Євромістечко тоне у багні. Парад жахів Нововолинська

3 1919

Тут нещодавно в соцмережах співзасновниця вже приватної газети “Наше місто” обурювалась, що ми впритул не бачимо досягнень міського голови В.Б.Сапожнікова.

Мовляв, місто чисте, розвинене, цивілізоване, заасфальтоване, “по грунтівці ніхто не ходить”.

Та да, з чиновників і їхніх лакуз – ніхто. А от виборці ходять… тоніше, грузнуть і тонуть на тій грунтівці, протореній у часи заснування Нововолинська. 

Про асфальт тут мріють, як наш мер – про черговий орден “За заслуги”. І  скажемо відверто: орденок йому світить більше, ніж його багатостраждальним виборцям – асфальтівки. 

Вас вітає вулиця Промислова!

 

 – У нас на Промисловій вулиці Водоканал замінював труби. Перерили городи, ну вже хай, але зруйнували й заїзд на вулицю.

Сказали, що після робіт зроблять заїзд, який був, а насправді лишили по собі горби, ями по коліно. Болота навіть не вкатали.

Ми ж не просили асфальт нам класти,  просто вкатати, щоб можна було виїхати ровером чи машиною, з хати вийти.

Звертались до робітників, ті сказали: “Це до влади питання”.

А яка в нас влада, самі знаєте, не раз пишете.

Іншого виходу, як писати й ганьбити, нема. Може, хоч тоді заворушаться! – сказала РАДАРУ Олена Новосад.

 

Відчуйте різницю: це вулиця Кобзаря, тут мешкають наш пан мер:

 

 

Ми виклали фото з вулиці Промислової в новині про нове авто старого мера. Сподівалися: своєю новенькою “Шкодою” міський голова особисто проінспектує околиці Нововолинська.

Бо ж і вибори не за горами, і ще не всі бюджетні гроші на пару з Коптюком закопав. Та й в історію міста, мабуть, хоче увійти не як Сапог Болотний, а як Сапожніков-будівничий.

Та де. 

І Водоканал  після нашої критики не ворухнувся, і Віктора Борисовича в супроводі приватних, але добре проплачених із міського бюджету  СТН та “Нашого міста” на Промисловій так і не побачили.

Зате дорога біля міськради побила всі рекорди: її ремонтують ледь не щороку! 

 

 

Пару тижнів потому мешканці знову звернулись на РАДАР

 – Підкажіть номер мера чи його заступників. Із хати вийти не можна, в болоті тонемо!!!

 

 

Номерочки приймальні нововолинського міського голови ми підказали. 4 12 01, 4 12 02. Пишіть, телефонуйте, заходьте…

Якщо вичовгаєтесь із того болота.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
3 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Багнюка не тільки на Промисловій. А й у вилизаному, нібито, центрі. Давайте відійдемо у двори, метрів так на 10-20 – на пр. Дружби чи на бульв. Шевченка і я вам покажу місцеву “Еurоpе”. Бездіяльність, популізм, безкарність, нахабність, цинізм, протиправні та антиконституційні дії, тоталітарні методи керівництва, зрада присяги службовця місцевого самоврядування … – оце вам дуже неповний букет посивілого на нинішній посаді міського голови і членів його команди у “жовтому домі”.
Де за довголітню і вірну службу заступників ставлять радниками, а “червоних директорів” за ознакою особистої відданості, залишають на роботах стільки, скільки вони самі забажають. Більшість пенсіонних керівників комунальних, освітніх та медичних установ прагнуть померти на роботі. :)))

Водоканал
2 років тому

Шановні наші мешканці!
Підприємство Нововолинськводоканал хоче надавати якісні послуги, а ви отримувати їх. Для заміни водопровідних мереж, наше підприємство і отримало кредитні кошти. Завдяки сприяню погодніх умов підрядником ще досі виконуються роботи по заміні мереж, які вже на завершальному етапі. Після виконання основних будівельно-монтажних робіт по будівництву трубопроводу підрядник відовить благоустрій вулиць. Але це небуде вже і відразу, тож просимо з розумінням віднестись до даної проблеми і набратись усім нам терпіння. Для цього потрібен час.
Люди добрі це для нас з вами і життєдіяльності нашого міста. Дякуємо!

Anatole
2 років тому

Так винен більше всіх – довбаний водоканал ! Який завжди так робить і скрізь! Скотиняки ніколи після себе прибрати не можуть !Щоб паскуди пов****** і води їм не було!