Сьогодні вранці біля автоклубу “4х4” в Нововолинську претендент на посаду міського голови Борис Бабій спровокував бійку з активістом і головою асоціації ОСББ “Містечко” Русланом Влодарчиком.

Напередодні Бабій привселюдно оббрехав Влодарчика в соцмережах. Звинувачення було настільки абсурдним і огидним, що Руслан Іванович приїхав подивитись у вічі брехуну.

Словесна перепалка перейшла у шарпанину, яку розпочав Бабій. Ну, а Влодарчик дав відкоша.

Бабій притьмом написав заяву у поліцію і зняв побої.

Те саме зробив Влодарчик.

“4х4” – жваве місце

Претендент на мера подав цю пригоду на своїй фейсбук-сторінці під густим політиканським соусом. Мовляв, Влодарчик належить до команди нардепа Гузя. Отже, Бабій – безневинна жертва політичної конкуренції.

Однак нововолинці, які прокоментували цей допис, були майже одностайними:  Бабій – не жертва, а нарваний провокатор. Довели це скрінами його брутальних погроз людям.

Кому вигідний оцей міський скандальчик? Насамперед – претенденту на мера, любителю самопіару. А ще – оточенню нинішнього мера Сапожнікова, яке намагається всіляко дискредитувати соратників і прибічників Ігоря Гузя.

Інформаційна обслуга мера одразу рвонула у поліцію по коментар.

Найрозумніше у цьому конфлікті для обох його учасників – порозумітися без поліції та суду. І, звісно, Бабій мав би принести вибачення Влодарчику.

Та якщо претенденту на мера забракне розуму й він продовжить  ламати комедію “Я – жертва команди Гузя”, то хоч посміємось, а що робити.

Артист із нього, кажуть, непоганий 🙂

Прочитав сам? Поділись з іншими: