І знову судний день у справі Каті Литкіної. У Рівному розглянуть апеляційну скаргу

9 2514

Аж четверо адвокатів подали апеляційні скарги на вирок Ковельського міськрайонного суду вбивцям Катерини Литкіної. Захисники Н.Статочнюка і М.Терлецького дружно домагаються, аби апеляційний суд призначив новий розгляд у суді першої інстанції.

Тобто щоб усе спочатку – і допит свідків, і допит експертів, і моральні тортури потерпілих – батьків Каті… а потім іще раз можна повторити апеляцію. 

Двоє юних виродків довго заперечували свою причетність до вбивства. Але потім домовилися, що вину за моторошний злочин візьме на себе один із них, а другий нібито просто допомагав замести сліди.

Це вже виходить не групове умисне вбивство з особливою жорстокістю, а просто вбивство, скоєне неповнолітнім (на той час) Статочнюком, – може, навіть у стані афекту. Інша кваліфікація злочину, інший термін ув’язнення. 

Якщо апеляційний суд у Рівному піде назустріч адвокатам дияволів, то  Терлецький і Статочнюк проведуть у СІЗО (в умовах цілком комфортних) іще рік-півтора. Поки суд першої інстанції, вже десь поза межами Волині,  розглядатиме справу заново.

А кожен день у СІЗО все ще зараховують обом співучасникам вбивства за два, на них усе ще поширюється  так званий закон Савченко.

Станом на зараз Статочнюк відмотав у СІЗО вже майже половину терміну (а термін – 14,5 років). Терлецький – майже 4 роки з 13,5. 

І цілком вірогідно, що на нарах у зоні вони попосидять недовго, та й вийдуть на волю у розквіті сил і можливостей. 

РАДАР уважно прочитав апеляційні скарги, подані Віктором Шостаком, Сергієм Полячуком, Сергієм Ковальовим та Віктором Дягелем. Продерся через той набір цинічних контраргументів.

І може сказати єдине: криваві гонорари зазвичай виходять боком. 

О 14-й сьогодні у Рівному почнеться засідання апеляційного суду.

Батькам і всім рідним убитої дівчини – мужності у протистоянні з адвокатами виродків.

У ТЕМУ:

ВИТЕР КРОВ ІЗ БИТИ ТРАВОЮ, УВІМКНУВ ВЕСЕЛУ МУЗИКУ…

Витер кров із бити травою, поклав биту в рюкзак… увімкнув веселу музику. Покази співучасника

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Я знав, що один із вбивць взяв на себе основну провину, щоби відмазати іншого. Гей адвокати! Ви ще сущі? Кажете, немає Бога, що бог це гроші? Ну-ну. Не здивуюся, якщо Господь (а це станеться обов’язково!) воздасть вам за “труди” ваші – криві та неправедні.

"""
2 років тому

Вбивці на волю,а за тістечка 5-6 років,жах

Ворожка
2 років тому
Відповісти  """

Пенсіонеру, який від поганого життя украв у супермаркеті не коньяк, горілку, не червону ікру, а жалюгідні курячі крильця(не стегенця} також тюрма

РАДАР
2 років тому

У залі повно журналістів. Прибули ніби всі учасники процесу. Чекаємо на новини від нашого спецкора.

Марія
2 років тому

Пошкодували б вже тих бідних батьків . Скільки років вже не мають спокою.

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Марія

Бо увесь цей жахливий судовий фарс потрібно по усіх провідних телеканалах, в тому числі і міжнародних показувати. Мені вже давно про це читати сили немає, а Катіним рідним як це пережити, навіть не уявляю. Віра у справедливий суд? – не знаємо і про таке не чули у цьому випадку. Злочинці, на мою думку, не тільки двоє хлопців малолітніх, а і усе їхнє оточення, з адвокатами разом. Ох і сильно тут сили пітьми розгулялися…

Natalya
2 років тому

Ось скажіть не страшно таких гнид відмазувати? І гріха не боятися. Воно ж одне з другим половину вже відпочили. Воно вийде і де гарантія що жодна дитина більше не постраждає!Що ніякі батьки не переживатимуть такого. Всіх грошей не заробите нешановні адвокати.

Мешканка мiста
2 років тому
Відповісти  Natalya

Нема жодноi гарантii, що бiльше нiхто не постраждае вiд цих виродкiв. Тому, що їм добре дали зрозумiти, що б вони не робили, їхні безумнi батьки вiдмажуть їх за допомогою людей, забувших про совiсть i мораль. Замiсть усвiдомлення жахiття вiд скоєного, вони зрозумiли – Роби, що забажаеш. Кари не буде.

Ворожка
2 років тому
Відповісти  Мешканка мiста

Мешканка, хоча це і дуже прикро, але уся ця ситуація, наче дзеркало, відображає стан нашого суспільства. Переважна більшість, чи значна частина громадян так і живуть, забувши про совість і мораль і роблять що забажають. Таких, як ця сім’я і їхні спільники у нас багато