Бідзюра домігся: чиновники сплатять штраф!

11 1454

 Штраф у розмірі 5100 грн. наклало на виконавчий комітет Нововолинської міської ради управління державної виконавчої служби Волинської області.

За невиконання без поважних причин рішення Львівського апеляційного адмінсуду від 02.11. 2016 р. – судова справа «Бідзюра проти Сапожнікова».

Виконком оштрафують згідно з виконавчим листом №165\434\16А від 17.11.2016 р. і Постановою про накладення штрафу №ВП 53205688 від 14 березня 2017 р. за підписом старшого державного виконавця УДВС Волинської області Г. Грицені.

 

 

Що й потрібно було очікувати. Я 10 березня побував на прийомі у начальника ДВС Головного територіального управління юстиції Волині А.Клихо й розповів про шалене небажання голови міської ради, міського голови Нововолинська, голови виконавчого комітету Нововолинської міської ради В.Сапожнікова надати мені згідно з Постановою адмінсуду списки осіб, що отримали комунальне майно територіальної громади міста за 11 років. Зокрема, йдеться про квартири, земельні ділянки, фінські будинки, споруди тощо.

Шкода  тільки, що всю суму штрафу на користь держави у повному обсязі стягнуть із нововолинських платників податків, які формують міський бюджет, а не із власної кишені міського голови.

 

 

Чому ж В.Сапожніков так не бажає оприлюднювати інформацію, яка відповідно до законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про місцеве самоврядування», «Про запобігання корупції» та Конституції має бути у вільному доступі для всіх охочих на сторінках газети «Наше місто» та інтернет-сайті міської ради?

Здогадатися не важко. У разі оприлюднення запитуваної мною інформації члени міської громади можуть поставити пану Сапожнікову і його команді питання руба: або ви, або ми!

 

 

До цього найвищі місцеві чиновники наближалися дуже довго. Я неодноразово попереджав нововолинського міського голову В. Сапожнікова та його численних заступників про їхню повну або часткову невідповідність займаним посадам та урочисто проголошеній ними присязі на вірність народу України і територіальній громаді міста. Проте мені й моїм друзям вони надсилали брехливі та пустопорожні відписки, думаючи, що все минеться, як завжди, і перебування у владі триватиме вічно.

Наостанок хочу нагадати, що 16 березня 2017 р. Володимир-Волинський міськрайонний суд виніс аналогічну Постанову на мою користь, яка знову ж таки стосується замовчування місцевою владою Нововолинська даних про комунальне майно територіальної громади.

Апеляційна скарга і тут не допоможе. Можливо, тільки затягне час. Якого у владної команди Віктора Сапожнікова майже не залишилось.

Анатолій Бідзюра

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
11 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Не едітор
5 років тому

Так хто виграв???

editor
5 років тому
Відповісти  Не едітор

у вас таке гарне ім’я. Може, підписуйтесь ним?

ХІРУРГ
5 років тому
Відповісти  Не едітор

Виграв Бідзюра. У Сапога. Проте, ЗА ЙОГО ГРІХИ заплатить громада Нововолинська. Прикіньте: За вкрадене у неї ж, комунальне майно, платитиме знову таки, та ж сама – пограбована місцевими службовцями, грамада. І вона – громада, ані слова не промурличить у відповідь давнім, 20-річнним злодіям. А САПОгг на сєгоднішньому звітуванні заявить: Ми – царь і володарь з родічамі і друзяками, вкрали майно, щоб розчистити простір і плащадку під майбутній рог дастатку – щоб із-за калючєй проволокі всупити у Євросоюз, очіщенимі від пережитків проклятого сапоговского минулого. ))

Я за честність
5 років тому

Так що за фігня

Платники платять полюбе нафіга Бідзюра
5 років тому

Я за честьність

Вуаля
5 років тому

Норматисвно-правові акти вступають в дію після їх оприлюднення. Нема оприлюднення – нема рішення. Значить, приватизація недійсна.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Вуаля

Цікава думка. І я на Вашому боці. Проте, ніхто із бюрократів на це уваги не звертає. Потрібно знову подавати позои у суди, щоби були визнані недійсними всі неопубліковані рішення міської ради і виконкому за всі 20 років перебування В.Сапожнікова у місцевій владі. І не тільки про приватизацію, а й всю решту. Закони України і Конституція повністю на боці виборців – виграшна ситуація на 100%! Хто візьметься? Я напишу позов.

Цікаво
5 років тому

Ніхто. Програв простий народ. Бо ці гроші кожен раз забиратимуться з місцевоі казни, круговорот

editor
5 років тому
Відповісти  Цікаво

а підтримати Бідзюру у цій епохальній битві за оприлюднення суспільно важливої інформації в міськрадівській газеті й на сайті міськради – не пора? Пікет влаштувати, на якийсь круглий стіл зібратись, де довести чиновникам абсурдність і беззаконність їхнього “ніззя”. Колективне звернення підписати, врешті-решт. Ну, скільки можна дивитись на це скраю?

Штамп.
5 років тому

Штраф с кармана мэра,или с бюджета города?

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Штамп.

“Штампу”: Штраф із кишені платників податків. Бо міський голова “не є розпорядником” запитуваної мною інформації. Будуть платити ФО-підприємці та бізнесмени – юридичні особи, що формують міський та інші типи бюджетів. Як роздавати і продавати ваше майно то
мають право, а як платити штраф за невиконання рішення суду – то теж із гаманця роботяг!