Підсумуємо результати вчорашнього нальоту обласних правоохоронців на нововолинських бандюків. 

Взяли під варту ватажків двох кримінальних угруповань. Одне спеціалізувалось на ввезенні в місто і продажу наркотиків. Друге – на рекеті і підпалах.

Проведено 16 обшуків по лінії боротьби з незаконним обігом наркотиків. У справі з умовною назвою “Таблеточки” затримали сімох нововолинців.

Проведено 10 обшуків у справі “Рекет”. Володимир С. на прізвисько Чечен та його подільник Ш. уже під арештом у луцькому СІЗО. 

Затримали й деяких інших “чечленів”.

Разом – 26 обшуків

Тепер – хто безпосередньо керував цими резонансними спецопераціями. 

Начальник управління стратегічних розслідувань у Волинській області департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Юрій Крошко.

Заступник начальника ГУ НП, начальник слідчого управління ГУ НП у Волинській області Олександр Климовський.

Начальник управління протидії наркозлочинності ГУ НП Володимир Костанюк.

На фото вони разом із керівником ГУ НП у Волинськй області Петром Шпигою та в.о.прокурора Волинської області Ігорем Цюприком

 

 

Ну, але зараз до роботи дружно стали адвокати затриманих. І з великої хмари може бути малий дощ. 

А хотілося б справедливого покарання для злочинців.

До речі. Незабаром у нововолинському суді слухатимуть справу про дурну витівку молодика, який повідомив у поліцію, що підклав гранату під сусідський бус. Насправді нічого не підкладав, а просто напився.

То щоб не вийшло, що жартівника посадять на кілька років, хоча й так сидить у тому ж таки луцькому СІЗО четвертий місяць… а зухвалого рекетира випустять – за недоведеністю складу злочину. Чи дадуть умовний термін.

Раніше ж відмазували.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: