Аж четверо адвокатів подали апеляційні скарги на вирок Ковельського міськрайонного суду вбивцям Катерини Литкіної. Захисники Н.Статочнюка і М.Терлецького дружно домагаються, аби апеляційний суд призначив новий розгляд у суді першої інстанції.

Тобто щоб усе спочатку – і допит свідків, і допит експертів, і моральні тортури потерпілих – батьків Каті… а потім іще раз можна повторити апеляцію. 

Двоє юних виродків довго заперечували свою причетність до вбивства. Але потім домовилися, що вину за моторошний злочин візьме на себе один із них, а другий нібито просто допомагав замести сліди.

Це вже виходить не групове умисне вбивство з особливою жорстокістю, а просто вбивство, скоєне неповнолітнім (на той час) Статочнюком, – може, навіть у стані афекту. Інша кваліфікація злочину, інший термін ув’язнення. 

Якщо апеляційний суд у Рівному піде назустріч адвокатам дияволів, то  Терлецький і Статочнюк проведуть у СІЗО (в умовах цілком комфортних) іще рік-півтора. Поки суд першої інстанції, вже десь поза межами Волині,  розглядатиме справу заново.

А кожен день у СІЗО все ще зараховують обом співучасникам вбивства за два, на них усе ще поширюється  так званий закон Савченко.

Станом на зараз Статочнюк відмотав у СІЗО вже майже половину терміну (а термін – 14,5 років). Терлецький – майже 4 роки з 13,5. 

І цілком вірогідно, що на нарах у зоні вони попосидять недовго, та й вийдуть на волю у розквіті сил і можливостей. 

РАДАР уважно прочитав апеляційні скарги, подані Віктором Шостаком, Сергієм Полячуком, Сергієм Ковальовим та Віктором Дягелем. Продерся через той набір цинічних контраргументів.

І може сказати єдине: криваві гонорари зазвичай виходять боком. 

О 14-й сьогодні у Рівному почнеться засідання апеляційного суду.

Батькам і всім рідним убитої дівчини – мужності у протистоянні з адвокатами виродків.

У ТЕМУ:

ВИТЕР КРОВ ІЗ БИТИ ТРАВОЮ, УВІМКНУВ ВЕСЕЛУ МУЗИКУ…

Витер кров із бити травою, поклав биту в рюкзак… увімкнув веселу музику. Покази співучасника

Прочитав сам? Поділись з іншими: