Бійка біля автоклубу. В Нововолинську стартували вибори

26 4455

Сьогодні вранці біля автоклубу “4х4” в Нововолинську претендент на посаду міського голови Борис Бабій спровокував бійку з активістом і головою асоціації ОСББ “Містечко” Русланом Влодарчиком.

Напередодні Бабій привселюдно оббрехав Влодарчика в соцмережах. Звинувачення було настільки абсурдним і огидним, що Руслан Іванович приїхав подивитись у вічі брехуну.

Словесна перепалка перейшла у шарпанину, яку розпочав Бабій. Ну, а Влодарчик дав відкоша.

Бабій притьмом написав заяву у поліцію і зняв побої.

Те саме зробив Влодарчик.

“4х4” – жваве місце

Претендент на мера подав цю пригоду на своїй фейсбук-сторінці під густим політиканським соусом. Мовляв, Влодарчик належить до команди нардепа Гузя. Отже, Бабій – безневинна жертва політичної конкуренції.

Однак нововолинці, які прокоментували цей допис, були майже одностайними:  Бабій – не жертва, а нарваний провокатор. Довели це скрінами його брутальних погроз людям.

Кому вигідний оцей міський скандальчик? Насамперед – претенденту на мера, любителю самопіару. А ще – оточенню нинішнього мера Сапожнікова, яке намагається всіляко дискредитувати соратників і прибічників Ігоря Гузя.

Інформаційна обслуга мера одразу рвонула у поліцію по коментар.

Найрозумніше у цьому конфлікті для обох його учасників – порозумітися без поліції та суду. І, звісно, Бабій мав би принести вибачення Влодарчику.

Та якщо претенденту на мера забракне розуму й він продовжить  ламати комедію “Я – жертва команди Гузя”, то хоч посміємось, а що робити.

Артист із нього, кажуть, непоганий 🙂

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
26 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Житель
2 років тому

За “артиста” все зрозуміло… але все-таки, кого з кандидатів будемо підтримувати і чому?
Де гарантії що Борис Карпус, хоча з усіх кандидатів він мені найбільше подобається, не буде працювати в інтересах Палиці та Коломийского?

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Житель

Гарантії тільки Госстрах давав…. А Ви згадайте в якій політсилі був депутат Гузь ,або ще до того… А де сьогодні? Ходити по дворах і бабкам казки розказувати…-це їхня політика. Хочете тест?-я звичайний мешканець нововолинська викликаю на дебати двох лідерів Сапожнікова і Карпуса (разом з депутатом Гузем). Можна на площі,обійдемось без стадіону….а потім зробите висновки.

Уууу
2 років тому

А де раніше був Гузь?

РАДАР
2 років тому

А ви згадайте, в якій політсилі був наш дорогий Віктор Борисович. І як потім повертав картуз на всі боки. А сьогодні? Ходити на ТТІ і бабцям казки роказувати, а для молодшого лохторату в робочий час відосики клепати – ось його політика.
Цього ставленика Європейської солідарності тепер підтримує ще й Зе-команда, і не за гарні вуса!
Карпус – не Гузь, Гузь – не Карпус, але обидва проти нескінченного сапогізму. Не хочете їм допомагати – не треба. Але не допомагайте нашому дуууужжже дорогому в боротьбі проти них обох.

Уууу
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Допомагати “дууууже дорогому”… гм… Він мені не дорогий і допомагати точно не буду. Це навіть не обговорюється. Поки що мені більше імпонує Карпус. Ну це якщо що Радар звертається до мене. Поживемо – побачимо. Насправді потрібно гнати абсолютно усю міськраду

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Ну,а якщо це до мене, то скажу одне- я не за Сапожнікова,який,доречі,аж ніяк не ставленик ЄС а звичайний пристосуванець. Він при всіх владах плавав.І якщо подивитись на політичні розклади в Волинській,чи то Луцькій області і його дружні стосунки з лідерами, то й виникає питання,а чи не одна це команда?…ну,можливо став зайвим… А Карпус…поки що ніяких висновків. Того,що він не син Балоги мені мало,але від душі надіюсь,що йому не 42 і він не лох. Надіюсь,що вдасться поспілкуватись і зробити для себе висновки. Можу Вас запевнити, моєму обранцю дістанеться рівно по заслугах…якщо,звичайно,стане мером.

макс п.
2 років тому
Відповісти  РАДАР

я б не розділяв би зе-команду і європейску солідарність)))))))))це вже одне ціле..

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Якщо ви проти всіх, пане Д.Сапожніку – то так і напишіть: Мені не подобається жоден з запропонованих кандидатів на міського голову Нововолинська. Я хочу іншого. Або запропонуйте себе. Я думаю, що цей претендент вам сподобається.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Здається,я зрозуміло написав проти кого я ….і це ,поки що ,одне прізвище. Кого запропонувати? …Ви не хочете-і це правильно,всьому свій час,чи Ви думаєте,що мені 42 і я …дуже хочу? Нажаль в мене немає достойної кандидатури з молодих… І ще одне…хто і що мені не скаже, але нововолинці в своїй більшості-це колективний сапожніков,це як наші ОСББ- лавочку покрасили,прибиральницю найняли і задоволені….а “хрущівка” так і залишилась ” совком”. Я не “захисник” сапогізму”,але вони обранці свого лохторату. І на закінчення… Я багато років прожив в країні “сталої демократії”, мав дружні стосунки з людиною,яка стала мером міста як 2Луцьки, бачив не одну виборчу кампанію,добре знаю менталітет виборця….до чого це я….? Нам до “цивілізації”- років 50…надіюсь Ви бачили рейтинги наших кандидатів-?- попереду Карпус з великим відривом….і все це може рухнути як картковий будиночок…або навпаки… Хтось з кандидатів хоче спробувати?….знаю,що читають… Буду радником мера на добровільних засадах…без премій.

Марина
2 років тому
Відповісти  Житель

Гарантії немає,але краще спробувати і помилитись ніж залишити все як є.

Жителька мiста
2 років тому
Відповісти  Марина

Можливо, вiн хороша людина, але, на мiй розсуд, вiн не тяне на мера нашого мiста. Тим бiльше, що одна команда з “Слугами” , але невiдомо якоi держави. Держава в смартфонi у Зеленського, лiкарнi у смартфонi Супрун, суди у смартфонi Саакашвiлi, а у Борi буде, напевне, мiсто у смартфонi. новi реформи))). Так само, i Сапожнiков не повинен там залишитись. Не бачу достойних кандидатiв серед висуванцiв.

виборець
2 років тому
Відповісти  Жителька мiста

Божечку, що ж робити. Єдина достойна кандидатура – це Жителька міста, вона точно тяне 🙂
Але ж вона анонімна.

Вікторія
2 років тому

Не вірю нікому з тих, хто вже довгий час товчеться у політичних колах.
Будучи чи депутатами, чи наближеними, якщо щось і робили, то недолуго та непрофесійно, наче штиркали паличкою у хробачка. Не вивчаючи Закони, нормативні акти, суті проблеми, поверхнево і аби як.
Тому особисто у мене склалася думка, що люди протискуються у владні ешелони задля свого особистого інтересу.
Якщо Гузь зараз виголошує про безлад та недолугість влади на місцях, то чому за роки свого депутатства не намагався притягнути до відповідальності тих, хто цей безлад, недолугість, нецільове використання коштів чинив? Чому не діяв у правовому полі, та як депутат Верховної ради з купою повноважень? Може тому, щоб зараз мати змогу волати про таку недолугість та безлад?
Панове кандидати-депутати-наближені-віддалені доки ви будете шарпати Україну та українців, використовуючи чиюсь безгосподарність та злочинну діяльність у своєму піарі? Чому ви самі абсолютно бездіяльні, у плані наведення порядку та законності на місцях?
Зрозумійте нарешті- ви перевершили самі себе у самопіарі, брехні та маніпуляціях, люди вам вже не вірять, а та халявна гречка вже багатьом повилазила боком, як і пляшка горілки та 100 грн. на карман.
Якщо ви думаєте, що лохів і далі можна розводити, то помиляєтесь, світ змінюється, і дуже швидко, і світовий карантин, повідомлення про ймовірність якого ще рік тому, викликав би лише сміх та повороти пальцем біля скроні.
Якщо ви думаєте, що всі помруть, а ви-грейпфрут, що ви такі круті і ваше слово- то закон, і всі мають заглядати вам у рота, ловити кожне слово та виконувати, бо ви платите за це гроші, то забудьте про це, як про прекрасний дівочий сон та фантазії.
Ви перетнули своєю брехнею та маніпуляціями точку неповенення. Дешеві ролики, ура-заклики вже не працюють, та ви й самі прекрасно бачите, що навіть ті, кого ви залучаєте у команду мають свою думку і не бажають бути вашими ляльками на ниточках.
Змінюйте ставлення до людей, змінюйте ставлення до грошей, і припиніть використовувати застарілі методи маніпуляцій та агітацій, вони вже застаріли.
Хочете глибоко, до самого нутра пізнати проблеми простих людей? Це просто- проживіть один місяць як проста людина: поштовхайтесь кожного ранку на роботу( я не тиран, і бажаю, щоб у вас була робота, бо більшість людей без неї, а про Центр зацйнятості та управління соціального захисту цілий липень місяць не опрацьовує та не призначає допомогу, але то таке), а увечері додому у смердючій та роздовбаній маршрутці,виклавши за проїзд кругленьку суму, відкладіть 4 700 у гаманець і чесно проживіть за них цілий місяць, сумлінно сплативши комуналку, благодійні у садочок та школу, купіть хороший одяг собі та дітям, збалансовано та повноцінно прохарчуйте себе та сім’ю.І не забуваючи, що зараз літо оздоровіть дітей, бажано на морі. Я не бажаю вам захворіти у цей період, збав життя, я не така жорстока. Але більшість простих громадян хворіє, і розумію, що ваша розніжена психіка навіть не уявляє усього трагізму цих хворих.

Вікторія
2 років тому
Відповісти  Вікторія

Мій крик душі перевершив ліміт на кількість знаків у повідомленні, тому дописую.
Отже, в добру путь, в життя мільйонів простих громадян, яких обікрали та залишили на призволяще ті ж, хто й зараз їм намагається впарити ту саму застарілу та вже виблювану гречку.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Вікторія

Ой, кажу ж – гречки не їм і за подачками передвиборчими ніколи не бігаю, бо гидко. Але хіба ті мільйони громадян обікрали один раз? Їх обкрадають постійно денно і нощно і рік за роком. Це ціла система, яку добре поставили на потік. Без надії сподіваюсь, що хоча би після виборів щось зміниться… Хоча одні люди сподівались і надіялись на Бога, але Бог дав іншим людям президента Зе, мовляв “нате вам ” слугу народу” “

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Уууу

Бог мені та вам дав те, на що ми заслуговуємо. Очевидно і я теж цього вартий, хоча й не мовчу ось вже скільки десятків років, на відміну від декого… І не пишу під псячими кличками. Проте сприймаю волю Його без найменшого опору.

макс п.
2 років тому
Відповісти  Вікторія

поки не прийде “правда в раду” толку не буде…. ))))))))))))))))

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Вікторія

Вікторіє, ваш крик душі, таким як міський голова та іншим – що у верхах, що на низах – до дупи. Там немає співчуття, совісті, духовності… та інших чеснот. Основне для них – своя ненажерлива пелька і кишені без дна! Та повсякденна вселенська брехня, задля зомбування таких як ви і я. Це їхній спосіб життя. Їхній світогляд докорінно відрізняється від нашого. І апелювати до їхньої честі – що у порожню бочку… волати. Не витрачайте слів даремне, хіба що для тимчасового полегшення. Їх не можна залишати. Жодного з них! Їх потрібно судити показовим судом.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Вікторія

Вікторіє,я ж колись Вас запитував-хочете спробувати? …якось не дуже рішуче,а казали швидко вчитесь…. Хоча допис достойний.

Вікторія
2 років тому

Що спробувати? Ви про що?
Якщо про політику, то я туди ніколи не рвалась, а зараз і поготів.
Висловила свою думку щодо усієї цієї камарільї навколо виборів.
Кандидатів не бачу, як і виходу з цього дна, на якому ціла країна.
Отака я реалістка, у казки не вірю, у фей та чари теж.
Але знаю, що є вурдалаки, вампіри і упирі їх можна знайти лише в одному місці, з якого їх і дихлофосом не витравиш.
Багато людей їх бояться, при зустрічі низенько кланяються, посміхаються, а у спину плюють. Я говорила вурдалакам у лице, що я про них думаю. Вони мовчали.

Ульріх
2 років тому

Сапожніков не піде на дебати, тим більше в прямому ефірі.
Подивіться правді в очі

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Ульріх

А Карпус? Це ж дебати між звичайним жителем міста і кандидатом в мери…

чобіток
2 років тому

А Карпус і так відкритий для спілкування. Питайте, відповість. Чи вам треба шоу?

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  чобіток

Шоу було рік тому…комусь не зрозуміло,що обрали? Я,персонально,хочу достойного кандидата з чіткою програмою дій на 5років…А ще більше хочу,щоб виборець почав думати головою,а не вівся на популістичні обіцянки.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  чобіток

І до Б.Карпуса…я теж не син Балоги…коли і де можна з Вами зустрітись?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Ульріх

Не прийде, слів нема. Бо прийду я з купою задокументованих фактів корупції та мерських брехонь..