Суддя Іваничівського районного суду Ігор Нєвєров узяв самовідвід у справі за моїм адміністративним позовом. Щось подібне я й прогнозував. Але…

Зрозуміти суддю можна. Минулого разу він задовільнив мій позов про надання публічної інформації повністю. Та в результаті апеляції міського голови В.Сапожнікова судді у Львові скасували Постанову Нєвєрова і прийняли свою. Доволі туманну, з розпливчастими формулюваннями.

Нагадаю, тоді мова йшла про доступ до публічної інформації щодо виділення міською радою та її виконавчим комітетом квартир, землі, іншого комунального майна територіальної громади Нововолинська за 11 років: 2004-2015.

Я далекий від думки, що судді у Львові щось заколядували, але деколи такі сумніви та й прослизають.

У новому позові (нововолинські судді знову дружно взяли самовідвід) я вимагаю від міського виконавчого комітету оприлюднити публічну інформацію про розподіл та передачу у користування і власність житла, споруд, приміщень тощо у 2007 – 2016 рр., розпоряджень нововолинського міського голови В.Сапожнікова про використання бюджетних коштів у 2012 – 2016 рр. на сайті міської ради і у комунальних ЗМІ.

Вимагаю також надати мені копії розпоряджень міського голови за 2012 –2016 рр. щодо громадського майна, яке використовували у комерційних цілях, і про виділення та використання бюджетних коштів за той самий час.

 

Позивач Бідзюра до двобою з системою готовий. Відповідачів немає…

 

Іваничівський районний суддя І.Нєвєров – чесна людина. І очевидно, що він знову… ні, не став би на мій бік, а знову б відстоював правду й закон. Та після скасування його Постанови у Львівському апеляційному адміністративному суді він не міг не взяти самовідвід. Я так це розумію.

 

Ігор Нєвєров зробив усе що міг, але його СПРАВЕДЛИВЕ рішення скасували у Львові

 

Чого боїться керівництво Нововолинська? Чому воно так затягує час? Здогадатись неважко. Але за свої, ймовірно, протизаконні дії потрібно колись відповідати. І цей час, вочевидь, таки настав. За них іще всерйоз ніхто не брався…

Відповідачів у суді не було. Не було й адвокатів відповідачів. Хто там на цей раз? Батько і син Сафульки з Луцька, юристи міськвиконкому, котрі живуть із ласки та за кошти нововолинських платників податків, захищаючи кривду, чи хтось інший – із перевірених часом – за крихти із панського столу?

Так ось. Поїду у Володимир. Або й далі, якщо потрібно буде. Хто на що здатен із суддів у Іваничах, Львові і Нововолинську, я вже знаю. А ось у Володимирі-Волинському – ще ні. То й знатиму незабаром. Я не зневірююсь і не розчаровуюсь. І не надійтесь – ітиму до кінця.

А.Бідзюра

Прочитав сам? Поділись з іншими: