Усі адвокати, що брали участь у справі, зізналися: таке в їхній практиці трапилось уперше…

У Нововолинську й у сусідньому Володимирі громади якось звиклися з тим, що в міській раді один чиновник обіймає одразу дві ключові посади: у самоврядній гілці влади й у виконавчій. Однак окремі свідомі індивіди цьому опираються – подають у суд, пишуть запити, публічно протестують. І не без успіху!

Уже півроку позивається до першого заступника нововолинського міського голови і секретаря міськради (в одній особі) Андрія Сторонського та до цілої міськради на чолі з міським головою нововолинський громадський діяч Анатолій Бідзюра.

Міський суд у задоволенні адміністративного позову йому відмовив. Суддя Микола Ушаков вважає: сидіти на двох кріслах Сторонський може, а якщо раптом міськрада і припустилася помилки щодо об’єднання двох посад, то позиватись до міськради може лише сам ПАН Сторонський. А Бідзюра тут, мовляв, ні до чого.

Адміністративний апеляційний суд у Львові з Ушаковим погодився й апеляцію Бідзюри не задовольнив. Але! Поміж трьох суддів, що розглядали скаргу, знайшовся один із власною чесною думкою.

 

Суддя Роман Йосипович Коваль із окремою думкою – ліворуч за суддівським столом

 

Він не підписав апеляційний вердикт, зазначив під рішенням колегії суддів, що має ОКРЕМУ ДУМКУ… і виклав її невдовзі на трьох сторінках.

Читайте. Аналізуйте. І візьміть до уваги, що такі випадки у вітчизняній судовій системі є дуже, дуже рідкісними.

Жоден із адвокатів, які брали участь у цій справі (що з боку позивача, що з боку відповідачів), не стикався у своїй практиці з такою принциповою позицією судді.

Респект, пане Коваль! Браво!

 

 

У тему:

Один із трьох суддів не підписав кривосудне рішення! Сенсація у справі “Бідзюра проти Сапожнікова та Сторонського”

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: