Алло, поставте біля ринку смітники!!!

15 1788

Базар у Нововолинську починається за кількадесят метрів від огорожі з табличкою “Ринок”. Просто на тротуарі бульвару.

Там наввипередки торгують – із машин, яток і столиків – усі кому не лінь.

І смітять усі кому не лінь, бо зі смітниками тут чомусь не склалось. 

 

 

Нововолинець Михайло Абакумкін не полінувався зробити ці саітлини. І  він ставить питання руба:

 – Де смітники? де прибирання?

Якщо людям створили всі умови для свинства, то вони ж і будуть свинячити.

 

 

Директор ринку Андрій Саганюк і директор ВУКГ Артем Жигалюк, сподіваємось, почули і дослухаються. Скільки того діла – встановити пару-трійку смітників.

 Перевіримо у суботу. 🙂 

 

Фото – Михайло Абакумкін

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

15
Коментуймо!

3000
8 Коментарі теми
7 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
Ольга

В нашому місті якщо і поставлять смітники ,то це швидше попільнички,такі як на бульварі.Мало того,що маленькі вони ще й перевертаються,для зручності бомжам шукати пляшки ,а нашій молоді для розваги-хто більше переверне.А коли вітер,а він останнім часом дме сильніше і сильніше,то це сміття літає навкруги .А з прибиранням стає з кожним роком все гірше.Наша влада напевно має важливіші справи,ніж забезпечувати мешканцям комфорт і порядок.

Тiна

А ВИ, давно були у козлячому парку? Раджу пройтись по тiй дорiжцi, що бiля болота за костьолом. Джунглi. Як такi зарослi можуть бути в мicтi?

Вікторія

Можливо потрібно звернутись до Зеленського, пояснити ситуацію з мером, який настільки зрісся з мерським кріслом, що у нього абсолютно атрофувалось розуміння того, що у нього є посадові обов’язки та за невиконання він має нести відповідальність, тому, що у місті абсолютний безлад, дуже висока криміногенна ситуація. І свою робочу посаду цей чоловік не відрізняє від відпочинку.
П.С. Зеленський вже Іваничі “почистив”. Можливо й до Нововолинська добереться?

Гість

Хватить гнати на нашого найкращого на всю область мера. Вам вічно все не так, він стільки зробив для міста що більш нікому в області і не снилося! Базарники свинячать – а винен мер… може ще Зеленського припишете?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ага, точно. І який ніде й нікому не потрібен, хоча “він стільки зробив для міста, що більш нікому в області і не снилося”. Із промислового гіганта наше містечко стало “чарівним”: все в руїнах і смороді. :)))

Катруся

Віктор Борисович, досить себе хвалити.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Вікторе Борисовичу! Я доволі непогано володію ситуацією по передвиборчих настроях селян у Грядах і Тишковичах. Знаєте, що вони кажуть? – Хай буде М. Бородчук, аби не Сапожніков! Якщо станеться так – я та моя родина будемо голосувати за пана Миколу. Однозначно. І не тільки я.
Ви, переважній більшості містян огидні, із вашою популістською і, як вбачається, закамуфльованою комуністичною риторикою. Вічними недомовками та георгіївськими стрічечками на маринарці. Популізмом і брехнями.
Нововолинці хворіють і вмирають від “питної води”, смороду та шкідливих викидів підприємств, яким ви із прирученими депутатами дозволили, і далі дозволяєте, заходити в місто. Виправдання вам нема.

Ворожка

Можу підтвердити – селяни ненавидять Сапожнікова, а насильно милим не будеш…

Ворожка

Зеленський і Володимир-Волинський “почистив” і ще деякі райони Волині. В інтернеті список опублікований був з прізвищами

Оксана

Сьогодні стаканчик з кави носила півбазару.

Лілія

Можна і не свинячити. Самі ж продавці так роблять. Я торгую на базарі, біля нас теж немає мусорніка, то ми сміття складаємо в пакет чи більший мішок, і залишається чистенько біля контейнерів. А взагалі можуть смітників трохи і поставити на території ринку

Катя

А, ще можна на роботу взяти людей які прибирають, а не запихають сміття між контейнери,і постійно кучкуються

Тетяна

а ще треба, щоб поліція штрафувала за торгівлю з землі. Є спеціально облаштовані торгові місця, а торгують на всіх підступах до ринку. А після себе і залишають все, що не треба додому нести.

Аліса

Смітнику взагалі ніде нема,деколи несе пів години сміття ….ні одного смітнику і додому несеш. Але не всі, деякі недонесуть до дому та плюнуть і кинуть по дорозі

Петро

“європейське” бидло новіка не донисе до смітника навіть якщо він буде за пів метра))) – електорат ліги сміху)))