Для хворих дітей ані коштів, ані приміщення у нововолинської влади нема. Навіть обіцяні “Світу дітей” подарунки зажлобила!

У психоневрології скорочують аж  10 ліжок із 25!

Зате на піар себе, коханих, чиновники й депутати грошей не шкодують. І так із року в рік!

– Друзі в Нововолинську, ви все ще читаєте одну газету?.. – здивовано запитав сьогодні у соцмережах Анатолій Сорока з сусіднього Володимира. А на сайті “Волинь і світ”  volynlife.com  повідомив, що…

Виконавчий комітет Нововолинської міськради планує закупити послуги з інформаційного висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та життєдіяльності міста.

Закупити ці послуги хочуть у газети “Наше місто” з застосуванням переговорної процедури. Мотивують  посадовці такий вибір відсутністю конкуренції на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю можна укласти лише з одним постачальником.

Матеріали  про діяльність органів місцевого самоврядування Нововолинська відповідно до опису закупівлі розміщуватимуть як на кольорових, так і чорно-білих сторінках.

Оскаржити цей намір можна до 4 лютого 2017 р.

 

Три роки потому газета мало змінилася…

 

 

Цей та подібні наміри чиновників обурили популярного блогера Івана Оберемка:

Иван Оберемко

Поважні експертове, розкажіть, будь ласка, а де ще в цивілізованому світі з міських бюджетів витрачають гроші на “висвітлення діяльності” шляхом тупої сплати за сюжети на радіо та телебаченні й статті у газетах? Це типу всюди так? Інакше журналісти діяльність не висвітлюють? А чому канали не позначають, що це офіційно проплачені сюжети? А де можна подивитись звіти, який сюжет був проплачений за гроші громади, а який не проплачений?

Це я просто зараз дивлюсь на Прозоро закупівлі за ключовим словом “висвітлення” і бачу не*****йові суми, наприклад:

1. Висвітлення діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації – на радіо. Очікувана вартість 3 600 000 UAH
2. Послуги з інформаційного висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та питань життєдіяльності м. Нововолинська. Очікувана вартість 300 000 UAH
3. Продаж рекламного місця в газетах (підготовка та публікація матеріалів щодо висвітлення діяльності міської ради, її виконкому та запровадження регуляторної політики). Очікувана вартість 967 060 UAH
4. Послуги з транслювання телепередач (інформаційне висвітлення діяльності Маріупольської міської ради та її виконавчого комітету на міських телеканалах). Очікувана вартість 864 000 UAH

Норм так, да?)))

Цікаво, чи можуть ЗМІ за гроші громади ****ярити владу й називати це висвітленням? Ну, критика ж – це також висвітлення. Та й журналістські стандарти – це ж не порожні слова! (написав та ржу ггг).

 

Міський голова В.Сапожніков: Коштів у бюджеті нема… Але на самопіар собі ми знайдемо!

Фото з сайта газети “Наше місто”

 

А ось як відреагувала на це повідомлення київська журналістка  Tetiana Magdysyuk Ovdiienko:

– Якщо я правильно розумію, то нововолинський міський голова Віктор Сапожніков та його заступник Андрій Сторонський вже який рік не можуть знайти приміщення для волонтерського центру з допомоги неповносправним дітям, натомість легко можуть віддати з бюджету (а саме з грошей платників податків) 300 тис. грн. на висвітлення свого керування містом.

І мало того, що телекомпанія клепає дифірамбні сюжети про міську владу, то ще й не гребує наклепницькими матеріалами щодо волонтерів.

Міський голова Сапожніков, керуюча справами виконкому В.Магдисюк, редактор газети “Наше місто” І.Лісовий
Фото з сайта Нововолинської міськради
 
РАДАР  питає: 
То що, нововолинці, 300 тисяч гривень на газету з накладом трохи більше 1000 примірників віддамо?
А скільки віддамо на вихваляння владців телебаченням депутата Яреми?
А скільки – на  правильне висвітлення діяльності нововолинських чиновників у інших ЗМІ?
Це ж щороку гатяться дуже круглі суми!
Хто за?..
У тему:

Фсьо харашо, фсьо харашо!..

Халява, мер!.. Піар-халява нашим коштом

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: