Наприкінці грудня на вулиці Шахтарській у Нововолинську відкрився стильний і дуже зручний продуктовий магазинчик «GreenKa». Сюди охоче заходять і ділові люди, і домогосподарки, і студенти.

Тут із 7.00 до 22.00 ви можете придбати практично все!

У секторі самообслуговування доберете собі до смаку хліб, молочні вироби, гарячі напої.

А ковбаску, рибу, фрукти, солодощі вам зважать і упакують привітні продавці-консультанти.

 

У відділі «Fast Food» завжди свіжа й апетитна випічка: фокача, бургери, хот-доги, бейгл, піца, круасани. А на десерт – сирник, трубочка з кремом, солодкі булочки. Їх розкуповують моментально – смакота!..

Ви налаштовані на швидкий і ситний перекус? Вам розігріють випічку просто в залі.

 

У продажу 20 видів наїдків і 8 видів кави. Ними можна посмакувати за стійкою в затишному куточку біля панорамних вікон.

Приємно дивує формат магазину «GreenКа». Заклад світлий і просторий, з чудовим дизайнерським ремонтом, помірними цінами, мелодійною музикою і запашною кавою. У Європі такі маркети шалено популярні.

 

У магазині дві каси, 2000 найменувань товарів. Якість і свіжість продуктів тут контролюють постійно!

Із 7.00 до 22.00 ви купите тут і продукти додому, і перекус на роботу, і солодкий сюрприз для дитини, і щось особливе для гостей.

Іще одна фішка магазину «GreenКa» – вільний доступ до мережі «Wi-Fi».

 

– Лаконічний і стильний дизайн, сучасне і зручне обладнання (ТМ IGLOO, РHEDRA, GOLD), комфортне освітлення – все працює на те, щоб клієнт вийшов від нас із покупками і позитивними враженнями, – каже бізнес-леді Оксана.

Концепцію магазину «GreenКa» поряд із його власниками та дизайнерами розробляли представники відомих компаній холодильного устаткування, кавового обладнання, приладів освітлення.

– Цей магазин створила команда професіоналів. Тому можемо запропонувати нововолинцям і гостям міста щось принципово нове, ба навіть унікальне, запевняє хазяйка магазину.

Вам будуть завжди раді тут:

Нововолинськ, вулиця Шахтарська, 1, «GreenКa».

Прочитав сам? Поділись з іншими: