Наближений до нардепа Ігоря Гузя Андрій Медина незаконно використовує мої матеріали.

Друзі, є така файна штука – авторські права. Якщо ви щось створили, винайшли, написали, ви – і тільки ви – вправі розпоряджатися своїм твором чи витвором.

Звісно, ваші авторські права може придбати офіційно якась юридична особа. Але все інше називається “вкрасти”.

Так от, мої матеріали привласнив наближений до нардепа Ігоря Гузя Андрій Медина.

На сайті “Нововолинськ діловий” упродовж серпня 2013 – липня 2016 рр. я опублікувала понад ТИСЯЧУ матеріалів. Та нещодавно через вкрай непорядні – так вважаю – дії Медини (засновника “НД”) вирішила перейти на РАДАР. Перейти тихо, спокійно, без скандалу.

Щойно дізнавшись про існування РАДАРА, Медина без жодних пояснень заблокував мені доступ до адмінпанелі “НД”.

Що тут сказати. Ти вже не хочеш бачити мене адміністратором розкрученого мною сайта і хочеш тихцем його продати?.. Та на здоров’я, тільки ж на роботі моїй безоплатній не наживайся.

На “НД” до нашого з Андрієм Сорокою приходу була слабенька відвідуваність. Кількість переглядів найцікавіших матеріалів заледве сягала кількасот.

А коли ми йшли звідти, кількість переглядів окремих наших матеріалів перевищувала 50 тисяч… 80 тисяч… 120 тисяч!  Десятки тисяч лайків на Фейсбук, тисячі “класів” в “Однокласниках”, сотні – в гуглі. Для провінційного сайта це успіх, це прорив.

Ані гонорарів, ані винагороди за використання моїх текстів я не отримувала – за весь час співпраці з “НД”. Була там медіаволонтером. Клято працювала на успіх проекту.

Однак наші усні домовленості щодо редакційної політики та роботи сайта Медина брутально порушив. Тому зажадала від нього цілком логічну річ: видалити чи приховати на сайті “Нововолинськ діловий” мої публікації.

За законом, автор має повне право заборонити використання своїх творів.

Чесно зробила кілька спроб врегулювати цю конфліктну ситуацію без розголосу, по-людському. Не вдалося. Тож надіслала Медині досудову претензію, готую позов – і розповідаю це вам.

Ніхто не вправі замість мене вирішувати долю мого доробку. Упевнена, доведу це й у суді.

Усі мої найрезонансніші статті з “НД” будуть тут, на РАДАРІ. Будуть і свіжі гострі публікації.

Стежте за РАДАРОМ!

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: