Багноволинськ

6 1857

Люди, Нововолинськ потопає у багні, а РАДАР – у фотках і відео з особливо забутих владою вулиць.

Ви надсилаєте ці кадри пачками.

Це жах.

Ні, звісно, центр міста потопає в новій ілюмінації, і це дуже мило, але чомусь не тішить мешканців Великого Болота (далі ВБ).

А на ВБ перетворилось із осені пів-Нововолинська, як не більше.

Поки РАДАР виборсується з цих фоток (за компом) і з глибочезних баюр на околиці міста (в реалі), придумайте, шановні читачі, мегаконкурс, супершоу чи щось таке.

Проведемо змагання на приз… теж придумайте, який!

Пишіть у коментарях. Як проб’юся з болота до ноута, так одразу всі ваші пропозиції поставлю. 🙂

Оце багнище – майже одразу за особняком А.Коптюка, того самого асфальтного барона, друга мера.

Він виїздить зі своїх воріт на нормальну дорогу –  вулицю Мічуріна.

А непролаззя – для всіх інших виборців пана Сапожнікова з вулиць Павлова і Полуботка.

.

Фото – Людмила

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
6 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ульріх
2 років тому

Ох ти ж!
То в усіх сапогових депутатів і їх родичів таке?
Знаю такий випадок, де дорогу поклали починаючи від сватів певної персони з мандатом, а дальше можна бити ноги. Поряд садочок, туди не зробили.

Vet-k
2 років тому

Я дуже, дуже співчуваю мешканцям тих вулиць на яких ТАКІ дороги, бо сама все життя прожила на центральній вулиці (якраз там де все в ілюмінації), де все заасфальтовано і закладено плиточкою, але, зовсім нещодавно мала можливість пожити в такому ж “заболоченому” районі. Це просто жесть!!! Чесно, народ ви герої! Знаю одну дівчину, яку мама проводить на роботу в дощові дні, бо дитина перезувається в кінці вулиці в чисте, нормальне взуття, а брудне мама несе додому (район 3-ої шахти). Можу батькам маленьких дітей лише порадити таке: купляйте дітям комбінезони-грязепруфи, гумові чоботи, і нехай хоч комусь буде добре)

Василь
2 років тому

Коли засипали траншеї, ніхто ту землю не ущільнював, хоча проектом на ці роботи передбачено мільйони грн. Цікаво як ПАТРІОТ міста начальник “Водоканалу”. міг таке підписати та різні інспектори, які контролюють виконання ціх робіт. Якщо не помиляюсь повинні були пошарово через 20-30 см землю трамбувати, а не просто загорнути. Тепер мільйони забрані (кредити на споживачів води навішали, тепер років 8-10 прийдеться те болото місити, поки земля сама не ущільниться. І будуть сипати щебінь, породу. Все буде як то кажуть іти на той світ. Хотів би побачити хоч 1 п.м. ущільненої виконавцем траншеї.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Василь

Водоканальщики так роблять скрізь. По усій довжині заміни водогону від Лішні до Молокозаводу і міста ніхто нічого не ущільнював і не втрамбовував, навіть не збирались цього робити. Коли земля мокра, то там вгрузнути і провалитися можна. На додаток ще й позалишали кучі землі нерозрівняної і нерозгорнутої. Тепер потрібно чекати поки земля сама ущільниться і будуть ями і канави в кінцевому результаті. Дивитися страшно і гидко. Це вже схоже на якесь шкідництво. А у селищі під час ремонту теплотраси так роблять і тепловики

Всё не так.
2 років тому
Відповісти  Василь

Бачите, а хтось називає людей, які там живуть-героями…. В мене в голові інші епітети… Ці вулиці з’явились не вчора і ніколи не було там “цивілізації”, звикли до багна, не одне покоління в тому багні народилось і виховалось…. Щось не пам’ятаю ніяких мітингів, пікетів міськради за всю історію міста…. А щодо того, як працює “водоканал”….??? Вкотре повторю-комунальні підприємства і місцева влада-це злочинна організація, яка обкрадає людей і державу і доказати це – як два пальці…. об асфальт… Чому цього не бачить” держава”, а особливо “правоохоронці”?… Мабуть та організація набагато ширша…

User
1 рік тому
Відповісти  Всё не так.

Бо Держава то ті самі люди і ви в тому числі а проохоронцям треба писати заяви.