Це крик душі. Почуйте, відгукніться.

“Допоможіть, будь ласка, врятувати життя нашій мамі!!!

Можайська Тетяна Іванівна – з Нововолинська. Їй лише 49 років, і вона хоче побачити онуків, але ніхто не знає, що чекає на нас завтра. Ми навіть не могли подумати, що опинимось у такій страшній ситуації, але це сталося!!!

Мама не зважала на біль, про який нікому нічого не говорила, ходила на роботу і тягнула все… І коли вже сил не було терпіти, звернулась до лікаря.  

 Після виснажливих обстежень у мами виявили РАК, на сьогодні ми вже знаємо, що в неї найтяжча стадія – четверта. Кіста виросла у прямій кишці, а ще ця зараза пустила метастази в легені…

Із 19 листопада ми перебуваємо у лікарні с. Боголюби Луцького району – в онкопроктологічному центрі. На весь поетапний курс лікування потрібно приблизно 100 000 грн.

Ми взяли кредит на 15 000 і стільки ж зі своїх збережень.

Благаємо  всіх небайдужих громадян про допомогу нашій Матусі.

 

 

Молитва, поширення цієї інформації та хоча б по 10-20 гривень на картку можуть дуже-дуже нам допомогти.

Ми віримо, що з вашою допомогою ми поборемо цю недугу і наша мама побачить своїх онуків, яких поки немає, але вони обов’язково будуть. Тільки дуже просимо Бога, щоб він допоміг їй ще відчути себе здоровою, найкращою матусею і бабусею в майбутньому…

Дякуємо, що звернули увагу на цю біду і вам не байдуже. Це означає, що ви – ЛЮДИНА, гуртом нам буде легше поборотися за життя нашої матусі.

Номер картки ПРИВАТБАНК 4149 4991 3163 5748 (Кочмар Діана Миколаївна, дочка).

Телефони 068 748 82 38, 068 010 66 88.

Нехай Вас і ваших рідних Бог боронить від таких недуг.

Денис і Діана

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: