Штраф у розмірі 5100 грн. наклало на виконавчий комітет Нововолинської міської ради управління державної виконавчої служби Волинської області.

За невиконання без поважних причин рішення Львівського апеляційного адмінсуду від 02.11. 2016 р. – судова справа «Бідзюра проти Сапожнікова».

Виконком оштрафують згідно з виконавчим листом №165\434\16А від 17.11.2016 р. і Постановою про накладення штрафу №ВП 53205688 від 14 березня 2017 р. за підписом старшого державного виконавця УДВС Волинської області Г. Грицені.

 

 

Що й потрібно було очікувати. Я 10 березня побував на прийомі у начальника ДВС Головного територіального управління юстиції Волині А.Клихо й розповів про шалене небажання голови міської ради, міського голови Нововолинська, голови виконавчого комітету Нововолинської міської ради В.Сапожнікова надати мені згідно з Постановою адмінсуду списки осіб, що отримали комунальне майно територіальної громади міста за 11 років. Зокрема, йдеться про квартири, земельні ділянки, фінські будинки, споруди тощо.

Шкода  тільки, що всю суму штрафу на користь держави у повному обсязі стягнуть із нововолинських платників податків, які формують міський бюджет, а не із власної кишені міського голови.

 

 

Чому ж В.Сапожніков так не бажає оприлюднювати інформацію, яка відповідно до законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про місцеве самоврядування», «Про запобігання корупції» та Конституції має бути у вільному доступі для всіх охочих на сторінках газети «Наше місто» та інтернет-сайті міської ради?

Здогадатися не важко. У разі оприлюднення запитуваної мною інформації члени міської громади можуть поставити пану Сапожнікову і його команді питання руба: або ви, або ми!

 

 

До цього найвищі місцеві чиновники наближалися дуже довго. Я неодноразово попереджав нововолинського міського голову В. Сапожнікова та його численних заступників про їхню повну або часткову невідповідність займаним посадам та урочисто проголошеній ними присязі на вірність народу України і територіальній громаді міста. Проте мені й моїм друзям вони надсилали брехливі та пустопорожні відписки, думаючи, що все минеться, як завжди, і перебування у владі триватиме вічно.

Наостанок хочу нагадати, що 16 березня 2017 р. Володимир-Волинський міськрайонний суд виніс аналогічну Постанову на мою користь, яка знову ж таки стосується замовчування місцевою владою Нововолинська даних про комунальне майно територіальної громади.

Апеляційна скарга і тут не допоможе. Можливо, тільки затягне час. Якого у владної команди Віктора Сапожнікова майже не залишилось.

Анатолій Бідзюра

Прочитав сам? Поділись з іншими: