Чиновник може сидіти хоч би й на трьох стільцях! Сенсаційне рішення судді Ушакова у справі Сторонського

18 1810

Сьогодні Нововолинський міський  суд відмовив громадському активісту й репортеру Анатолію Бідзюрі в задоволенні адміністративного позову до Нововолинської міськради та першого заступника міського голови, секретаря міськради Андрія Сторонського.

Суддя Микола Ушаков після дебатів сторін оголосив коротке рішення на користь двоєдиного чиновника. Вважає, що той цілком законно обіймає аж дві посади.

 

 

Суд щойно завершився. Представниками відповідачів були юристи виконкому Антонюк і Котилко.

Повний текст постанови – за 5 днів, а  наразі маємо те, що маємо:

 

 

Бідзюра не здається й наміряється подати апеляцію.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
18 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Додала текст постанови. Хто в темі, зверніть увагу, на які статті законів посилається суддя.

editor
5 років тому

Як жартує (чи не жартує) один волинський атошник:
“Люди, пишіть скарги, пишіть заяви.
Це дає два ефекти.
1. З часом ви стаєте юридично грамотною людиною.
2. Поки чиновник пише відписку, він не має часу красти і сидіти в фейсбуці”.

Володимир
5 років тому

Закон як дишло – куди повернеш ( скільки заплатиш )то і получиш – ч. 2 ст. 50 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” забороняє секретарю міської ради суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, в тому числі на громадських засадах. До того ж, секретар ради та заступник голови ради це посади прямо визначені законом, які мають свої, тільки їм властиві повноваження, також передбачені законом. Такі реалії України – футбольні фанати в иаких випадках кричать- ” СУДЬЮ НА МИЛО”

оооооооо
5 років тому
Відповісти  Володимир

Почитайте уважно рішення питання стояло про визнання незаконним рішення міської ради а не про зайняття сторонським двох посад

лдлтллл
5 років тому
Відповісти  Володимир

А ви процитуйте норми закону про який ви говорите а ми почитаємо тут разом і подивимся чи ви праві

Вуаля
5 років тому

Сенсація. Суддя здурів?! Максимальний репост.

editor
5 років тому

О п’ятій ранку нас читають у Нью-Йорку і у Києві, каже дядько гугл. 🙂

Володимир
5 років тому

Стаття 50.
2. Секретар сільської, селищної, міської ради не може суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, у тому числі на громадських засадах, займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю.

Анатоль_
5 років тому

Навіть і не думаю розчаровуватись та зневірюватись. Судитися із багатіями – непроста і невдячна справа. Проте, прибуткова та корисна – багатієш правдою і заглядаєш у темні (а інколи й у сяючі чистотою) безодні людських душ. Я став на цей шлях добровільно. Без Вас – я ніхто! Нововолинський суд, на мою думку, абсолютно і повністю проігнорував ст. 5 Конституції України (узурпація влади) і ст. 50 “Закону України про місцеве самоврядування”, яка категорично забороняє секретарю міської ради, яким є А.Сторонський, будь-яке суміщення посад – і спереду і ззаду, і з боків і зверху. Юрист виконкому Антонюк спитала мене у суді, що таке узурпація влади? Я відповів, як розумію: “Концентрація влади однією особою для вчинення корупційних та інших злочинних дій із метою отримання неправомірної вигоди та незаконного збагачення”. Це Нововолинський суд, дітки! Проте, іще не вечір.

editor
5 років тому

Петро коментує: Цікаво, яка буле мотивувальна частина у постанові Нововолинського міського суду. Обов’язково, шановні журналісти, закиньте постанову, буде дуже цікаво почитати обгрунтування прийнятого рішення!
Напевно, Анатолій Миколайович буде звертатись до Львівського окружного адміністративного суду як апеляційного!

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  editor

Буду, без сумніву. Суддя Ушаков, на мою думку, діяв і оголосив “Постанову” в інтересах довгограючого, місцевого владного бомонду.

Містер НЕзалежний юрист
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Шановний Анатолій! Не потрібно писати, що суддя в чиюсь користь оголосив постанову. Суддя при вирішенні спору керується нормаивно-правовими актами та внутрішнім переконанням. Ваше право звернутись в апеляцію. Як юрист думаю, що апеляційний суд залишить постанову без змін, а Вашу скаргу – без задоволення. Таких суддів як Ушаков ще потрібно в Україні пошукати. Я впевнений, що судить він по Закону і інтереси ніякого бомонду не відстоює, а керується Законом.

адвокат
5 років тому

Я як адвокат щодня буваю в суді. Суддя Ушаков самий компетентний і порядний суддя з усіх яких я знав за свою 30 річну практику

editor
5 років тому
Відповісти  адвокат

От тільки рішення по афері такого собі квартирного шахрая Мудляна, який забрав житло у родини Лук’яненків, було НЕсправедливим.

адвокат
5 років тому
Відповісти  editor

Але законним і пройшло усі судові інстанції

editor
5 років тому
Відповісти  адвокат

у цьому разі закон спрацював як дишло. Можна гарно прописати всі букви в рішенні, але поставити хрест на справедливості.
Наслідки явно несправедливих судових рішень у цій справі:
Микола Лук’яненко раптово помер напередодні чергового засідання;
Мудлян мудлює з позичками і квартирами далі, квартирна мафія в місті процвітає;
а Лук’яненків із малими дітьми Мудлян таки виселив із тієї квартири.
У Мудляна таких квартир і будинків уже понад десяток, певно. – оформлених на нього. А скільки вже перепродав – одному дияволу відомо.
Часом не ваш клієнт?

Ігор
5 років тому
Відповісти  адвокат

Зачьот

Анатоль_
5 років тому

Ви хто, М. Ушаков? Назвіться, тоді про щось можна буде говорити. Чого ви боїтесь? Ви у суді були? Слухали суддю? Схоже, повний ігнор Конституції та законів України! Є аж надто багато питань до нього. Те що ви пишете – так має бути в ідеалі. Проте, на жаль, в українських судах того не буває. Суддя діяв, вочевидь, уперереджено, на користь інших осіб. Будьте хоч 1000 разів упевнені, але місцеву владу Нововолинська він “відамзав”.