Бізнес на цвинтарі: землю продають і перепродують. Як це робиться у Низкиничах

10 3680

Сьогодні, в неділю, о 20.00 (плюс-мінус) ТРК “Україна” покаже журналістське розслідування, відзняте у передмісті Нововолинська – селі Низкиничі.

Столичних телевізійників привела сюди публікація на РАДАРІ про побори на сільському цвинтарі.

Восени ми оприлюднили кричущий факт: людина сплатила “старості” 10 років тому значну суму за два місця (одне для померлого батька, друге лишила для себе), аж раптом виявила, що “її” місце зайняте! Вінки, квіти, свіже захоронення. А староста вже інший і криком кричить, що нічого не знає.

Журналіст-розслідувач Юлія Макаренко прибула на Волинь цими днями – і дещо відзняла прихованою камерою. Утім, на камеру люди говорили теж. І розповіли чимало…

 

Земля тут майже золота, але монастир нею не розпоряджається!

 

У передачі буде й епізод, який відзняв 21 травня нововолинець Валентин Мінчик. Це бліц-інтерв’ю з начальником Іваничівського відділу поліції Ігорем Дорохольським.

Ще один колоритний епізод, на жаль, не увійшов у передачу. Там заступник керівника Володимир-Волинської місцевої прокуратури Іван Васьовчик посилає РАДАР у… компетентні органи. 🙂

Покажемо цей відеозапис окремо – вже після передачі.

Отже, сьогодні ввечері о 20.00 на ТРК “Україна”!

Нововолинськ, Низкиничі, Тишковичі, Гряди, Кропивщина, Хренів, підтягуйтесь.

Буде дуже цікаво.  І не лише для волинян!

А початок тут:

“10 років тому купили місце на цвинтарі. Днями прийшли, а там…” Могильні оборудки біля монастиря

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
10 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
АНАТОЛЬ Бідзюра
3 років тому

Ну, якщо там сказав щось прокурор Іван Васьсовчик, котрого нещодавно підвищили по службі, то це так би мовити, теє самеє, так сказать – то воно конєшно…

Іван
3 років тому

то показуйте вже васьовчика

editor
3 років тому
Відповісти  Іван

та покажемо, покажемо 🙂

editor
3 років тому

Сергій Сироватка: Сюжет переглянули. Хто притягнутий до відповідальності? Люди як платили, так і платять. Журналісти зверталися в поліцію з приводу нападу на них “свіжим” старостою?
Всі ці журналістські розслідування лише підтверджують реальний стан речей, що люди самі знають. Показали – і на цьому “квітка”. Покараня ніхто не поніс, життя продовжується.

тролик
3 років тому

Виходить , що на своєму паєві, можна робити приватні кладовища?
Та за це нічого не буде?
Староста він же навіть не на своєму паєві робив, а на громадський землі , там кладовища не повинно бути взагалі, ніхто біля монастиря землю під кладовище не виділяв!

editor
3 років тому
Відповісти  тролик

і там іще цікавіше: ніхто не зміг показати бодай якихось документів про обрання старости. При монастирі ніякої церковної двадцятки немає у принципі. За статутом немає. Тобто монастир його туди не посилав. У сільраді теж не підтверджують його повноважень.

Тролик
3 років тому
Відповісти  editor

Дядько з вулиці, на чужій землі хоронить людей і за це бере гроші? Жах, Остап Бендер нервово курить в стороні.
Добре, тоді питаня до Бородчука і його землеміра, вони не знали, що за стінами монастиря облаштували нелегальне кладовище? Чи вони сприяли цьому за мзду?

АНАТОЛЬ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  editor

Незабаром Гряди і Тишковичі об’єднаються в ОТГ із Нововолинськом. У випадку обрання В. Сапожнікова на 6-й термін М.Бородчук піде до нього першим заступником\секретарем ради. Пригадаєте.

editor
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ Бідзюра

Ну, це все ж таки міська рада, а не мавзолей. Меру треба знати міру, бо люди сміятимуться вже не позаочі – у вічі.

Тролик
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ Бідзюра

Писець буде і Низкіничам і Тишковичам тоді. Сапожніков наставить там екологічно грязних підприємств, будуть знати що таке лихо. І хай землю бережуть, бо це ОПГ як вдеребанить мало не покажеться.