Про вкрай занехаяний житловий масив.

Не хотів писати цей пост, думав: зима пройшла, зійшли сніги – і до нашого мікрорайону доберуться прибиральники. Але…

Але минуло майже два місяці, а нічого не змінилося. Надаю відео та фото відпочинкової зони 5-ого мікрорайону. Масштаби жахіття вражають.

Оцей пустир давно міг  стати  стадіоном чи парком!

7 років тому активісти облаштували тут футбольне поле, але…

Дивіться відео!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=UHoDC4PqeyA&feature=youtu.be[/youtube]

 

 

Зійшов сніг, мало того, що – як завжди, неофіційно! – спалили траву, підпаливши пустир, крайніх не знайти, то ще вся територія  (а це пустир, футбольне поле “кандидата в депутати Частякова” та ділянки, прилеглі до будинків у 5-му мікрорайоні) загаджені побутовим сміттям.

 

 

Трава палає на очах у комунальників. А вони наче й не бачать

 

 

Проблема існує не один рік, чому, ви скажете, ніхто не косить, не  прибирає цю територію? А тому, що вона є територією міста, але не є на балансі ВУКГ, тому на неї не закладають коштів (хоча в міському бюджеті останні кілька років  щороку закладають близько 6 млн. грн. на благоустрій).

Тут зараз, можливо, з’являться розумники та казатимуть:  не влада з мером Сапожніковим  винні, це люди – бидло, організуйтесь та поприбирайте…

 

Це могла би бути бігова доріжка…

 

 

Тоді давайте так. Хай мешканці Шахтарського мікрорайону прибирають озеро, хай мешканці центру організовуються та прибирають центральний парк.  Чи хоч раз хтось бачив, щоб міський голова, його заступники, та весь міськвиконком прибирали територію біля міської ради? Я – ні, а ви?

Але там територія вже як місяць вичищена й вилизана, із дня на день там почнуть косіння газонів, якщо вже не почали…

 

 

Відчуйте різницю! То міськрада, а це – нетрі густонаселеного мікрорайону

 

 

Є такий вислів: критикуєш – пропонуй, пропонуєш – дій.

Тому моя пропозиція:

  • негайно прибрати пустирі 5-го мікрорайону
  • взяти цю територію  з футбольним полем (побудованим ще 2010 року) на на баланс ВУКГ,  подібне рішення було з провулком Кривий Вал
  • зробити виїзне засідання депутатів у 5-ий мікрорайон із питань пустиря, недобудов, хащів та занехаяних (чорт ногу може зламати біля деяких будинків) прибудинкових територій
  • на найближчій сесії міської ради зробити зміни в бюджеті та додати кошти на утримання території разом з футбольним полем 5-ого мікрорайону. Слава Богу, вже третій рік є перевиконання бюджету, тому фрази Сапожнікова “коштів немає” не пройдуть
  • від ВУКГ встановити один контейнер для сміття в районі футбольного поля, як зробили на літній естраді. Тоді відпочивальники: різні компашки, молодь, мами з дітьми – не залишатимуть сміття біля лавочок, а виноситимуть у смітник.

Але смітники тут у кращому разі обнесені тільки сіткою!  А вона не рятує від вітру…

 

 

Зі свого боку, ми плануємо пофарбувати лави на  футбольному полі, підготувати й облаштувати частину поля для вигулу собак. У місті взагалі не має спеціально виділеної зони для вигулу собак. Ми будемо першими.

Чекаємо на реакцію влади, яка має не аврально й одноразово реагувати на критичну ситуацію, а системно виконувати свою роботу. Адже мешканці платять податки, за які утримується місто!

Руслан Влодарчик

У тему: 

Діти в небезпеці! Недобуд першої шахти, 5-й мікрорайон. ВІДЕО!

Діти на верхотурі. Убивчі розваги у 5-му мікрорайоні. Батьки і владо, агов!

Прочитав сам? Поділись з іншими: