“Авторське право? Ні, не бачив…”

8 974

Наближений до нардепа Ігоря Гузя Андрій Медина незаконно використовує мої матеріали.

Друзі, є така файна штука – авторські права. Якщо ви щось створили, винайшли, написали, ви – і тільки ви – вправі розпоряджатися своїм твором чи витвором.

Звісно, ваші авторські права може придбати офіційно якась юридична особа. Але все інше називається “вкрасти”.

Так от, мої матеріали привласнив наближений до нардепа Ігоря Гузя Андрій Медина.

На сайті “Нововолинськ діловий” упродовж серпня 2013 – липня 2016 рр. я опублікувала понад ТИСЯЧУ матеріалів. Та нещодавно через вкрай непорядні – так вважаю – дії Медини (засновника “НД”) вирішила перейти на РАДАР. Перейти тихо, спокійно, без скандалу.

Щойно дізнавшись про існування РАДАРА, Медина без жодних пояснень заблокував мені доступ до адмінпанелі “НД”.

Що тут сказати. Ти вже не хочеш бачити мене адміністратором розкрученого мною сайта і хочеш тихцем його продати?.. Та на здоров’я, тільки ж на роботі моїй безоплатній не наживайся.

На “НД” до нашого з Андрієм Сорокою приходу була слабенька відвідуваність. Кількість переглядів найцікавіших матеріалів заледве сягала кількасот.

А коли ми йшли звідти, кількість переглядів окремих наших матеріалів перевищувала 50 тисяч… 80 тисяч… 120 тисяч!  Десятки тисяч лайків на Фейсбук, тисячі “класів” в “Однокласниках”, сотні – в гуглі. Для провінційного сайта це успіх, це прорив.

Ані гонорарів, ані винагороди за використання моїх текстів я не отримувала – за весь час співпраці з “НД”. Була там медіаволонтером. Клято працювала на успіх проекту.

Однак наші усні домовленості щодо редакційної політики та роботи сайта Медина брутально порушив. Тому зажадала від нього цілком логічну річ: видалити чи приховати на сайті “Нововолинськ діловий” мої публікації.

За законом, автор має повне право заборонити використання своїх творів.

Чесно зробила кілька спроб врегулювати цю конфліктну ситуацію без розголосу, по-людському. Не вдалося. Тож надіслала Медині досудову претензію, готую позов – і розповідаю це вам.

Ніхто не вправі замість мене вирішувати долю мого доробку. Упевнена, доведу це й у суді.

Усі мої найрезонансніші статті з “НД” будуть тут, на РАДАРІ. Будуть і свіжі гострі публікації.

Стежте за РАДАРОМ!

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
8 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Наталія
5 років тому

Так тримати, Семенівна!!!!! Що буде вартий НД без ваших статей!!!!!

Петро
5 років тому

Яке авторське право? Журналіст приходить працювати на будь-який сайт, на ту ж Українську правду, пише статті чи подає новини. Колись звідти йде і що, хтось витирає його матеріали? Покажіть хоч один такий сайт? Смішно.

editor
5 років тому
Відповісти  Петро

Якщо сайт офіційно зареєстрований і автор там офіційно працює або з ним уклали угоду, його роботу оплачують – так, він свої матеріали продав. А якщо ні… Далі додумайте самі. Закон це все чітко регулює.

буква закону
5 років тому
Відповісти  Петро

суд сміється останнім.

Ігор
5 років тому

Якщо я правильно все зрозумів, то він прихапізував і матеріали інших авторів? Там же були не лише статті Камишникової.

шахтар нововолинська
5 років тому

Семенівна МОЛОДЧИНА, а Медина – *****. До речі, Гузь із мером Віктором Борисовичем і Гунчиком такі самі ****, один одного захищають і обдурюють. Заробити собі гроші – основна мета, а людям велика і смачна ДУЛЯ!!!!!!!!!

Наталя Камишникова
5 років тому

Скажу так. Мені ДУЖЕ шкода. Завжди хочеться бачити в людях тільки краще. Щодо Гузя – щиро сподіваюся, він не такий самий ***, як ви пишете. Гунчик теж – фігура неоднозначна.

Predominate
5 років тому

Не сподівайтесь… Не дуріть себе, бо таких як Гузь треба використовувати у власних інтересах після чого давати їм спокій… так як і він робить… Хоча ні, Гузь, спокій мало кому дає, кидонути може правда, ради власних амбіцій, потім прийти вибачатися,… але то таке, щось я уже розійшлася…