Цікаву інформацію оприлюднили у прокуратурі Волинської області.

Виявляється, банда так званого Чечена вимагала з якогось підприємця 5 тисяч доларів.

Вочевидь, саме за це Чечена й заарештували.

У результаті проведених спільно зі Слідчим управлінням та управлінням стратегічних розслідувань ГУНП у Волинській області комплексу гласних та негласних слідчих (розшукових) дій здобуто докази…

Правоохоронці, як можна здогадатися з прес-релізу, взяли бандюків на прослушку, моніторили в соцмережах, організували стеження – і здобули докази причетності 5 осіб до грабежів, вимагання, спалення автомобілів.

Фото ілюстративне

Оцим п’ятьом і повідомили про підозру.

Троє з них доправлені в СІЗО на 2 місяці.  Вирішується питання про взяття під варту інших двох.

А ще вісьмох нововолинців перевіряють на причетність до таких злочинів.

5+8=13.

Отже, у Чечена було 12 кримінальних апостолів?..

Ну, а це без коментарів:

“Причиною погіршення криміногенної ситуації у Нововолинську є, зокрема, й неналежне виконання своїх обов’язків працівниками поліції. Прокуратура наполягатиме на притягненні їх до відповідальності, зініціювавши службові розслідування.

Про це на брифінгу керівників правоохоронних органів Волині розповів виконувач обов’язків прокурора області Ігор Цюприк.

Окрім того, прокуратурою області встановлено факти неефективного розслідування працівниками Нововолинського відділу поліції кримінальних проваджень про вчинення в Нововолинську крадіжок, грабежів, вимагань та умисного пошкодження чужого майна шляхом підпалу.

Тож за рішенням керівництва прокуратури підслідність цих проваджень визначено за Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області”.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: