Борис Карпус від команди Ігоря Гузя – кандидат на міського голову Нововолинська

6 484

Народний депутат Ігор Гузь та його команда братимуть участь на місцевих виборах восени 2020 року. Борис Карпус – кандидат на посаду Нововолинського міського голови від команди депутата.

“Я прийняв рішення балотуватися на посаду Нововолинського міського голови. Запрошую у свою команду. У мене є чітка програма. Ми діятимемо рішуче. Місту потрібні зміни”, – упевнений Борис Карпус.

Свою позицію щодо участі команди парламентаря у місцевих виборах Ігор Гузь пояснив так:

“Час Віктора Сапожнікова минув. Корупція, бардак, закритість – це ознаменує майже 25 років керування Сапожнікова. Нововолинську потрібні зміни!”

Нардеп додав: “Наша команда визначилася із кандидатом на посаду Нововолинського міського голови. Це – Борис Карпус. Знаю його 15 років. 6 років він є моїм помічником-консультантом, очолює фонд “Прибужжя”. З Борисом Карпусом я пройшов майже кожен двір, установи у Нововолинську. Я довіряю йому. Він – чесний. Це людина, яка має бажання, амбіції, мотивацію, яка готова змінювати ситуацію в Нововолинську. У випадку спільної перемоги – місто зміниться у кращу сторону!”

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
6 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Алла
1 рік тому

Доброго дня!
А де можна прочитати презентацію кандидата? Що у його програмі?
І головне: яка скотина заважала такому файному енергійному хлопу змінювати місто під час його депутатства та роботи у відділі інвестицій?

бувалий
1 рік тому
Відповісти  Алла

1, З того, що знаю, то програма публікується після реєстрації кандидата.
2. Скотину звати Вітя.

Житель
1 рік тому

Де можна ознайомитись з його передвиборчою програмою?
Думаю, Радару разом з місцевими активістами час персонально зустрітися з цим кандидатом і задати йому декілька питань – як він планує боротися з підприємствами-забрудниками повітря в місті, чи збирається повернути місту хоч один відібраний у громади дитсадок, чи нарешті надасть всю інформацію що вимагає від нашої влади Анатолій Бідзюра, як буде боротися з розрізшимся криміналом у місті та що планує робити для молоді?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Житель

Бачите, як друзяки та свояки дизлайкають коментарі, які їм ніби серпом по яй***ях? Мені й не те ще цікаво: А чи буде новий міський голова окрім шкіл та дитсадків повертати вкрадені у цілісних комунальних комплексів, котрі належали територіальній громаді Нововолинська – земельні ділянки та споруди, що цілковито і абсолютно суперечить законодавству України про освіту та медичне обслуговування населення?
Як збирається відновлювати правду новий мер стосовно бюджетних коштів, які “випарувались” у міжсесійні періоди? А сотні тисяч гривень громадських коштів втрачених в “тендерах” на ямкові ремонти шляхів, дитяче харчування в ДДУ і школах – маргарину замість вершкового масла в минулі роки? Щодо чого були відкриті та успішно закриті (!) кримінальні справи. Та з десятках інших прокруток, у тім числі й заміна тепломереж, як казали добрі люди, б\вешними рурами… Про все це, та про інше, я запитаю у кандидатів на міського голову. І кого залишите своїми заступниками, або нач. відділів виконкому НВ МР зі старої сапожніковської команди? Готуйтеся відповісти.

макс п.
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

відповідь на ваші питання буде проста…. я обіцяю обіцяти))))))))))))))