Ми поцікавились у Яреми, чому прокладання дороги до своєї хати він не довірив другові мера Коптюку. Адже левову частку бюджету на асфальтування в місті освоює саме Коптюкова фірма.

 – Та ж Коптюк не вміє! – по-простому пояснив депутат Ярема. 🙂

 

Миттєво відреагував на критичну публікацію РАДАРА депутат Нововолинської міськради, голова МО Радикальної партії Ляшка Віктор Ярема. Він зателефонував до авторки матеріалу “Депутату – асфальтівка, виборцям – болото” й (опускаємо образи та лайку) запевнив: вклав у асфальтування власні кошти – понад 60 тисяч гривень. Спочатку сказав, що 100 тисяч, але потім уточнив: понад 60.

Міська рада дала 71,5 тис. грн. Ще близько 17 тисяч (разом) здали ті з його сусідів на вулиці Володимирській, які погодились на співфінансування дороги.

По 3 тисячі з хати – це, на думку депутата, не так уже й багато. Однак здавали мляво. Більшість мешканців на зборах, які пан Ярема проводив двічі, буцімто заявили: “А нам і так добре, нічого платити не будемо”.

 

Ті, що зголосилися платити…

 

Асфальтували ту частину Володимирської, що біля повороту на трасу, три роки тому. Тоді Віктор Романович іще не був депутатом. Стверджує, що своєю дружбою з міським головою Сапожніковим у цьому питанні не зловживав. Домовилися про співфінансування за принципом 50:50. Та й ділянку собі під будівництво особняка Ярема придбав, а не отримав безоплатно, як дехто з депутатів.

Дехто – це, приміром, член МО Радикальної партії Ляшка Леонід Климович. Скандальна історія з його забудовою на вулиці Мічуріна – попри протести ветеранів – триває ще й досі. Мешканці з ним судяться і шукають правди у правоохоронних органах. Здається, десятий рік пішов…

На фотографії, яку оприлюднив РАДАР, і на гугл-карті видно: асфальтівка закінчується не одразу за особняком Яреми, а за дві хати далі. Сусід, який відмовлявся здати кошти, приніс їх в останній момент – уже коли працівники луцької (!) фірми поклали асфальт попід Яреминим будинком і завершували роботу.

 

Хата депутата, хата сусіда… і приїхали!..

 

РАДАР допитувався, чи не пора заасфальтувати всю вулицю. Адже є ціла програма благоустрою міських околиць. Значну суму виділяли на ремонт доріг із обласного й державного бюджету.

Єдина проблема – вписати у програму ще й Володимирську. Там лишилося 240 метрів, каже Віктор Романович.

Із можливостями та зв’язками депутата Яреми (а він є головою фракції та особистим другом мера) це нескладно. Але…

– А що мені скажуть ті мешканці, які здавали гроші, коли іншим зробимо дорогу безкоштовно? Вони цього не зрозуміють, – заявив депутат.

– А ви скажіть, що для дітей цілої вулиці старалися! – порадив РАДАР. 

Не знаю, чи дослухається депутат до цієї поради. Зате знаю, що деякі безасфальтні мешканці Володимирської сходили цими днями в міську раду, зареєстрували вже друге звернення щодо дороги й освітлення. І пообіцяли: якщо знову не буде відповіді – принесуть у приймальню мера відро багнюки, яку місять регулярно.

Ну, й РАДАР у міськраду свою критичну статтю надіслав. Чекаємо на відповідь міського голови. Сподіваємось, вона буде конструктивною.

 

Типова нововолинська околиця

 

До речі. РАДАР поцікавився в Яреми, чому прокладання дороги не довірили Коптюку,  адже левову частку бюджетних коштів на асфальтування в місті освоює саме його фірма.

 – Та ж Коптюк не вміє! – по-простому пояснив депутат Ярема.

А ЯК НЕ ВМІЄ, ТО ЯКОГО МИЛОГО ВИ З МЕРОМ НА СЕСІЯХ ВИДІЛЯЄТЕ ЙОМУ ШАЛЕНІ КОШТИ?!.

Наталя Камишникова

У тему:

Депутату – асфальтівка, виборцям – болото!

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: