“Більшості людей біометричний паспорт зараз не потрібен – покладуть у шухляду!”

32 3768

РАДАР провів кілька днів і ночей біля паспортного столу в Нововолинську. Слів нема, самі емоції… і матюки.

Але всі матюки на адресу влади й декого з черги – трохи згодом, а зараз – наша бліц-розмова з начальником відділу міграційної служби Іваном Миколайовичем Корнійчуком.

Дивіться, ставте у коментарях запитання, запитуйте й на сторінці “Черга за паспортом м.Нововолинськ”.

http://Черга за паспортом м.Нововолинськ

Пан Корнійчук надасть вам вичерпну відповідь. Принаймні так РАДАРУ пообіцяв.

 

 

 

Відео – Андрій Рязанов

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

32
Коментуймо!

3000
12 Коментарі теми
20 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
9 Автор коментаря
editor

Приємна новина з паспортного столу: сьогодні мають прийняти не 20, а аж 28 чоловік. З-поміж них 2 родини з дітьми.
Дітей у черзі записували кожного окремо.
Також обслужать поза чергою учасника бойових дій.
РАДАР із серйозним собакою сьогодні був на вахті з самого ранку, але це просто збіг обставин, ви розумієте. 🙂

editor

Внесла зміни у чергу на фейсбук-сторінці “Черга за паспортом м.Нововолинськ”. Лишилось додати прізвища після триста сорок шостого.
https://www.facebook.com/Biopasport/posts/399919583737439

гість

а скажіть мені будь ласка. чи є таке в законі написано 20 або 28 людей??? Він певно хоче щоб його звідти до баку винесли!!!

editor

навіть не знаю, що сказати. Пан Корнійчук каже, що один працівник – у відпустці, відповідно друга станція (комплекс фото +відбитки) не працює. До того ж там час від часу щось перегорає. 🙁
От завтра, повідомив, прийме рівно 20 громадян. Список щасливчиків тут у коментарях.

Рязанов

Ви не праві! Дарма ви так. 10 хв. йде на обслуговування однієї людини. Робив особисто фото робочого дня працівниці паспортного столу, як вчили (маю вищу технічну). Є форс-мажор, коли відбитки не скануються, тоді затягується на 1 годину, і там ціла процедура. Не сканується не тому, що відбитків немає, а тому що сканери неякісні, зате дорогі… Отже, якщо все добре, то 4 робочих години до обіду * 6 людей на годину , маємо цифру 24 людини за робочий день. Інших 4 години йдуть на видачу паспортів та оформлення паперів. Чому не працює друга станція – ось питання, чому створене державне підприємство-прокладка… Читати далі »

Люся

Ну це бридко вночі сидіти і чекати. Електронна черга-працівник дзвонить громадянину до дому,чи шле зі спеціального сервера смс, що паспорт готовий,треба прийти здати відбитки,інше. А самим працівникам такий штурм довподоби? Яка проблема зробити все як годиться ,не ми перші. В поляків перейняти систему не можна?

Рязанов

За чергою – це не до начальника і не до працівників паспортного столу. Люди підневільні, працюють згідно з інструкціями. Будуть займатися чергою, то – до бабки не ходи – “пришиють” корупцію.

Як варіант, міська влада садовить свого працівника в паспортному, той видає номерок, на яку приблизно годину і в який день прийти(схема реєстратури в лікарні)
Як другий варіант-електронна черга, зараз аврал в паспортному-розвернули комплекс в ньому, аврал закінчився-поставили в лікарні, або там де треба.
Тому в нас є “епутати” і “вічний”, це вони повинні вирішити в який спосіб
зупинити нічні чергування.

editor

Найсвіжіші зміни у черзі на завтра – на сторінці “Паспортна черга м.Нововолинськ”. Там дехто не може прийти, дехто відмовився, тому декого знизу посунули вище. 🙂 Усе чесно.
https://www.facebook.com/Biopasport/posts/399919583737439

editor

Люди, сторінка “Черга за паспортом” пропонує тим, хто стоїть у черзі, самоорганізуватися. Десь на 3-4 дні потрібен кожного разу адмін, який складає графік чергувань і разом із черговими обдзвонює свою двадцятку за день до подачі документів, щоб прийшли і не прогавили. Також було б добре, аби ці адміни, які будуть кожні 3-4 дні змінюватися, повідомляли нам на сторінку “Черга за паспортом м.Нововолинськ” зміни у черзі. Я вже чергою не опікуюсь, будьте такі ласкаві, ворушіться самі. У коментарях на сторінці “Черга за паспортом” хороші люди можуть написати, коли їм зручно почергувати 2 години вдень або 4 вночі. Один-єдиний раз! За 1-3… Читати далі »

editor

Зараз складають графік чергування на завтра з 8.00 до 24.00. Кому виходить посидіти під паспортним 2 години – зголошуйтесь у коментарях на сторінці “Черга за паспортом”.
https://www.facebook.com/Biopasport/posts/399919583737439

анти чобіт

чобот вже із німечинни вернувся, теж так мабуть в черзі стояв ?

Тролик

Чоботу Климовище в зубах принесло паспорта, та й весело дупкою крутило, щоб щось кинули зі столу.

editor

Тролик, давайте толерантніше. Ну, член партії Ляшка, ну, буває…

Анатоль_ Бідзюра

Хто б мав сумніви! Він освоює нові кримінальні території.

Люся

Я,я іх лібе дойчланд. Гамбург капут.

Анатоль_ Бідзюра

Ja. Ich liebe Deichland. Hamburg – mein Herz.

Люся

Ви у Гамбург їздили на G20?;-)

Анатоль_

Nein, Люсю. Не їздив, але бував у тих місцях. І дуже поважаю німців. І євреїв теж. Нам би так зі своїм хахляцьким, анархо-капітулянтським світоглядом. (((

Гість

Скажіть будь ласка, це тільки в нашому місті така ситуація, чи в інших також?

Люся

Якщо хтось хоче зараз на заробітки-їдьте в Італію,тут наших на роботу масово влаштовують на прибирання в готелях. Останні роки будувалася велика кількість готелів та дерев’яних котеджів ,все встелено ламінатом з кроноспану. В Бреші потрібні на прибирання в готелях працівниці ,мінімум італійської,житло надається, тел. +393452528474. Або +390110447382 тут на серпень потрібно за німцями прибирати і офіціанти в ресторан.

Доктор

**нелегалов** не берут в Италии на работу в альберги и отели. только при наличии **пермесса**. единственная возможность поработать в Италии – это заменить кого-нибудь из наших на время отпуска по уходу за больными или стариками.

Люся

Пермессо робиться без проблем ,робота в оголошенні для громадян ЄС,тобто для того хто досяг успіху і таки зробив собі паспорт.

Анатоль_ Бідзюра

І. Корнійчука потрібно звільняти із займаної посади. Тому що: 1) Не зміг організувати отримання біометричних документів без скандалів і тертя. 2) Біля нього крутяться підозрілі особи, що заплямувалим себе в очах територіальної
громади міста протиправними діяннями. 3) Все сказане вище ніяк не узгоджується зі “Присягою” державного службовця яку добровільно давав І. Корнійчук на вірність народу України, Конституцією та “Законом України про державну службу”. Ви, ті що в черзі, могли йому таке сказати?!, врешті-решт!

петя

Сапожников- наш мэр .Я с Снежного -это Донбасс . А Иван малаладец.

Люся

Фу!!! Сепари в черзі! В кого лишилась базука тягніть сюда!

editor

Ну шо, РАДАР оптимізував чергу. 🙂 Сенсація на підході! За пару годин – і на РАДАРІ!

editor

Увага, у спільноті “Черга за паспортом м.Нововолинськ” уже є попередній список на ЗАВТРА, суботу. Окремий список на 25 осіб
https://www.facebook.com/pg/Biopasport/posts/?ref=page_internal

Доктор

РАДАР – а вы все-таки молодцы – как можете – помогаете нововолынцам!

editor

Ну, обіцяна новина ще трохи почекає, а от черга на завтра (суботу) і на вівторок) – орієнтовна – вже є. Хто стоїть у черзі, дивіться списки на сторінці “Черга за паспортом м.Нововолинськ”.
Іще можна внести зміни й доповнення!! Давайте! На суботу можуть бути 2 вільних місця!!
https://www.facebook.com/pg/Biopasport/posts/?ref=page_internal

editor

Друзі, “Черга за паспортом м.Нововолинськ” хоче порадитись. У чергу записуються (вже аж на кінець серпня) і за звичайним біометричним. і за терміновим. Пропоную “термінових” записувати раніше – припустимо, по 1-3 на день, бо бувають віконечка, коли людина з черги не прийшла. А на день приймають 20-25 осіб.
Але тут виникає питання: ЯК перевірити, чи людині справді потрібен терміновий? Може, вона проскочить під цим приводом раніше за інших, а сплатить як за звичайний?

Рязанов

Моя думка: всі мають бути в одній черзі – загальній.
І не потрібно створювати 2 черги. Адже їх потрібно адмініструвати, а це вже навантаження.
Є вікно – найближча людина з черги прийшла. Взагалі чергу треба передати іншій людині, яка буде вести її далі.

editor

Ой, треба передати чимшвидше! По 100 дзвінків на день вхідних і по 100 вихідних – мої вуха і мій гаманець уже не витримують. А ще ж вести веб-сторінку і зошит, записувати-виписувати-переносити!.. Це море роботи.
Однак пан Громик, заступник міського голови, категорично заявив мені, що людину з ЦНАПу чи соцзахисту на адміністрування черги впродовж 2-3 тижнів міська влада не дасть.
Хоча у черзі стоять понад 500 виборців міської влади, а не моїх…