Що нарила СБУ на “Волиньвугіллі”

3 622

СБУ заблокувала участь у тендері “Волиньвугілля” компаній з російським капіталом.

На конкурсні торги з закупівлі гірничошахтного обладнання та комплектуючих до нього подали заявки кілька українських фірм, які представляють інтереси російських власників.

Загальна сума контрактів, укладених держпідприємством із переможцями, мала перевищити 42 мільйони гривень.

Під час перевірки співробітники спецслужби виявили, що фірми пропонують “Волиньвугіллю” продукцію російського виробництва. А комерційні структури були зареєстровані в Україні саме для забезпечення бізнес-інтересів власників з РФ.

У пакеті документації бізнесмени не надали українське свідоцтво про визнання відповідності сертифіката іноземної держави, наявність якого є обов’язковою.

Профільні експерти засвідчили, що українська промисловість виготовляє аналогічну продукцію. Тому участь у конкурсі пропозицій цих комерційних структур порушує вимоги Розпорядження КМУ від 11.09.2014 “Про пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів”.

Служба безпеки поінформувала про матеріали перевірки генерального директора “Волиньвугілля”. У результаті тендерний комітет підприємства відхилив заявки на участь у конкурсі комерційних структур із російським капіталом.

Керівництво СБУ винесло на розгляд РНБО пропозиції про застосування до російських виробників обмежувальних заходів відповідно до закону “Про санкції”.

Служба безпеки України продовжує протидіяти економічній експансії РФ.

Прес-служба УСБУ у Волинській області

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
3 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
6 років тому

Друзі, приблизно опівночі дамо на РАДАРІ новину – порве всіх. 🙂 РАДАР від сміху ледь не луснув.

Гуру
6 років тому
Відповісти  editor

Наталія Семенівна, уже приблизно північ. Де новина? На пиво з друзями не пішов. До коханки не поїхав. Вклав дітей спати особисто, щоб тільки вчасно прочитати вашу сенсацію. Та на сайті її нема! Шо за розвод, пробачте, за мій шахтарський?

editor
6 років тому
Відповісти  Гуру

Ну от до чого тут Наталія Семенівна? 🙂
Зараз буде, момент.