Фсьо харашо, фсьо харашо!..

4 1069

Майже всі шахти вже закрили… 

і “Курчаком” все засмерділи…

А в остальном ФСЬО ХАРАШО!

Отаку пісеньку мугикають нововолинці, читаючи місцеву газету і переглядаючи новини на каналі депутата міськради В.Яреми (особистого друга мера Сапожнікова, як сам похвалявся у виборчих агітках).

РАДАР вирішив показати платникам податків, на що підуть їхні 300 тисяч гривень.

Саме таку суму планує виділити у 2017 році Нововолинська міська рада газеті “Наше місто”  за висвітлення життєдіяльності міста та інформування про діяльність міської влади.

300 тисяч, Карл! На рік!

У Володимирі-Волинському влада, як стверджують тамтешні журналісти, щороку виділяє своєму “Слову правди” УП’ЯТЕРО менше! А наклад газети там – аж 4200 примірників, а не 1250, як у “Нашого міста”.

Єдина на сьогодні нововолинська газета переживає часи творчого застою. Її стало нецікаво читати – даруйте, колишні колеги, за прямоту. “Наше місто” вже майже не друкує критичних статей, а коли вони й трапляються, то такі обережні-обережні, аж сміх бере. Хоча проблем у Нововолинську – навалом! Депутатам і чиновникам є за що взятися.

Так от, ваші 300 тисяч знову підуть на таке:

 

Що спільного на всіх цих перших шпальтах “Нашого міста”?

А здогадайтеся з трьох разів…

 

Наталя Камишникова

Усі фото: Анатолій Бідзюра

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
4 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ігор
5 років тому

А як з газетою “Нововолинськ” ? Яку вельмишановний Сапожніков В.Б., наскільки знаю, заборонив реалізувати в будь-якій точці міста, виселив редакцію по підробленим ним документам та вижив редактора з Нововолинська.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Ігор

Класна газета тоді була! Місцева влада її знищила разом зі ПП РО “КТ “Львівська жінка”. До цих пір матеріали, що друкувалися там, актуальні. І.Лузанчук таки геніальний редактор була. Нічого за ці роки не змінилося – мер не дає. Все, як і було, тільки набагато страшніше.

editor
5 років тому

Ну, от. Володимирське “Слово правди” має в новому році наклад 4200. “Наше місто” – 1250.
Як пишуть мені у соцмережах працівниця “Слова правди” й мешканці ВВ, міськрада стабільно виділяє газеті 60 тисяч гривень. Райрада раніше давала 40 тисяч, а торік – нічого.
І якось же там редакція випускає газету більшим накладом на 60 тис. дотації. Бо заробляє й сама – з передплати, продажу вроздріб і реклами.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Вибачте, але нововолинці якісь трохи таки чокнуті по маківці… прости Боже мене грішного… Чого ви ходите у ту міськраду колядувати, поздоровляти і бажати здоров’я своїм гнобителям і колобораціоністам? Що ви там забули і чого шукаєте, та для чого лижете їхні д***пи? Не підлабузнюйтесь, хай це роблять їхні слуги, родичі, свояки, куми та решта зажерливих прихлебтувачів, що вмостились біля корита і ніяк не нажеруться. Не ходіть туди – там нічого не вирішують, окрім питань по іще масовішому і тотальнішому здиранню ваших шкур. Не носіть туди хабарів! Маю надію, що все незабаром зміниться.