І знову судний день у справі Каті Литкіної. У Рівному розглянуть апеляційну скаргу

9 2392

Аж четверо адвокатів подали апеляційні скарги на вирок Ковельського міськрайонного суду вбивцям Катерини Литкіної. Захисники Н.Статочнюка і М.Терлецького дружно домагаються, аби апеляційний суд призначив новий розгляд у суді першої інстанції.

Тобто щоб усе спочатку – і допит свідків, і допит експертів, і моральні тортури потерпілих – батьків Каті… а потім іще раз можна повторити апеляцію. 

Двоє юних виродків довго заперечували свою причетність до вбивства. Але потім домовилися, що вину за моторошний злочин візьме на себе один із них, а другий нібито просто допомагав замести сліди.

Це вже виходить не групове умисне вбивство з особливою жорстокістю, а просто вбивство, скоєне неповнолітнім (на той час) Статочнюком, – може, навіть у стані афекту. Інша кваліфікація злочину, інший термін ув’язнення. 

Якщо апеляційний суд у Рівному піде назустріч адвокатам дияволів, то  Терлецький і Статочнюк проведуть у СІЗО (в умовах цілком комфортних) іще рік-півтора. Поки суд першої інстанції, вже десь поза межами Волині,  розглядатиме справу заново.

А кожен день у СІЗО все ще зараховують обом співучасникам вбивства за два, на них усе ще поширюється  так званий закон Савченко.

Станом на зараз Статочнюк відмотав у СІЗО вже майже половину терміну (а термін – 14,5 років). Терлецький – майже 4 роки з 13,5. 

І цілком вірогідно, що на нарах у зоні вони попосидять недовго, та й вийдуть на волю у розквіті сил і можливостей. 

РАДАР уважно прочитав апеляційні скарги, подані Віктором Шостаком, Сергієм Полячуком, Сергієм Ковальовим та Віктором Дягелем. Продерся через той набір цинічних контраргументів.

І може сказати єдине: криваві гонорари зазвичай виходять боком. 

О 14-й сьогодні у Рівному почнеться засідання апеляційного суду.

Батькам і всім рідним убитої дівчини – мужності у протистоянні з адвокатами виродків.

У ТЕМУ:

ВИТЕР КРОВ ІЗ БИТИ ТРАВОЮ, УВІМКНУВ ВЕСЕЛУ МУЗИКУ…

Витер кров із бити травою, поклав биту в рюкзак… увімкнув веселу музику. Покази співучасника

  • Розкажу iншим:

Також читають

9
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
4 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
7 Автор коментаря
Анатоль_ БІДЗЮРА

Я знав, що один із вбивць взяв на себе основну провину, щоби відмазати іншого. Гей адвокати! Ви ще сущі? Кажете, немає Бога, що бог це гроші? Ну-ну. Не здивуюся, якщо Господь (а це станеться обов’язково!) воздасть вам за “труди” ваші – криві та неправедні.

"""

Вбивці на волю,а за тістечка 5-6 років,жах

Ворожка

Пенсіонеру, який від поганого життя украв у супермаркеті не коньяк, горілку, не червону ікру, а жалюгідні курячі крильця(не стегенця} також тюрма

РАДАР

У залі повно журналістів. Прибули ніби всі учасники процесу. Чекаємо на новини від нашого спецкора.

Марія

Пошкодували б вже тих бідних батьків . Скільки років вже не мають спокою.

Ворожка

Бо увесь цей жахливий судовий фарс потрібно по усіх провідних телеканалах, в тому числі і міжнародних показувати. Мені вже давно про це читати сили немає, а Катіним рідним як це пережити, навіть не уявляю. Віра у справедливий суд? – не знаємо і про таке не чули у цьому випадку. Злочинці, на мою думку, не тільки двоє хлопців малолітніх, а і усе їхнє оточення, з адвокатами разом. Ох і сильно тут сили пітьми розгулялися…

Natalya

Ось скажіть не страшно таких гнид відмазувати? І гріха не боятися. Воно ж одне з другим половину вже відпочили. Воно вийде і де гарантія що жодна дитина більше не постраждає!Що ніякі батьки не переживатимуть такого. Всіх грошей не заробите нешановні адвокати.

Мешканка мiста

Нема жодноi гарантii, що бiльше нiхто не постраждае вiд цих виродкiв. Тому, що їм добре дали зрозумiти, що б вони не робили, їхні безумнi батьки вiдмажуть їх за допомогою людей, забувших про совiсть i мораль. Замiсть усвiдомлення жахiття вiд скоєного, вони зрозумiли – Роби, що забажаеш. Кари не буде.

Ворожка

Мешканка, хоча це і дуже прикро, але уся ця ситуація, наче дзеркало, відображає стан нашого суспільства. Переважна більшість, чи значна частина громадян так і живуть, забувши про совість і мораль і роблять що забажають. Таких, як ця сім’я і їхні спільники у нас багато