Агов, ви там – може, досить красти?!

14 1364

Зараз – так склались обставини – ми у Стамбулі, який за чисельністю населення 5-тий у Європі. Це більше, ніж у Москві.

Ми мало що бачили, більше роздивляємось місто з вікон авто дорогою в клініку й назад, але цього достатньо.

У Стамбулі будується найбільший у Європі аеропорт на березі Чорного моря, тут будують швидкісну залізницю, будують нові лінії  метро.

 

Місто чисте, не ходять двірники у яскравій формі о 5-й ранку й не метуть – тут їздять прибиральні машини, миють дороги, навіть на околицях.

Тут сортування сміття скрізь: у готелях, у супермаркеті, на вулиці.

А скільки нових саджанців! Усе розквітає, висотки будуються, а який Стамбул гарний ввечері. Люди, це не порівняти.

 

Усі фото – Віктор Поляков


Це справді культурна столиця Туреччини. Спілкувалися з тутешніми українцями, кажуть – це все завдяки прем’єр-міністру, а що роблять у нас?

Де наша економіка, інфраструктура, де?

Та тут автомобілів стільки, як людей, і жодної ями на дорозі, жодної!

Агов, ви там, може досить красти? Скільки вам ще потрібно?

Знаю, що це просто крик у пустоту, що нікому там не цікаво і ніхто з тих, що там, не читають думки простих смертних. Але мені так прикро за нас всіх, до болю прикро!

 

 

Світлана Гальчик

Нововолинськ – Стамбул

 

РАДАР:

Ми знайшли цей пост на фейсбук-сторінці Світлани. Може, хто не знає. У Стамбулі зараз лікують від раку 3-річного Ромчика Гальчика.

 

 

За одужання Ромчика молиться і тримає кулаки весь Нововолинськ.

Малий і його родина дуже потребують нашої підтримки.

Хто чим може. Добрим словом. Молитвою. Гривнями.

Картка ПриватБанку 5168757319064871

Юрій Гальчик

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
14 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
АНАТОЛЬ_
4 років тому

Нічого дивного для турків у тому нема. Дивиною та фантастикою виявився цей пост і наведені фото, хіба що для люду знищеного вщент Нововолинська та мешканців навколишніх – прилеглих до нього сіл, котрі більше ніде, навіть у сусідніх країнах, так і не побували… чудно, що інші люди живуть у достатку, не мають глобальних проблем із безробіттям, руїнами промислових підприємств і знищеною комунальною структурою під керівництвом режиму “сапогізму” і “червоних директорів”? Горбатими тротуарами і ямами на міських шляхах, після коптюківського “капітального ремонту?

Mihail
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Шановний пане Анатоль!На рахунок безробіття це Ви загнули!В нас в місті стільки роботи,тільки нема кому працювати,або точніше ніхто не хоче працювати!

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Mihail

Є, звичайно, робочі місця у Нововолинську… Наприклад, нефахові – двірників із зарплатою 3,5 тис. грн.\міс. Чи слюсарів-сантехніків із кваліфікацією 3-4 розряду, у комунальних службах за 3,5 – 4,0. Або продавців продовольчих товарів із робочим днем 14 год.\добу – 5,0 – 5,5… Є ще місця водіїв, офіціантів, кухарів, вантажників, касирів, кур’єрів, листонош… Ви, анонімний “Міхале”, пішли б туди за такі гроші? Це ж вам не комуна за залізною завісою в СССР коли нікуди було подітись, а трошки краще: Замбія, Конго, Алжир тощо Або й ще гірше. Соромно у “еуропейському” Нововолинську називати це достойно оплачуваною роботою. Помовчіть, краще.

Фея
4 років тому
Відповісти  Mihail

А можна детальніше – якої роботи, для кого, з якою зарплатою, чи нема дискримінації при прийомі на роботу за статтю/чоловіки, жінки, за віком – старші за стільки-то – нафік з пляжу, які соціальні гарантії на тій роботі, чи вчасно виплачують зарплату? Ви, шановний аноніме, або працюєте у у центрі зайнятості, або у міськраді, бо ви геть відірвані від реальності.

Ульріх
4 років тому
Відповісти  Mihail

На ливарні, на шахти, на швейну, по магазинах скрізь треба люди.А люди хочуть кататись з папєросами і получати великі гроші.

Фея
4 років тому
Відповісти  Ульріх

З приводу швейної – про зарплату не скажу, але норми виробітку, наскільки я знаю, там скажені. Окрім цього центр зайнятості не міг туди працівників підібрати, бо не кожен може і має здоров’я над тим шиттям там сліпнути. Та і ливарний теж не мед – доводилось мені бачити що то за робота і які шкідливі умови праці/ пилюка, як туман, випаровування шкідливі аж занадто. Так що ,Ульріх, з наявністю роботи ви перестарались.

Sun
4 років тому
Відповісти  Фея

А от на кордоні з цигарками стояти мають здоровя. Швачок потрібно скрізь . І зарплата ,як для жінок , по швейних фірмах нормальна.

Фея
4 років тому
Відповісти  Sun

Зарплата нормальна за умови, якщо виконуєш норму.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Mihail

Іще, правда, забув написати: І така є робота є – підлизувати, брехати та провокувати несвідомих громадян у соцмережах. Такі “професії” у дефіциті. І вони добряче оплачуються, наскільки я знаю. Проте, далеко не кожний зможе там “працювати”. Є й і нші “вакансії”. Наприклад, “ведучим” від місцевої влади під час Революції Гідності на нововолинському майдані. Чи “виступаючих” під час масових заходів, зокрема, на організованих міськими владцями мітингах шахтарів тощо. А також, “стукачів”, провокаторів та іншої нечисті, яку пригрів і годує нововолинський, неосталінський владний режим.

бабушка Кати
4 років тому

какой светлый ребенок! пусть Господь и Пресвятая Богородица ВАМ помогает! Ромочка, выздоравливай!

бабушка Кати
4 років тому

как обидно и грустно за нашу страну! ведь она такая богатая землей, полезными ископаемыми и, главное – нашими людьми-тружениками!

Фея
4 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Чому нема моїх коментарів? Куди ви їх поділи?

editor
4 років тому
Відповісти  Фея

не обзивайте людину проплаченим штрейкбрехером, вона ж вас не обзиває. І давайте чемніше, вам тут теж нічого не винні.