Чому міська влада не задіяла перевізників?

9 2229

Нововолинські маршрутки стоять на приколі. Карантин. Перевозити  10 чи й менше осіб невигідно.

Містом курсують відомчі автобуси: на “БРВ”, на “Курчак”, на “Кроноспан”. Певно, довозять і на шахти.

Привертають увагу на спорожнілих вулицях жовті шкільні автобуси з Грядівської сільради та з Поромівської ОТГ

Ними медики з довколишніх сіл дістаються на роботу в міську лікарню й додому.

Оце автобус, яким кермує Петро Іванович Івановський.

 

 

Сьогодні вранці він привіз у Нововолинськ трьох медиків із Поромова, одного – з вулиці Тихої біля першої шахти, чотирьох – із Лежниці

Повертався вранці у Поромів – забрав одну медичку з нічної зміни.

Поїхав у Нововолинськ по обіді – підвіз сільську поштарку. І доправив додому двох поромівських медпрацівників і  трьох лежницьких.

Учора скористалася цим автобусом і медичка з села Морозовичі (виходила на першу шахту). Та здебільшого вона їздить велосипедом, каже: їй так зручніше. 

Медики, що мешкають у Бужанці, Бортнові, Верхнові, Морозовичах, інших селах ОТГ, знають про графік руху цього автобуса. Повідомили і колеги, і сільські старости.

Але комусь треба на роботу раніше, комусь – пізніше.

Коли Петро Іванович уже довозить своїх пасажирів до лікарні, старенька “швидка” з Нововолинська ще тільки їде у Бортнів

 – Якби всі наші сільські медики під час карантину працювали в одну зміну, пасажирів у мене значно побільшало б, – каже водій. – І це можна вирішити – аби бажання керівництва медзакладів.

Ну, і самих працівників. Когось влаштовує нічна зміна, когось  – ранкова, когось – чергування на добу.

 

 

Автобус до нововолинської лікарні курсує з 1 квітня, перед тим був на ремонті. 

Спочатку кошти на антисептики, маски й рукавички для водія виділяв із власної кишені голова ОТГ Євгеній Недищук. Витратив кілька тисяч гривень.

Потім дійшли згоди з медпрацівниками: вони платять за проїзд, як у маршрутці, водій обліковує кошти. І купує антисептики й засоби індивідуального захисту.

Петро Іванович дезінфікує свій автобус після кожної поїздки. 

 

 

А голова Поромівської ОТГ Євгеній Микитович Недищук каже:

 – Уже майже два місяці сидять без роботи нововолинські маршрутники. Логічно було б залучити саме їх до перевезення медиків.

У них і маршрути давно розроблені, і документація є, і страхування. Використовувати під час карантину шкільні автобуси не дуже мудро.  

Замість дорікати мені відсутністю перевезень (що було неправдою!) нововолинський голова міг запросити на розмову керівників міських медзакладів і очільників усіх трьох сусідніх ОТГ: Поромівської, Литовезької, Грядівської

Напрацювали б оптимальні графіки перевезень, домовилися б про фінансування доїзду маршрутками. І наша громада виділила б кошти, поза сумнівом. 

Але чомусь такого конструктиву не було. А тепер суцільні докори у мій бік від пана Сапожнікова.

Хоча  в Нововолинську, наскільки знаю, медики з 5-го, 6-го, 15 мікрорайонів ходять на роботу й додому пішки. Не подбали про них міські чиновники…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому

Петро Іванович не Мороз…він за пів години зробив би графік так як потрібно…колись РОЗ на лопаті зарплату скоріше і краще нормувальника вираховував зарплату.

РАДАР
1 рік тому

У нас нове опитування – праворуч на сторінці, цікавить ваша думка!
От якраз із приводу цих перевезень і наших публікацій у тему нововолинський міський голова заявив
учора:
“Звертаюсь до брехунів із РАДАРА!..”
Вікторе Борисовичу, та нам до брехунів із виконкому і СТН іще рости й рости! 🙂

макс п.
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

-на Радарі (за версією вусатого). (2%, 1 Votes)…. “вусатий” вже проголусовав)))))))

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Бачите, В.Сапожніков вже не зміниться. Закостенів у “совку”. Світогляд залишився СССРівський. Сучасних викликів, що стоять перед Нововолинськом він не розуміє і не хоче. І не буде вже хотіти нігди. Його влаштовує те, що є. І бажає продовжити ще на 5 літ зону свого імені. “А він проти мене!, А вони не погоджуються зі мною і критикують!” – тільки й чути було раніше. Це він зараз присмирів. А раніше? Нині він звинуватив у брехні “РАДАР”. Але не побіг до суду, за моральною компенсацією і втраченими честю та гідністю. :))
А у 2005 році, разом зі своїм однодумцем, позивалися за “кучманоїда” до учасників безтермінової акції “Нововолинськ без Сапожнікова!” і, що нібито його оббрехали. Та вимагав у судовому позові $ 1000 з кожного активіста за зневажені честь, гідність та ділову репутацію. Потім виявилося, що потрібно судити саме його. Пам’ятаєте, В.Б.? Я всі ті документи маю і можу нагадати, якщо заклинило.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Брехунам з радара як до Місяця пішки,в порівнянні до брехунів з міської ради…а враховуючи їхнє вміння збагачуватись то й до Сонця… Уссатий йди на пенсію,побережи останки здоров’я!

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

До Д. Сапожніка. Не вблагаєте, не піде. Безкоштовно, відмовившись від посадового окладу і всіх доплат та регалій з лампасами, залишиться сидіти, бажано, щоб навіки. Щоб потім сказали люди: “Вмер на роботі. Вигорів дорешти, віддавши життя за своїх виборців”. :))) Бо з того кабінету, у нього, лише два можливі шляхи… Ви ж бачите, що він вже нічого не вирішує. Хвіст почав махати псом. :))

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Думаю,що люди скажуть інше…. Навіть його “лохторат” вже говорить ” скільки йому потрібно…все не нажереться…..в могилу не забере…” Але цього мало-хотілось би,щоб люди зрозуміли…діло не крадіжках…Нововолинськом керує групка розумово відсталих клептоманів,більше ні на що не здатних…якби вкрав на чомусь модерному,корисному для людей….зрозуміло-хитрий,розумний…а якими словами можна назвати владу,яка обкрадає людей на тому,ще радянському асфальті, на тарифах на тепло і воду…автомобілі перепродують з під свого старого заду державі… Думаю,пам’ятника не буде…

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

До пам’ятника, як до Києва рачки. Там страх, конкретний, за інше… Колись, байкар Глібов писав: “Мартышка к старости слаба глазами стала…” Я в переносному сенсі, звичайно. Отож, тут теж є намагання нічого не чути й не бачити. Навіть, майже абсолютної відсутності конституційних прав і свобод посеред своїх виборців. Навіть своїх протиправних дій та можливих злочинів, свого авторитарного, без сумніву, керівництва підлеглими. Дурень набитий той, хто робить знову ставку на майбутню каденцію “заслуженого господарника”. Так завжди не буде. Але, яка ж це трагедія!

Lor
1 рік тому

Я думав що візьмуть Селещука і на співпраці намиють щось