РАДАР, як і наша дописувачка Олена Гайова, мав надію, що до проводів комунальники з Нововолинського ВУКГ і Грядівської сільради все на спільному цвинтарі приберуть.

Однак помпезна угода про співпрацю міської та сільської громад виявилась пустопорожньою балаканиною. Навіть на кладовищі не можуть порозумітись!

Ось гіркий лист на РАДАР від читачки:

Завтра проводи. Дуже сподівалася, що можна щось змінити, але “віз” і нині там.

Сумно. Прикро. Адже всі ми не вічні… і не дай Бог кому лежати під купою сміття.

 

 

Проте виходить так, що нововолинці в одному місці прибирають, а в іншому насмічують. Туди зносять сухе листя, гілки, вицвілі букети й різний пластик. Можливо, така ситуація виникає через відсутність сміттєвих баків на цвинтарі?

Пропоную створити місця для сміття, поставити декілька урн, щоб закривались, а не кидати все на землю купою.Тоді не будуть такі “завали” з віночків та квітів по всьому кладовищу.

 

 

Живі квіти на могилах не всі можуть дозволити собі, за ними потрібен догляд. А якщо люди старенькі, вони не зможуть доглядати за живими квітами, тому і купують штучні.

І щорічно перед Великоднем всі йдуть прибрати на кладовищі, а викинути вицвілі квіти та вінки нема куди,. От і виникають стихійні сміттєзвалища.

 

 

Дуже шкода, що завтра прийдемо до могили прабабці, а там – “терикон”.

Фото зроблене з дороги, обведено червоним верхівку “терикону”.

 

 

Олена Гайова, Нововолинськ

У тему:

Хрести горять уже втретє… Сміття скидають і спалюють біля могил

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: