“Нововолинськводоканал” ударно освоює кредитні кошти на заміну водогону.

Місто перерите вздовж і впоперек.

 – Наберіться терпіння, шановні, закликає керівництво “Водоканалу” – все для вашого блага, поставтеся з розумінням, благоустрій відновимо, але це не буде вже й відразу. 

Тим часом громадяни виконують на багнюці акробатичні номери, згадують тихим словом мера з племінником, підмерків, членів виконкому, всю депутатську рать  🙂 

І задають просте питання: якщо працівники “Водоканалу” не встигають за собою прибрати, то чому їхнє начальство не домовляється з ВУКГ чи іншими службами про відновлення асфальту, вирівнювання грунтових доріг, підсипання щебеню, грейдерування? 

Куди дивимось і на що чекаємо, панове градоначальники?

Щойно підмерзне, перекопані вулиці і провулки перетворяться на смертельний атракціон. Люди масово ламатимуть руки-ноги!

І якщо посунуть до суду з позовами про відшкодування матеральної та моральної шкоди, то головному водокальнику – пану Озімчуку мало не видасться. 

 

 

Ці фото наша читачка Мар’яна зробила сьогодні вранці на підступах до вулиці Глінки. Ходити тепер там можна лише з матюками.

Здогадайтеся з трьох разів, на чию адресу.  

ДОПОВНЕНО

Читач повідомляє, що на вулиці Глінки насвинячили не водоканальники, а мешканці, які проводили каналізацію. 

Мешканці, майте совість, хто за вами повинен підтирати?!

Водії та пішоходи, переадресовуйте свої матюки і побажання цим конкретним каналізаторам-аматорам. 🙂 І міській владі, бо дорога на фото досі грунтова…

Однак інший наш читач категорично відкидає версію про приватних аматорів. Стверджує, що вони виконували роботи у другому кінці вулиці, а тут нарив саме Водоканал.  

Отож, Водоканале, не розслабляйся, тут читачі закидають РАДАР фотозвітами зі своїх вулиць.

А ще ж Промислова розлютилась, видзвонює аж у Київ щодо свого заїзду, телевізійників кличе…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: