Бадзюнь вимагає, аби львівський міський голова припинив сміттєві диверсії на Іваничівщині.

Пізно ввечері 20 квітня на полігоні побутових відходів біля селища Іваничі три невідомі вантажівки без дозволу скинули сміття. Повертались вони в напрямку Горохова (там дорога на Львівщину) близько першої години ночі 21 квітня.

Учора на полігон викликали поліцію та з’ясовували походження сміття. А голова Іваничівської райради Андрій Бадзюнь висловив обурення у соцмережах, закликав земляків пильнувати та повідомляти поліцію про сміттєві диверсії.

Дописом на фейсбук він не обмежився. Увечері провів термінову нараду для вирішення проблеми, яка виникла через несанкціоноване завезення на територію району “львівського сміття”.

Адже ситуація може мати небезпечні наслідки для Іваничівщини!

 

 

На нараду прибули керівники,  які несуть відповідальність за безпечне і комфортне проживання мешканців району: начальник місцевої поліції, представник місцевої прокуратури, заступник голови райдержадміністрації.

Чомусь проігнорував засідання сам селищний голова Іванич Федір Войтюк – невже йому наплювати на інтереси громади?

Обговоривши проблему, учасники наради одностайно ухвалили:
– звернутися до міського голови Львова Садового;
– правоохоронним органам встановити номерні знаки автомобілів і кому вони належать (камери спостереження зафіксували час проїзду авто Іваничами), провести слідчі дії;
– надіслати листа в Державну екологічну інспекцію у Волинській області;

Андрій Бадзюнь закликав небайдужих жителів усього району повідомляти будь-яку інформацію, що може стати корисною. Бо йдеться про безпеку та здоров’я людей.

 

 

Ось повний текст звернення до лідера Самопомочі:

Міському голові м.Львова
Андрію Садовому

Доводжу до Вашого відома, що в ніч із 20 на 21 квітня 2017 року в смт.Іваничі Волинської області відбулась сміттєва диверсія. Працівники місцевого ВУЖКГ виявили сміття, яке має «львівське» походження. Наголошую, що жодне львівське комунальне чи приватне підприємство офіційно не зверталося до Іваничівської районної чи Іваничівської селищної ради з проханням прийняти львівське сміття на Іваничівське сміттєзвалище.

Тому я як найвища посадова особа найвищого представницького органу Іваничівського району офіційно звертаюся до Вас – мера міста Львова з вимогою негайно вжити заходів щодо вивезення з території нашого Іваничівського району сміття, яке незаконно завезене, вибачитися перед мешканцями району за завдану шкоду та компенсувати завдані збитки.

Неприпустимо, коли працівники підприємств, які збирають львівське сміття, на своїх сміттєвозах під покровом ночі скидають сміття у сусідній області.

Пане голово! В разі ігнорування мого прохання ми всією громадою будемо звертатися до Генеральної прокуратури та Кабінету Міністрів України з проханням дати правову оцінку Вашим діям як міського голови Львова через вивезення сміття та вжити термінових заходів щодо припинення вивезення твердих побутових відходів зі Львова у села нашого Іваничівського району.

Я переконаний, що з таким бюджетом, як у Львові, вже давно можна побудувати сміттєпереробний завод. І не один.
Тому прошу Вас з усією відповідальністю розглянути моє звернення.

І хочу підкреслити, що не варто переводити у політичну площину питання сміття, створюючи образ мученика, а краще чітко відповісти: в які терміни нарешті вирішиться проблема зі «львівським» сміттям, яке почергово мандрує Україною?

 

Голова Іваничівської районної ради Волинської області

Андрій Бадзюнь

 

У ТЕМУ:

Львівське сміття завезли на Іваничівщину

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: