Пішли на рекорд. 26 обшуків у Нововолинську за день

27 7256

Підсумуємо результати вчорашнього нальоту обласних правоохоронців на нововолинських бандюків. 

Взяли під варту ватажків двох кримінальних угруповань. Одне спеціалізувалось на ввезенні в місто і продажу наркотиків. Друге – на рекеті і підпалах.

Проведено 16 обшуків по лінії боротьби з незаконним обігом наркотиків. У справі з умовною назвою “Таблеточки” затримали сімох нововолинців.

Проведено 10 обшуків у справі “Рекет”. Володимир С. на прізвисько Чечен та його подільник Ш. уже під арештом у луцькому СІЗО. 

Затримали й деяких інших “чечленів”.

Разом – 26 обшуків

Тепер – хто безпосередньо керував цими резонансними спецопераціями. 

Начальник управління стратегічних розслідувань у Волинській області департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Юрій Крошко.

Заступник начальника ГУ НП, начальник слідчого управління ГУ НП у Волинській області Олександр Климовський.

Начальник управління протидії наркозлочинності ГУ НП Володимир Костанюк.

На фото вони разом із керівником ГУ НП у Волинськй області Петром Шпигою та в.о.прокурора Волинської області Ігорем Цюприком

 

 

Ну, але зараз до роботи дружно стали адвокати затриманих. І з великої хмари може бути малий дощ. 

А хотілося б справедливого покарання для злочинців.

До речі. Незабаром у нововолинському суді слухатимуть справу про дурну витівку молодика, який повідомив у поліцію, що підклав гранату під сусідський бус. Насправді нічого не підкладав, а просто напився.

То щоб не вийшло, що жартівника посадять на кілька років, хоча й так сидить у тому ж таки луцькому СІЗО четвертий місяць… а зухвалого рекетира випустять – за недоведеністю складу злочину. Чи дадуть умовний термін.

Раніше ж відмазували.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

27
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
21 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
12 Автор коментаря
Анатоль_ БІДЗЮРА

Та все ж, не у повному складі затримали членів ОЗУ. Ці – виконавці. Натхненники та організатори, як вбачається, продовжують займати високі посади у виконкомі та у Нововолинській міській раді. Там давно, можливо, потрібно проводити обшуки та арешти не дивлячись на осіб. Тільки не кажіть мені, що я про це в НВ поліції, (міліції) на найвищому рівні, не говорив і не писав заяв та повідомлень про злочини… Неодноразово. Реагування не було. Останній раз це відбувалося (при свідках) на особистому прийомі у двох полковників – заступників генерала Волинської поліції ГУНП Петра Шпиги – О.Климовського та О. Шукаловича. У присутності нач. Нововолинського ВП… Читати далі »

Щось не так

А наші депутани вже “беруть на поруки” Галащуку-він хороший! От Вам і нововолинська влада…

Ворожка

Я щось не зрозуміла, тут ЩОСЬ НЕ ТАК – депутати, чи “деПУТАНИ”?? Бо путани не депутати в принципі. Це різні суспільні категоріі людей. Роз’ясніть

Юрко

галащук вже пів року як на пенсії, однак не пішов на заслужений відпочинок, а продовжує сумлінно працювати і”боротись” із бандитами в нашому місті. Результат тієї боротьби ми бачимо. Розмір зарплати і пенсії в нього однаковий. Чому не йде? Питаня риторичне. А депутати, які самі такого й захищають.

Щось не так

А що Вам не зрозуміло? А де ви прочитали слово “путани”?… Можливо, це помилка в слові “депутати”… А Ви, як Ворожка, як думаєте, для чого пишеться лист на підтримку головного поліціянта міста? Його незаконно хтось звільнив за те, що в Нововолинську успішно ведеться боротьба з наркотою і злочинністю? Відносно наших депутатів я можу Вам написати багато чого, але чи варто, якщо Ви не розумієте для чого вони потрібні…

Ворожка

Чому ж не розумію? Розумію – довкола мене завжди повно місцевих депутатів. Толку від них – 0!

Ворожка

І говорити мені про них нема бажання – є інші важливі справи))

Анатоль_ БІДЗЮРА

А що це означає: “…беруть на поруки”? Його що, вже засудили за бездіяльність? Коли був суд? А ви знаєте, що поліція згідно “ЗУ Про національну поліцію”, є воєнізованим і озброєним загоном по дотриманню правопорядку? То які можуть бути поруки, коли поліцейські відділки є непідконтрольними місцевій владі? Вони керуються посадовцями із МВС. Депутати можуть поручитися за Сапожнікова, Сторонського чи когось іншого у міській владі. Ці “поруки” є і будуть незаконними. Уважно читайте закон про поліцію.

Щось не так

Написано в лапках про поруки… А до чого тут закон про поліцію? Почитайте інформацію в інтернеті Можливо Ви мені поясните для чого депутати писали цього листа на захист очільника поліції.

Анатоль_ БІДЗЮРА

А до того. Де ви бачили, щоби депутати та брали військову людину на поруки, якщо вона заслуговує на покарання за якісь суто внутрішні, службові провини, і до яких вони (депутати) не мають ніякого відношення та можуть зовсім, і абсолютно, не знати про них? І розголошення яких суворо заборонено внутрішніми інструкціями. Тому, що вони можуть бути не посвячені в це на основі службово-оперативної таємниці. Для цього в поліції складається документ, який називається “рапорт”. Такий самий рапорт (пояснювальну записку) пише й особа, котра порушила закон чи присягу, якою вона присягала на вірність Україні, а не місцевим депутатам.

Щось не так

Не хотілось, але Вам відповім у вашому ж тоні і прямо… Якого хрена депутати лізуть туди, куди їм як депутатам лізти не варто…? Якщо хочете знати мою приватну думку, то депутати місцевого рівня-це гаранти безнаказанності мерів за свої протиправні дії… Але Конституцію писав не я і не мені міняти структуру державного управління.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Приймається повністю. Дякую за правду. Додам: Місцеві депутати мають такий самий стосунок до кримінальних справ та оперативних розслідувань у поліції, як верблюд до міжнародної космічної станції на орбіті Землі.

макс п.

хтось в курсі за ірку-баригу з чехова? до неї також “завітали”?

No name

ні

Вася

Опишіть детально чим вона займається, дайте її адресу – і до неї “завітають”!

Гість

Наркотиками вона торгує.
Іра Баб**кіна.
На фейсбук є.

Великий Укр

Торгує наркотиками, адреса – вул. Чехова 27. Була стаття в інтернеті.

54321

Баб**кiну тож загребли. Дали iй тримання пiд вартою. Зможе вийти якщо сплатить 200 000 гривень.

Неля

Де ви таку інфу берете??? Ніхто її не закривав. І як завжди нічього незнайшли. І взагалі я знаю шо у неї вже давно ніц нема.

Ворожка

Дуже хотілось би бути в курсі наступних подій і і не втратити надію і віру у справедливість покарання, незалежно від рангів і чиновницьких крісел і посад

Щось не так

А Ви перечитайте минулі публікації, я про це писав-буде “сидіти” дурненький “мінер”, який хильнув… Ви можете сперечатись зі мною, але це все наслідки… Копати потрібно глибше… Ширше… Заглянути собі в душу.

Ворожка

Нехай копають широко і глибоко – я тільки ЗА! А якщо про мою душу, щоб туди дивитись – то там немає нічого по такій темі, та і ви не Господь Бог😀

Щось не так

А навіщо мені заглядывать в Вашу душу-написано конкретно- собі в душу… Мабуть і сусіди і знайомі- всі “святі” і “божі”… Мабуть Бог послав нам” таку” владу-різницю ж не “ми” її обирали… І ще раз виберете собі Сапожнікова…

Ворожка

От ви зі своєю душею і розберіться, а я зі саоєю сама впораюсь. І зовсім не факт, що такі як ви виберуть на посаду міського голови людину, яка буде краща за Сапожнікова☺

Ворожка

Маленьке уточнення – я Сапожнікова не вибирала і принципово була геть за іншу людину

волинський

це ще раз говорить про те, що у Нововолинську поліція нічого не хотіла робити! Аж луцькі взялись.. і виявляється всіх бариг можна взяти! а наші лише руками завжди розводили,..дайте луцьку поліцію у Нововолинськ.. хоч якийсь рух почався!

Анатоль_ БІДЗЮРА

Про що мова? Наприклад, 99% мешканців Нововолинська не знає і знати не хоче, що згідно “Закону України про санітарне та епіодеміологічне благополуччя населення”, голосно вмикати музику, шуміти, проводити будівельні та ремонтні роботи в багатоквартирних будинках тощо, дозволено з 8-00 год. до 22-00 год. У святкові та вихідні дні це заборонено робити взагалі – всі 24 години доби. Окрім того, таке ж рішення міськвиконкому Нововолинської міськради продубльоване й затверджене відповідним голосуванням місцевих депутатів. Сама місцева влада міста нахабно і грубо порушує видані нею ж офіційні документи: згадайте, що робиться в Нововолинську на свята Незалежності, Міста, Нового року, Різдва… Як ревуть динаміки,… Читати далі »