Дві симпатичні жіночки скинулися по тисячі гривень, заснували ТзОВ… і купили майже 12 гектарів землі та багатоповерхівку заводу в Нововолинську. 

Заступник нововолинського міського голови О.Громик так і не відповів на наше запитання щодо подальшої долі адміністративного корпусу заводу “Оснастка”, чиї цехи давно спорожніли.

Та ми самі дошукалися, хто купив цю будівлю під знесення і що планує там робити.

“Разрушим до основанья и затем…”

Р І Ш Е Н Н Я Нововолинської міськради від  20 лютого 2019 р. №29/50 

Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення    

Розглянувши звіти про експертну грошову оцінку земельних ділянок, а також звернення юридичних та фізичних  осіб,  керуючись ст.ст. 127, 128 Земельного кодексу України, Нововолинська міська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 11,8161 га кадастровий номер 0710700000:01:006:0043 за адресою: вул. Луцька, 27 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

та продати у власність ТзОВ «Аргалі Україна»  вартістю 7 798 991 грн. (в розрахунку за 1 кв.м. – 66 грн., 00 коп.) без ПДВ.

Там є ще чимало цікавих пунктів – щодо інших об’єктів. Але сьогодні – про апетити “Аргалі”.

 

Директор одного з “Кроноспанів” та “Аргалі” Наталія Покінська

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  20 лютого  2019 р. № 29/51 Про надання земельних ділянок в оренду та постійне користування

п.17. Припинити право оренди земельної ділянки площею 11,8161 га кадастровий номер 0710700000:01:006:0043 за адресою: вул. Луцька, 27 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості шляхом розірвання договору оренди землі з ПрАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» від 19.12.2017 року у зв’язку з переходом права власності на нерухоме майно до ТзОВ «Аргалі Україна» згідно договору купівлі-продажу нежитлового приміщення №104 від 16.01.2019 року.

На сайті міськради мають оприлюднювати всі проекти всіх рішень. Щоб допитлива громадськість могла ознайомитись і подати зауваження. Та насправді там нерідко вивішують “рибу” – майже порожні заготовки.

Ось і це рішення № 29/51 відрізняється від проекту так, як “Оснастка” 1986 року, коли пан Сапожніков прийшов працювати у виконком Нововолинської міськради, від “Оснастки” нинішньої.

Проект складається лише з 9 пунктів, а рішення – аж із 24! Згадки про“Аргалі” у проекті НЕМАЄ.

Отже, громадськість не ознайомили вчасно, а поставили перед фактом, та й то коли минув цілий тиждень після сесії.

Вартість землі в Нововолинську – окрема тема. Зараз просто розсекретимо це ТзОВ “Аргалі”.

Витяг із Держреєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підіприємців:

Засновники ТзОВ “Аргалі”

Покінська Наталія Петрівна, Нововолинськ, вулиця Луцька, 20, розмір внеску до статутного фонду – 1 тис. грн., Приймак Інна Миколаївна, Нововолинськ, 15-й мікрорайон… внесок – 1 тис. грн.

 

Юрисконсульт підприємства Інна Приймак – співзасновниця ТзОВ “Аргалі”. Фото з соцмереж

 

Ці дві пані є й отримувачами кінцевої вигоди від діяльності “Аргалі”.

Орган управління – загальні збори, керівник ТзОВ – Покінська Н.П.

Статутний капітал ТзОВ2 тис. грн.

Види діяльності – купівля та продаж власного нерухомого майна (основний), надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, аудит, консалтинг щодо податків, бухгалтерії, права.

 

 

Дві симпатичні жіночки зі статутним капіталом 2 тисячі гривень тихесенько стали власницями адмінкорпусу величезного заводу. Та 11, 8 гектарів землі в межах міста.

Депутати Нововолинської міськради звично підняли руки за. Задавати зайві питання там не прийнято.

Браво, біс, чікі-пікі.

Рішення Нововолинської міської ради й виконкому, а також порядок оприлюднення їх – це     находка для шпиона     знахідка для правоохоронців.

Ви не знаєте, навіщо у колишніх ясельках засідає прокуратура?

От і я не знаю.

 

Наталя Камишникова

Ну, й так, до відома.

Інші юридичні особи, керівником яких є ПОКІНСЬКА НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА:

Код ЄДРПОУ Найменування Місцезнаходження
33273907 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КРОНОСПАН УА” 45400, Волинська обл., місто Нововолинськ, ВУЛИЦЯ ЛУЦЬКА, будинок 20
41150877 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД “ТРЕНД-КАПІТАЛ” 03680, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ФІЗКУЛЬТУРИ, будинок 28Д
32910079 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КРОНОСПАН УКР” 45400, Волинська обл., місто Нововолинськ, ВУЛИЦЯ ЛУЦЬКА, будинок 20

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: