У ніч проти 28 лютого в Устилузі розгортався справжній бойовик!

Близько 23-ї години силовики з автоматами “накрили” місцевих активістів, що регулювали чергу.

Пряма мова очевидців:

– Догрався активіст на синьому “пасаті”, взяли його з грошима. Камери все знімають. На “Лукойлі”. “Тойота прада” чорна 2233 і чорна “8-ка” 6606. Хлопці з автоматами взяли активістів, зараз біля брами.

– То прокуратура, швидше за все, з автоматами біля БУДИ були, забрали якогось на “Лукойлі”. Взяли синього фольксвагена АС 00..АІ. Чоловік 8 їх, відеокамера, двоє на шухері, інші шнарять машину.

 

25 лютого РАДАР написав про специфічний сервіс Устилузької міськради – видачу талонів на право позачергового перетину кордону з Польщею. Ми виклали фото однієї такої “перепустки” і повідомили, що талони коштують від 300 до 1000 гривень – залежно від виду автотранспорту і кількості пасажирів.

 

Не хочеш стояти у черзі – сплати в Устилузі 1000 гривень! Фотофакт. ОНОВЛЮЄТЬСЯ!

 

Чи ті талони продає хтось безпосередньо в міськраді, чи їх одержують так звані активісти, а потім роблять гешефт і діляться з чиновниками міськради – питання відкрите.

Одразу після нашої публікації його стали з’ясовувати силові структури.

Уночі 28 лютого вони опечатали Устилузьку міськраду – до прибуття слідчої групи з облпрокуратури та облуправління СБУ. Потрапити туди вранці громадяни не могли.

Того ж дня на сайті  обласної прокуратури повідомили:

“Прокуратура Волині спільно з працівниками управління СБУ в області припинила неправомірні дії групи громадських активістів із Устилуга, які, взявшись владнати проблеми із чергами на кордоні в сервісній зоні, за неправомірну винагороду пропускали бажаючих перетнути кордон поза чергою.

Активісти виявилися нечистими на руку і систематично збирали “данину” на міжнародному пункті пропуску «Устилуг-Зосін».

Факт одержання неправомірної вигоди в сумі 2100 грн. одним із активістів задокументовано 28 лютого.

Одержавши гроші, чоловік пропустив автомобілі поза чергою, пообіцявши вплинути на службових осіб Державної прикордонної служби України, аби вони пропустили ці авто в зону митного контролю.

Одразу після цього неправомірні дії групи активістів припинено.

Кримінальне провадження перебуває на контролі прокуратури Волинської області.

Провадяться невідкладні слідчі дії”.

Отак, шановні чиновники й “активісти” в Устилузі. А РАДАР же ж чесно попереджав: жлобізм шкідливий для  вашого здоров’я! Дав дві публікації поспіль про лівак і корупційну схему з талонами.

Ви не дослухались. Шкода.

Доповнено!

У коментарях нам повідомляють, нібито устилузького міського голову Віктора Поліщука прослуховували перед тим 3 місяці поспіль. Однак обшук в опечатаній міськраді нічого аж такого не виявив.

 

У тему:

Чергою в Устилузі керує чиновниця! Пропускає “лівак”…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: