Кілька тижнів поспіль у княжому місті фонтанували пристрасті довкола рішення Петра Саганюка спорудити у парку “Слов’янський” фонтан.

Воно ніби й гарно – водограй у спеку, але кошторис проекту вражає уяву: близько 2 мільйонів гривень! і десятки тисяч гривень щороку на обслуговування об’єкту.

Невже у Володимирі-Волинському нікуди більше вкласти бюджетні гроші?

Фонтан можуть збудувати приватні підприємці. Тоді він обійдеться значно дешевше – свою копійку бізнесмени рахувати вміють.

Навзамін отримали б, можливо, дозвіл на якусь торгівлю чи сервіс. Адже охочих сфоткатись і посидіти біля водограю не бракуватиме.

Як повідомив РАДАРУ депутат-радикал Сергій Барщевський, обранці міської громади  звернулись до володимир-волинського голови Саганюка з таким листом:

Підписанти вважають будівництво фонтану передчасним.

У місті багато невирішених комунальних проблем: дахи, дороги, тротуари, прибудинкові території, водопостачання й водовідведення…

Депутати закликають міського голову відмовитись від укладання угоди на розробку проектно-кошторисної документації фонтану. І вимагають провести громадські слухання щодо доцільності спорудження фонтану бюджетним коштом.

Під зверненням підписалися 14 депутатів: 12 міських і 2 обласних (Панасюк та Зінкевич).

12 депутатів міської ради – це третина її складу.

Отже, шикарний проект зачекає?

Барщевський каже: на сесії частина депутатів голосувала за бюджет міста в цілому БЕЗ фонтану – без виділення 100 тис. грн. на розробку проекту. Однак поправки й зауваження депутатів враховані не були. Тому свою позицію принципові депутати засвідчили цим зверненням.

Наразі володимирянам вистачає отаких екстремальних розваг після кожної зливи:

А коли громада дізнається, що тільки на розробку проектної документації фонтану потрібно 100 тисяч гривень, під міськрадою одразу стане гаряче… 

Усі фото – з соцмереж

Прочитав сам? Поділись з іншими: