Адмінкорпус “Оснастки” купила Покінська. Хто б сумнівався

46 6939

Дві симпатичні жіночки скинулися по тисячі гривень, заснували ТзОВ… і купили майже 12 гектарів землі та багатоповерхівку заводу в Нововолинську. 

Заступник нововолинського міського голови О.Громик так і не відповів на наше запитання щодо подальшої долі адміністративного корпусу заводу “Оснастка”, чиї цехи давно спорожніли.

Та ми самі дошукалися, хто купив цю будівлю під знесення і що планує там робити.

“Разрушим до основанья и затем…”

Р І Ш Е Н Н Я Нововолинської міськради від  20 лютого 2019 р. №29/50 

Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення    

Розглянувши звіти про експертну грошову оцінку земельних ділянок, а також звернення юридичних та фізичних  осіб,  керуючись ст.ст. 127, 128 Земельного кодексу України, Нововолинська міська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 11,8161 га кадастровий номер 0710700000:01:006:0043 за адресою: вул. Луцька, 27 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

та продати у власність ТзОВ «Аргалі Україна»  вартістю 7 798 991 грн. (в розрахунку за 1 кв.м. – 66 грн., 00 коп.) без ПДВ.

Там є ще чимало цікавих пунктів – щодо інших об’єктів. Але сьогодні – про апетити “Аргалі”.

 

Директор одного з “Кроноспанів” та “Аргалі” Наталія Покінська

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  20 лютого  2019 р. № 29/51 Про надання земельних ділянок в оренду та постійне користування

п.17. Припинити право оренди земельної ділянки площею 11,8161 га кадастровий номер 0710700000:01:006:0043 за адресою: вул. Луцька, 27 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості шляхом розірвання договору оренди землі з ПрАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» від 19.12.2017 року у зв’язку з переходом права власності на нерухоме майно до ТзОВ «Аргалі Україна» згідно договору купівлі-продажу нежитлового приміщення №104 від 16.01.2019 року.

На сайті міськради мають оприлюднювати всі проекти всіх рішень. Щоб допитлива громадськість могла ознайомитись і подати зауваження. Та насправді там нерідко вивішують “рибу” – майже порожні заготовки.

Ось і це рішення № 29/51 відрізняється від проекту так, як “Оснастка” 1986 року, коли пан Сапожніков прийшов працювати у виконком Нововолинської міськради, від “Оснастки” нинішньої.

Проект складається лише з 9 пунктів, а рішення – аж із 24! Згадки про“Аргалі” у проекті НЕМАЄ.

Отже, громадськість не ознайомили вчасно, а поставили перед фактом, та й то коли минув цілий тиждень після сесії.

Вартість землі в Нововолинську – окрема тема. Зараз просто розсекретимо це ТзОВ “Аргалі”.

Витяг із Держреєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підіприємців:

Засновники ТзОВ “Аргалі”

Покінська Наталія Петрівна, Нововолинськ, вулиця Луцька, 20, розмір внеску до статутного фонду – 1 тис. грн., Приймак Інна Миколаївна, Нововолинськ, 15-й мікрорайон… внесок – 1 тис. грн.

 

Юрисконсульт підприємства Інна Приймак – співзасновниця ТзОВ “Аргалі”. Фото з соцмереж

 

Ці дві пані є й отримувачами кінцевої вигоди від діяльності “Аргалі”.

Орган управління – загальні збори, керівник ТзОВ – Покінська Н.П.

Статутний капітал ТзОВ2 тис. грн.

Види діяльності – купівля та продаж власного нерухомого майна (основний), надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, аудит, консалтинг щодо податків, бухгалтерії, права.

 

 

Дві симпатичні жіночки зі статутним капіталом 2 тисячі гривень тихесенько стали власницями адмінкорпусу величезного заводу. Та 11, 8 гектарів землі в межах міста.

Депутати Нововолинської міськради звично підняли руки за. Задавати зайві питання там не прийнято.

Браво, біс, чікі-пікі.

Рішення Нововолинської міської ради й виконкому, а також порядок оприлюднення їх – це     находка для шпиона     знахідка для правоохоронців.

Ви не знаєте, навіщо у колишніх ясельках засідає прокуратура?

От і я не знаю.

 

Наталя Камишникова

Ну, й так, до відома.

Інші юридичні особи, керівником яких є ПОКІНСЬКА НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА:

Код ЄДРПОУ Найменування Місцезнаходження
33273907 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КРОНОСПАН УА” 45400, Волинська обл., місто Нововолинськ, ВУЛИЦЯ ЛУЦЬКА, будинок 20
41150877 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД “ТРЕНД-КАПІТАЛ” 03680, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ФІЗКУЛЬТУРИ, будинок 28Д
32910079 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КРОНОСПАН УКР” 45400, Волинська обл., місто Нововолинськ, ВУЛИЦЯ ЛУЦЬКА, будинок 20

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

46
Коментуймо!

3000
13 Коментарі теми
33 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
17 Автор коментаря
Авторка

Громадяни, не стала нічого вам розжовувати. Ви самі здатні проаналізувати витяги з рішень міськради та реєстру. Думайте і коментуйте!

Морда

Це просто капець…

Людмила Зіменко

Я стільки років пропрацювала на заводі, я розуміла, що зааод працювати вже не буде, коли він зупинився і ми всі пішли у вимушені відпустки, але , щоб таке!… Лише за ДВІ тисячі гривень!… Це повний капець…

гість

Корпус у “Богдан Моторс” купили не за 2 тисячі гривень, це статутний капітал покупців – 2000.

Людмила Зіменко

Зрозуміло. То що, покупцеві можна задекларувати при покупці ТАКОГО нерухомого майна лише таку незначну суму, чи й навіть меншу?

РАДАР

Мовчання скроноспанених ягнят. Ну, це не церкви і “московських попів” обговорювати, це супер-пупер-європейське підприємство, воно викидає у повітря винятково пару… з приємним запахом сосни.
Я відчуваю, тепер пари буде – зашибись. І фур – зашибись.
Відкривають нову лінію – ОСП. Ще 100 мільйонів євро інвестицій – тіштеся, мацайте у ваших кишенях. Що, не у ваших?..
Ну, й складувати це ж усе треба, вивозити… 12 гектарів освоїти. Вже цьогоріч.

Людмила Зіменко

Я не проживаю біля колишнього заводу СТО і біля Кроноспану, але мовчання тих, хто проживає мені незрозуміле. То хто там писав, що квартири поліпшеного, сучасного планування у сучасних, не таких, що розвалюються, будинках можна тільки на 15-му мікрорайоні знайти? Ну-ну….

Анатоль_ БІДЗЮРА

Наскільки я зрозумів, купля-продаж відбулися із страшними порушеннями законодавства і максимально непрозоро. Можна подавати до суду – 100% , що судді стануть на бік нововолинської громади. Хто зважиться на це у скорумпованому дорешти вже, як вбачається, і кримінальному “чарівному містечку” – в зоні “сапогізму”?
Навіть, голова ВОДА О. Савченко почав відхрещуватися. То хто? Саме час. Перед президентськими і парламентськими виборами.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Конкурс, аукціон, згідно “ЗУ Про місцеве самоврядування” та Конституції України, розділ ХІ “Місцеве самоврядування” (референдум, збори громадян міста тощо), відбулись? Коли? Де? Хто проводив?

Ольга

Розрахунок зроблено на те, що наша доблесна верховна зрада прийме закон про продаж землі. І тоді ці дві пані стануть казково багатими.

Сусід

Два дні поспіль бурує східний вітер і вся частина села і траса Ковель-Жовква яка навпроти Хроніка всипана ядким туманом,тирса літає в повітрі.Пройшов 500 метрів у тому тумані це було випробовування моіх легенів, більше не наважусь навіть на метр

Фантік

Давайте фотки з тирсою в студію.

Катруся

Який “туман” в такий вітер?!

Панасівка

Та ж пара, пара….Чистюня, без формальдегіду, просто озон!

Сусід

Ну якщо ти маєш вигоду від заводу то звичайно ти будеш говорити все на його користь.Або ти не бачила що це за туман під час вітру.
Я думаю люди які це бачили вони зрозуміли.

Тролик

Громик не відповів, бо, мабуть забувся, що працює на громаду.

Тетяна

На диво, всі депутати мовчать, і ті, що бігли в Низкиничі забирати храм. Покажіть реальний свій патріотизм.

Анатоль_ БІДЗЮРА

До “Тетяни”. Мовчать всі місцеві депутатики: І ті, що бігли забирати храм, і ті що відстоювали його для РПЦ. Мовчать: міський голова, він же голова міськради, він же керівник виконкому – три в одному – В. Сапожніков. Занімів перший заступник міського голови, він же й секретар міськради, він – і депутат міськради А. Сторонський – три в одному. Заціпило й В. Рожелюку – заступнику міського голови, депутату міськради – два в одному. Та й третьому заст. О. Громику пороблено: втратив голос – захрип бідолашний, і нічого не мовить, як вбачається. Всі вони запопадливо “служать” своїм виборцям! А що казати будуть,… Читати далі »

ойой

ну що тут можна сказати …депутати працюють нормально , сторонський теж. відкати йдуть. і магомаєв дуже переживає за УПЦ ! краще б переживав як людям в очі буде дивитись після цих прийнятих рішень .

Авторка

Отже, ми з вами дещо дізналися. Грошова оцінка майже 12-гектарної ділянки – приблизно 7,8 млн. грн.
Тепер лишилося з’ясувати, за скільки “Богдан Моторс” продав жіночкам із “Аргалі” адмінбудівлю.

Людмила Зіменко

Я так думаю, що переважна більшість громадян не розуміється на ситуації , тому і не може нічого сказати, а ще і до всього цього багато хто не користується інтернетом і не читає Радар(

Олександр

Але наші люди дуже добре розбираються в “вищій” політиці… Винен у всьому Порошенко…

Людмила Зіменко

Скоро вибори і не сподіваюсь, що після виборів буде краще

Авторка

Про політику тут ані слова, але саме завод Порошенка “Богдан Моторс” купив 12 років тому цю 12-гектарну ділянку і цю будівлю – під пару тисяч робочих місць і виробництво деталей для автівок. Та так усе і простояло пусткою всі ці роки…

Людмила Зіменко

Але 12 років тому мені телефонували і казали приготувати документи/ копії трудової книжки, диплома, паспорта і привезти все на завод у відділ кадрів. Проїзд у транспорті вже тоді був не дешевий – копії я зробила, але поїхати на завод відмовилась через невизначеність і повну відсутність будь-якої перспективи, хоча на мене тиснули і вимагали документи подати. Потім була якась незрозуміла ситуація із зборами акціонерів “Оснастки” і обов’язковою сплатою певної суми у банк – без сплати і квитанції обіцяли на збори не пускати. Я навіть консультувалися у юриста з тим листом від заводу. Деякі платили і здавали документи. То я хоч не… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

Фх, яка це була тоді “перемога” місцевого владного бомонду! Більше такої не буде – не посміють. Як вони тоді всім нам брехали! І найголовнішим брехуном виявився найголовніший очільник… Він і зараз – як не брехне, так й не ступне.

Олександр

Абсолютно згоден з Вами… Але давайте будемо трішки серйозніше підходити до висвітлення питання. 12 років тому “Богдан моторс” викупила корпуси… Викупила! Що у цьому протизаконного? Можливо потрібно задати питання – хто і як продавав? Хто був власником тих будівель? Хто очолював тоді владу в Нововолинську, тут і помилитись з відповіддю не можливо… Мені, наприклад, дуже цікаво, як “Богдан” сплачував податки за всі ті роки?… Ще мені цікаво-скільки разів за ті 12 років мер Сапожніков звертався до власника “Богдана” Порошенка(не президента) чому він розвів такий “бардак” на території міста, яким керує? Скільки разів Сапожніков звертався до Президента Порошенка з пропозиціями про… Читати далі »

Людмила Зіменко

Наскільки я пам’ятаю, то 12 років тому мені казали, що потрібні мої персональні дані і мої документи(копії) для звітності про те, що набирають штат на підприємство, але у мене була підозра, що для звітності, що вже набрали і що підприємство вже нібито працює. Згодом я таки зрозуміла, що було права. Потім також на збори акціонерів казали підготувати документи, а тому числі і ідентифікаційний код. Було дивно слухати і чути такі вимоги, бо дані працівників знаходяться у відділі кадрів колишнього заводу і якщо все законно, то керівництво могло оформити юридичний запит відносно тих даних і отримати їх без нашої участі. То… Читати далі »

Критик

Правильно- правильно, дізнайтеся – може наші місцеві “олігарчині ” не доплатили парочку мільйонів Порошенку- ше збідніє, і так грошей на передвиборну кампанію не вистачає… А ше дізнайтеся, якого фіга ті дві жіночки загородили територію парканом, що тепер місцевим бухарям нема де пити. І взнайте де вони поділи всі зібрані по територіі пляшки, стакани і шприци… І куди тепер малолєткам з пту ходити… І чого хоча б маленьку дірочку під забором не зробили, а то прийшлося вже той новий забор ламати біля зупинки, щоб добре залазити було… І чого міліція ледь не щовечора приіжджає – спати мені не дає в дєвятіетажці… Читати далі »

те.

Порошенко не збідніє – від недоплачених багатіями податків бідніємо ми.
Про крадіжки брухту і про приймальників краденого я писала на РАДАРІ багато. Поки ви спали собі в “дєвятіетажці”.
Писала і про неподобства на “Оснастці”, викладала цікаві фото. Знову ж таки – поки ви мовчали собі у “дєвятіетажці”.
Де записують назад у СРСР – вам треба, ви і взнайте.
Чистого вам повітря, гарної дороги під ногами, подальших благ.

Вуаля

Дуже цікаво, скільки було сплачено податків “Богдан Моторс” від відчуження нерухомого майна?

Володимир

Хай все згниє і розвалиться?Зате в Нововолинську буде спокій.Позакривайте все,що ще працює і до мене на Варшаву.

Прозоро

Хай все, що ще ворушиться в Нововолинську. сконає від раку та інших хвороб, зате Кроно стругатиме бабло. Привіт Варшаві, там за таке женуть у шию.

Володимир

В межах міста Кракова працює потужна теплова електростанція.Смог-звичайна ситуація.За довголіттям це другий регіон в Польщі.Місто працює,безробіття немає.А люди в Нововолинську скоріше загнуться від алкоголізму,наркоманії чи загинуть від злочинців,які за кілька гривень здатні на все.

15 мкрн

ТЕС можна порівнювати з нашими шахтами, коли працювали. Вона у повітря формальдегід не викидає. А Кроноспану у Кракові точно нема.

Олександр

Був би у них такий мер-був би і Кроноспан і Курчак… А можливо і не вийшло б-там живуть краків’яни, а не нововолинці.

Людмила Зіменко

А ви, “Володимир”, провидець, чи як, що розповідаєте про те, що з Нововолинськом буде!

Олександр

А Ви думаєте, що Нововолинськ стане Newвасюками? Нововолинськ і с. Жовтневе створювались і мали однаковий статус-робітничі селища, яких на сході України – десятки, сотні! Поцікавитись їхньою долею. Навіть мера з “тих” вибрали… Надіїтесь на чудо? Три десятки років пройшло, що далі? В місті неможливо знайти токаря, зайдіть на біржу, подивіться список вакансій… Фсьо-далі буде розвиватись тільки район шахти 2…

Людмила Зіменко

На що я надіюсь – мені краще знати. Розумію ваш песимізм, але не дотримуюсь вашої позиції і багато що залежить від самих людей, переважна більшість яких навіть не ворушиться. Я мера “з тих” я не вибирала, як і не голосувала за нинішнього селищного голову, та і на біржу мені ходити нічого і нецікаво – вам треба – ви і ходіть:-) а токар вам навіщо, коли немає підприємства, на якому той токар має працювати і отримувати нормальну зарплату, відповідно? А про район шахти2 , то всі там будемо, але не всі одразу На відміну від вас я дивлюсь на життя не… Читати далі »

марія

Кроноспан може працювати коли буде нормальне очищення викидів .Де наша егологічна служба в нововолинську? Подумайте що буде з лісами волині коли запустять ще одну лінію кроноспану?Скрізь за кордоном для виробництва плити садять лозу в болотах і використовують щепу з лози а не кругляк. Хто хоче побачити прошу встати пораньше і побачити що везуть фури на кроноспан.
За корпуси ВАТ”ОСНАСТКА” треба віддати під суд нашого дорого сапога . Скільки підприємців було на тетиторії заводу яких змусили виїхати кого куди . які підтримували територію в порядку..(

володя

за знищення оснастки треба подякувати сапожнікову це він призначив слівкіна гендиректором який передав котельню безплатно місту.це він продав корпорації богдан голі стіни замість цілісного майнового комплексу.це він розігнав 68 фірм-орендаторів і знищив оснастку.я був присутній на майже всіх зборах але наш голос був тільки консультативний. я пропрацював на заводі більше 30 років.коли всі цехи стояли на заводі працювали тільки я діма грисюк та ростислав пучковський. такого ворога заводу та й міста як сапожников мабуть не знайти.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Нарешті почало щось доходити. Ось, ще б сміливості дещицю та називатися своїми справжніми іменами – і Сапожніков давно відлетів би у вирій. :)))

Людмила Зіменко

Відповідальність перед законом за деякі злочини не має терміну давності і я не втрачаю надії, що хоча би щось буде зроблено по цьому питанню і у цьому напрямку і вже зараз, поки ще живі свідки такої злочинної діяльності. На банківських рахунках за ці кілька десятиліть виросли величезні проценти від покладених на ці рахунки вкрадених грошей, та і не тільки в банках. Для компетентних спеціальних комісій таки буде можливість розслідувати і довести цілеспрямоване розкрадання і нищення промисловості у місті і повний економічний занепад і хаос, а звідси і зневіру місцевого населення, розгул наркоманії і багато інших суспільнонепривабливих процесів

Людмила Зіменко

Працівникам “Оснастки” давали сертифікати акцій, залежно від вкладу кожного працівника у розбудову підприємства. Були зазначені суми -вартість акцій. По тих акціях не було виплачено ні копійки, а майно підприємства зникло. Це також злочин і підстава для перевірки і розслідування спеціальними державними експертними комісіями

Eys

Класно, в Нововолинську будується грандіозний завод, а вам ще не подобається. Те , що він димить це я рахую, “Підпалений сірник в лісі” до того ж Нововолинськ промислове місто, не пам`ятаю де чиитав, що він приносить 20% доходу волинській області.

15-й

Ще з родичів ніхто на рак не захворів? А то буде не так класно.