

Норм так, да?)))

Цікаво, чи можуть ЗМІ за гроші громади ****ярити владу й називати це висвітленням? Ну, критика ж – це також висвітлення. Та й журналістські стандарти – це ж не порожні слова! (написав та ржу ггг).

 

Міський голова В.Сапожніков: Коштів у бюджеті нема… Але на самопіар собі ми знайдемо!

Фото з сайта газети “Наше місто”

 

А ось як відреагувала на це повідомлення київська журналістка  Tetiana Magdysyuk Ovdiienko:

– Якщо я правильно розумію, то нововолинський міський голова Віктор Сапожніков та його заступник Андрій Сторонський вже який рік не можуть знайти приміщення для волонтерського центру з допомоги неповносправним дітям, натомість легко можуть віддати з бюджету (а саме з грошей платників податків) 300 тис. грн. на висвітлення свого керування містом.

І мало того, що телекомпанія клепає дифірамбні сюжети про міську владу, то ще й не гребує наклепницькими матеріалами щодо волонтерів.

Міський голова Сапожніков, керуюча справами виконкому В.Магдисюк, редактор газети “Наше місто” І.Лісовий
Фото з сайта Нововолинської міськради
 
РАДАР  питає: 
То що, нововолинці, 300 тисяч гривень на газету з накладом трохи більше 1000 примірників віддамо?
А скільки віддамо на вихваляння владців телебаченням депутата Яреми?
А скільки – на  правильне висвітлення діяльності нововолинських чиновників у інших ЗМІ?
Це ж щороку гатяться дуже круглі суми!
Хто за?..
У тему:

Фсьо харашо, фсьо харашо!..

Халява, мер!.. Піар-халява нашим коштом

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
24 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ілона
5 років тому

жахи….а де рішення міськради про закупівлю? що оскаржувати? не можна ж “намір” оскаржити??? дайте посилання на рішення, спробую написати апеляцію

editor
5 років тому
Відповісти  Ілона

Усі рішення – на сайті нововолинської міськради. От не знаю, чи було рішення по цій закупівлі.

editor
5 років тому

Кореспондент “Слова правди” (володимир-волинська міськрайонна газета) Віталіна Макарук повідомляє: “Зараз ми у процесі роздержавлення. а в попередні роки сума не змінювалася і складала, по-моєму, 60 тис. І це не на “вихваляння”, а на публікацію, зокрема, оцих всіляких “планів регуляторних актів” і інших офіційних документів”.

60 тисяч – це таки не 300!

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  editor

Маю дані, що у минулі роки на підконтрольні ЗМІ виділялися іще більші суми. Ніхто не звітував, розцінок на публікації не було, як схоже і зараз нема. Фіть! – і зниклии бюджетні кошти. Блись! – і кривда торжествує. Окрім того, дикі гроші, із бюджету виділялися на пригодовані і ручні громадські організації. Я довго писав у різні інстанції, у тім числі й правоохоронні, проте, окрім відписок від владних держиморд так нічого й не добився. Проте документи таки зберіг! Комуна і рабовласницький лад, прошу панства, як і за “совєта” було. І ті ж самі особи нами ж і керують понині.

Ярослава
5 років тому

У нас на “Слово правди” значно менші суми виділяють, що міська, що районна ради. А у вас, бачу, як піар – то ложкою 🙂 🙂

editor
5 років тому
Відповісти  Ярослава

Якби ви цифри уточнили, Ярославо!

Шаман
5 років тому

внєзапний київський журналізД на прізвище Магдисюк? сваритимуть Вікусю(((

Ігор
5 років тому

Ілоно, тут не оскаржувати потрібно, а у того Сапожнікова, я певен, суцільні і всюди кримінали. Для прикладу, підробив – на мою думку – Сапожніков документи і по службовому підробленню виселив з приміщення територіальної громади “Львівську жінку”, далі передав це приміщення Климовичу, той там нібито створив студію відеозапису, міськвиконком, кажуть, купляв ці неіснуючі “шедеври відео” ніби для трансляції по ТТІ. Вочевидь, за таку суму афери з неіснуючим відео за кошти територіальної громади Климович приватизував собі у власність приміщення “Львівської жінки” за адресою: проспект Перемоги 2а. Афери продовжуються і надалі. Поліція не бачить.

Аноним
5 років тому

Скільки є дітей-сиріт, тим дітям більше нужні ті гроші, ніж тій газеті.

Вуаля
5 років тому

Мабуть будуть вибори в цьому році.

Лілія
5 років тому

Ось я одного не можу зрозуміти. чому добровільно-примусово заставляють купувати газету Наше Місто? Працюючи в лікарні заставляли. а тепер і на іншій роботі мусиш бодай хоч раз в рік купити її.

Нововолинець
5 років тому
Відповісти  Лілія

Бо при здоровому глузді ця газета й задарма не потрібна. Якби не заставляли “виписувати” – не існувало б це видання.

editor
5 років тому
Відповісти  Нововолинець

Ну, я б не була такою категоричною. Але хочеться бачити міську газету цілковито іншою.

Ярослав
5 років тому
Відповісти  Лілія

Газета, яку навязують підписку комунальним підприємствам, кожному. від 10 до 20 примірників. А потім валяються ці газети в секретаріатах пачками. Хоч душу відвести можна підтираючи ***пу чиєюсь фізіономією, але не прогадаєш – постійно ті самі розхвалені рожи.

Писець
5 років тому

12 місяців тираж 1000 разом за рік 12000 примірників
300000 грн виділених грошей ділим на 12000 примірників виходить ціна 1 примірника 25 грн !!!! 25 грн за 1 примірник- вони що з дуба впали?
Ще й примудряються лохам бюджетним її продавати та заставляють виписувати!!
Так і Ярема також гроші з місцевого бюджета вигрібає на тті
Жесть!!!,,

editor
5 років тому
Відповісти  Писець

ви додайте ще кошти з передплати і продажу вроздріб, а головне – з реклами.

Лілія
5 років тому
Відповісти  Писець

Йой…

editor
5 років тому

Нововолинець: ПРОСТО ОДНІ МАТИ…
НА ПІДТРИМКУ ОСББ У МІСТІ, ДЕ ЗАСТАРІЛИЙ ФОНД, УСЬОГО 600 тис. грн. (бо коштів у бюджеті немає, зі слів САПОЖНІКОВА). Це аж по 3,5 тис. грн. НА ОДИН БУДИНОК… А ТУТ НА ВИСВІТЛЕННЯ ЇХНІХ ПИК ПО ZOMBI TTI і не тільки – 300 тис. грн.! ДЕПУТАТИ, ВИ ТАМ ВЗАГАЛІ ****НУЛИСЬ.

editor
5 років тому
Відповісти  editor

Насправді все ще гірше. На ТТІ та інші піар-ЗМІ дають окремо, і разом це буде значно більше, ніж 300 тисяч.

editor
5 років тому

Альо, гараж, а де наші депутати? Чому не чути їхнього вагомого депутатського слова? Вони не читають РАДАР? вони читають тільки правильні новини?
Публічно обговорюємо суспільно значиму проблему, а депутати засіли у кущах?

янкі
5 років тому
Відповісти  editor

депутати голосували за це рішення, шо тут не ясно?

editor
5 років тому
Відповісти  янкі

Невже? А коли?

руслан
5 років тому
Відповісти  editor

це була бюджетна сесія …або в кінці грудня….або на початку січня….рішення про фінансування змі на 2017 рік

editor
5 років тому

ОЛЕНА коментує: Прозоро – дуже цікава річ))) Я коли “копнула” і проаналізувала, то була в шоці! Але прозоро не знає, що купувати газету з вихвалянням нововолинських чиновників заставляють усі бюджетні сфери. В примусовому порядку всі відділи виконкому та інші бюджетники з власного карману скидаються на річну підписку газети.