Статочнюка лишили під вартою, його адвокатам у клопотанні відмовили

81 3268

Сьогодні о 9.30 в Луцькому міському суді оголосили вердикт: Назара Статочнюка, підозрюваного у вбивстві Каті Литкіної з Нововолинська, залишити під вартою. Його захисникам у клопотанні про зміну запобіжного заходу відмовити.  

Як повідомила РАДАРУ мама Каті – Вікторія Литкіна, 9 грудня поліція уже втретє проситиме суд продовжити Статочнюку арешт на час розслідування.

Основні експертизи вже проведено, але правоохоронці чекають на відповідь від адміністрації “Вконтакте”. Листування Каті з двоюрідним братом Назара СтаточнюкаМаксимом Терлецьким напередодні її страшної смерті зникло в ніч проти 2 серпня. Можливо, тексти вдасться відновити.

Листування видалили, вочевидь, за допомогою флешки з мобільника дівчини. Замітали сліди. Цю флешку слідство згодом виявило у телефоні Статочнюка.

Максима, який мешкає у Словенії і приїздив у Нововолинськ до родичів улітку, опитали восени по скайпу лише в якості свідка. Тепер він уже фігурує як підозрюваний. Йому нібито надіслали повістку, повинен прибути на допит 29 грудня. Та родина Каті має великі сумніви, що він з’явиться.

Адвокат Шостак зазначив у суді, що слідство майже завершено. Не виконана, на його думку, лише одна слідча дія – надання міжнародної правової допомоги з вручення повістки Максиму Терлецькому.

Мешканці вулиці Толстого в Нововолинську кілька тижнів тому бачили машину зі словенськими номерами на подвір’ї матері Назара. Простояло авто там недовго – на ранок поїхало. Імовірно, це приїздила мати Максима.

Що привозили: гроші на адвокатів? якісь документи? Навряд чи зі Словенії мчали просто поговорити з родичами.

У батьків Каті – коротенький перепочинок на кілька днів. Далі знову судові процедури. Адвокатам ди… дітей, яких підозрюють у вбивстві (“оніжедєті”), треба відробляти свої гонорари.

Один із висновків експертів: тіло вбитої дівчини переміщали на териконі двоє людей.

До слова. Задля максимальної об’єктивності численні експертизи робили у трьох судово-медичних бюро.

Фото – з судового засідання в Луцьку 27 жовтня

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
81 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Лана
5 років тому

Тримайтеся!!!Цих нелюдів обов’язково притягнуть до відповідальності.

Кіра
5 років тому
Відповісти  Лана

Яких нелюдів ? Ви особисто щось бачили , є свідком тієї прикрої події ? Яке , Ви , право маєте засуджувати цих хлопців ? Врешті решт є презумпція невинуватості , совість . Люди , як так можна ? Флешку вона могла сама дати , якісь інші докази можуть підкинути задля розкриття справи . Вони могли бачитись і у той вечір і посваритись навіть , але якби Назар сказав би правду , це списали б на мотив і все …. В нас таке правосуддя що краще або мовчати або збрехати . Посварився значить вбив ? Були конфлікти – є мотив . Ви не не опинились в такій ситуації щоб на власній шкурі відчути як це коли тебе всі звинувачують …. Ви не припускаєте що з однією дівчиною сталася біда , а ви з своїм”справедливим ” правосуддям зламаєте життя хлопцям . Була б на місці брата який втік закордон була б невинна не вернулась би сюди . Нема тут справедливості і не буде .

Аміна
5 років тому
Відповісти  Кіра

Кіра,коментуючі тут нікого не можуть засудити-на це є суд і там враховують і надалі будуть враховувати усі обставини справи.Кажете могла Катя дати Назарові флешку?…ну-ну…..він розгубився,бо хоч і обманює,та ще не має того життєвого досвіду,щоб безпристрасно обманювати,тому воліє мовчати…і на рахунок флешки він сказав,що не знає як вона в нього у телефоні опинилась…Звісно-можна усе заперечувати і з приводу всього бавитись в незнанку і мовчанку…ось така поведінка найперше і свідчить про неправду….на детекторі брехні не задають прямих питань і тільки щодо конкретної справи…там різні питання і наскільки людина реагує на те чи інше питання і визначає детектор-правду людина каже,чи ні…Замітно по життю,що невинна людина з готовністю проходить детектор брехні,а той,кому є що приховувати-відмовляється…….Всьому свій час….а от коментувати люди будуть,і емоції гнівні висловлювати-теж будуть,бо дійсно опинитись в ролі жертви можна будь-кому і це реально страшно-за себе і своїзх дітей-бо ти нікого не зачіпаєш,а тебе хтось з якогось мотиву хоче скривдити…..Страх і злість….і це зрозуміло…а ще-бажання справедливого покарання…..Хай Господь розсудить усіх нас!Але занадто багато всього вказує саме на цих двох хлопців і думати так людям ніхто не заборонить,допоки суд не встановить усе остаточно.

Кіра
5 років тому
Відповісти  Аміна

Боятись треба не тільки такої ситуації яка сталас із Катею , ай з хлопцями . Пів міста наркоманів , які запросто могли це зробити . А хлопці опинились не в тому місці , не в той час і не за тих обставин. В нас завжди так було й буде хто останній той і крайній . Останній бачив Катю все вбивця . От припустим не винні ті хлопці і знає це лище Бог , як наша доблесна поліція знайде інших підозрюваних ? Ніяк скажу я вам .Вчинити цей жахливий злочин міг будь хто . Але ж простіше засудити хлопців . Щодо детектора брехні . Звичайно він буде боятись . Прямих питань не задають , так він боїться і непрямих . На нього всі давили , радили і брехати і мовчати . Він можливо і бачився у той день можливо і сварився але про це у суді і я б мовчала , тому що цю інформацію зробили б мотивом . Я й не заперечую у його причетності все може бути . Але отак сліпо вірити таким банальним доказам теж не можна обзивати їх і уже робити злочинцями так теж не можна . Мені цікаво які експертизи проводились . І взагалі наскільки у нас досвідчений експерт .

777
5 років тому
Відповісти  Кіра

КІра, досить городити дурне. Нехай Назар пройде детектор брехні, і тоді люди перестануть засуджувати цих хлопців.

думка
5 років тому
Відповісти  Кіра

“Пів міста наркоманів , які запросто могли це зробити….. В нас завжди так було й буде хто останній той і крайній . Останній бачив Катю все вбивця ….”
Чомусь це не злякалися Мирон і його мама сказати правду і пройти детектор, хоча на нього також падала підозра.
І батьки Каті також говорили правду, хоча цю правду не зовсім лояльно обговорили на телебаченні.
Чому б і цим хлопцям, не сказати правду.

наташа
5 років тому
Відповісти  Кіра

так на вашу думку ці бідолашні хлопці не винні? і з цією дівчиною сталася біда? ні не біда іі вбили.

Кіра
5 років тому
Відповісти  наташа

Пані Наталія , не варто придиратись до слів . А вбивство дитини це не біда для батьків? Чи які мені епітети , метафори використати щоб красномовніше виразити весь біль і трагедію ситуації. Не догодила ,Вам , словом ? В мене є різні варіанти щодо того що сталося в ту ніч. Ми не маємо ні свідків , ні прямих доказів . Це як голку в сіні шукати . Я людина, яка звикла критично мислити . Мене просто обурюють люди , які кричать винні . Обурює те , що тут нема людей , які б просто мали припущення в невинності хлопців . Просто ті докази, що зараз присутні в справі не доводять їхньої вини . На основ цього я можу сказати так що вони можуть бути і не винні . Нехай найдуть прямв докази , тоді зміню свою думку . А зараз не маючи прямих доказів нелогічно вважати їх вбивцями .

editor
5 років тому
Відповісти  Кіра

Правду знає Назар. І він може її сказати. Хоча б своїй матері.

Анна
5 років тому
Відповісти  editor

А вы думаете мама не знает,наверника она знает,но только всё молчит.

Анна
5 років тому
Відповісти  Кіра

А для того,чтобы доказать ,что ваши хлопцы не винные в первую очередь надо пройти детектор лжи,а он почему-то не хочет пройти.А если бы я не была виноватая ,я бы в первую очередь прошла бы детектор лжи

Роман
5 років тому
Відповісти  Кіра

Флешку з телефону Каті у мобільник підозрюваного вставили в ніч убивства. О 2-й годині.
Сама дала?

Кіра
5 років тому
Відповісти  Роман

Може й дала ? Може й у той день . Може й не давала , може це зовсім не достовірна інформація . Мені цікаво як можна визначити коли була вставлена флешка у мобільний ? По друге , я не довіряю нашій поліції , часто підкидують і наркотики і різні речові докази аби закрити справу .

Віка
5 років тому
Відповісти  Кіра

Кіра, Ви зовсім не схожі на студентку юридичного, занадто багато емоцій по відношенню до підозрюваних. Особливо красномовно свідчать про “студентку” посилання на Бога, що він все знає. Не смішіть тут нікого, мамашо.

Кіра
5 років тому
Відповісти  Віка

Віка ,а ми що зараз у залі суду ? Ви суддя , я адвокат ?) Якби у мене на руках була б дана кримінальна справа , тоді ,можливо , я б писала тут як юрист . А так вірити ЗМІ я не вважаю за потрібне. Смішно, що мене вважають мамою хлопця . Не віриться людям , що хтось має іншу думку .

Аміна
5 років тому
Відповісти  Кіра

Кіра,Вам смішно з приводу того,що Вас вважають мамою обвинуваченого…мені могло би бути смішно з того,що геть усіх,хто на підставі фактів вважає Вашого сина винним,Ви вважаєте недолугими,бо стараєтесь переконати що Ви-не мама хлопця,,але не смішно з огляду на питання з приводу якого тут відбувається коментування.Ви-мама,бо усі інші факти про це свідчать….І не варто недооцінювати геть усіх людей,а себе вважати НАЙрозумнішою.Змиріться,що на кожен розум є розум не менш інтенсивний.Хочеться висловити тут свій крик душі-адміни дозволяють,робіть як вважаєте за потрібне,хоча враховуючи настрої людей не розумію Ваших старань.

Кіра
5 років тому
Відповісти  Аміна

Знову ж таки звертаєтесь до мене як до матері . Отак ,Ви, не тільки помиляєтесь в тому хто я , а й можете помилятись в тому хто є вбивцею . Інтуїція , Вас , Аміна підводить . Я справді не мама хлопця .

Віка
5 років тому
Відповісти  Кіра

Я висловила свою думку, яку сформувала на відомих усім фактах. У вечір вбивства Катя була з цими двома хлопцями. Про цю зустріч, саме з двома цими хлопцями, знав хлопець Катрусі- Мирон, бабуся Катрусі. Після вбивства Каті її телефон зникає, флешка опиняється у Назара, уночі ж зникає переписка саме Назара з Катею у ВКонтакті. Назар не може пояснити звідки у нього Катіна флешка. Другий фраєр тихцем утік в Словенію і звідти вєщає про “ніфіга не знаю” і “мій брат не винуватий”. У будинку Назара знаходять шорти Максима зі слідами крові, думаю, громадськість ще почує чия це кров на шортах. У мене тільки питання до доблесних правоохоронців: чому громадянина України, М.Терлецького до цих пір не екстрадовано до України, у зв’язку з звірячим вбиством безвинної дівчини? Чому цю персону досі не допитали, якщо відомо, що увечір вбивства дівчини він також був з нею?
Якщо Кіра( уроджена Вікторія) захоче написати мені месидж, схожий на казку чи то-біш фентезі блок-бастер про інопланетян чи вурдалаків, які чатували невідомо скільки часу, щоб дочекатися нагоди- прогулянки Каті з двома, саме цими хлопцями, вбити Катрусю, підкинути речдокази двом янголятам, то попрошу не старатись, бо я в казки не вірю років з 10-ти. Все набагато простіше та страшніше, як показує наше життя. Як показує кримінальна статистика, зачасту вбивають саме близькі знайомі, від кого не чекаєш удару в спину.

editor
5 років тому
Відповісти  Віка

зникло листування Каті з Максимом, а не з Назаром.

Віка
5 років тому
Відповісти  editor

Дякую, я поплутала.

Кіра
5 років тому
Відповісти  Віка

Флешку могли підкинути . Телефона не знайшли а флешку найшли в нього , цікаво для чого йому могла та флешка знадобитись і ще й її вставляти в телефон ? Щодо шортів , ще не ясно чия це кров . Особисто я видаляю переписки , це могла зробити і сама Катя . Чому сама Катя зустрічалась з хлопцями якщо вони ворогували як я прочитала з коментарів ? Що було на флешці коли її найшли ? Головне зустрітись вона з ними могла а флешку сама дати ні . Хлопці повидаляли і переписки з нею і сторінки через цю трагедію тому що знали що будуть їх звинувачувати , навіть якщо вони не винні. … думали можливо приховають факт зустрічі але не вийшло … Вона живе в поганому районі , можливо її ніхто додому не провів когось іншого побачила . Та що завгодно могло статись . А ви розглядаєте всього один варіант . Це абсурдно !

editor
5 років тому
Відповісти  Кіра

Листування видалили тієї ж ночі – ПІСЛЯ вбивства Каті. Це встановлений факт.
Телефон її поліцейські все ж таки знайшли.
Ті, хто видалив листування, справді “зробили це через цю трагедію” і справді ЗНАЛИ, що їх будуть звинувачувати. Бо коли ВНОЧІ 2 серпня видаляли листування, добре знали, що дівчину вбито.
Статись у тому районі справді могло що завгодно. Але сталося саме це.

Кіра
5 років тому
Відповісти  editor

Як же можна визначити коли саме видалилось листування в ВК ? Коли написане повідомлення можна визначити, тому що дата стоїть а коли видалили як ? Таку інформацію можуть надати тільки адміністратори сайту . Для цього необхідно звертатись в Росію .

Аміна
5 років тому
Відповісти  Кіра

Кіра,Ви висловлютесь,як звичайний користувач інтернет ресурсом,інформацію щодо дати та часу ивдалення було надано ІТ-спеціалістами,які можуть побачити коли і що відбувалось,як програмісти,а от саму переписку видалену дійсно потрібно чекати від адміністрації сайту,на якому переписка велась.І все-то Вам КІРА треба доводити……Ви,напевно тут збираєте для Шостака побільше інформації,напевно таки треба дозволити Вам писати монологи і не вступати в діалоги.

Кіра
5 років тому
Відповісти  Аміна

Аміна , я теж не впевнена в Вашій компетентності в даних питаннях . Тому протягом 29 годин адміністрація ВК надасть відповідь чи можливо дізнатись коли були видалені повідомлення і хто це може зробити .

Кіра
5 років тому
Відповісти  Аміна

Аміна , ніхто , Вас , і не змушує вести зі мною діалоги .

Аміна
5 років тому
Відповісти  Кіра

Кіра,Ви так тут “по поличках усе розкладаєте”,ніби являєтесь помічником адвоката Шостака та захисником обвинуваченого Терлецького.Я Вам розкладу так,ніби являюсь помічником прокурора у даній справі:
1.Флешка-припущення щодо того,що її підкинули:коли,яким чином?Телефон Назара пропадав?Про пропажу у поліцію було заявлено?-по факту-не пролпадав і ніяких подібних заяв не поступало.Телефон Катін вже знайшли побитим-зрозуміло.З нього витягнули флешку,для чого?Для того,щоб замести сліди контактів,тому що злочинець робить всяке різне,щоб унеможливити сліди,що будь-яким чином приведуть до нього.
Чому не викинув флешку?Припущення-або жадність обуяла,або досвіду замало,щоб зрозуміти,що можна вичислити чия флешка-вичислили і це скоріше було “диким здивуванням” для Назара-“жорстоко лоханувся”з нею.
2.Щодо шортів-три різних заклади проводять експертизи-буде встановлено чия кров.
3.Щодо видаленої переписки з Катіної сторінки-буде отримана відповідь від адміністрації ВК-буде встановлено точну годину видалення,тільки якщо вона давала ту переписку читати своєму хлопцеві,припускаємо,що вона не видаляла-не встигла,бо в тій переписці говорилось про зустріч в ту саму ніч.
4.Катя йшла на зустріч з своїм колишнім хлопцем Максимом,до якого,можливо,ще були почуття-враховуємо що дівчинка надто юна і недосвідчена,щоб розібратись із своїми почуттями,але будучи довірливою та доброю просто йшла щось віддати,бо її про це просив коханий,хай і колишній-не так просто почуття забуваються і не так легко з ними справитись у настільки юному віці.А вже те,що з Максимом і Назар прийде,певно її не обходило,або і не знала достеменно чи сам Максим буде чи з братом.
Хлопці….думали…повидаляли……Думали,але не про те ….Думали як по-максимуму правдоподібніше брехати-і дата від’їзду Максима за межі України-брехня,і що Назар Катю з 2014 року не бачив-брехня…
А головне:Катя ДУЖЕ погано бачила-нікуди дальше свого дому вона не планувала йти гуляти-не взяла окуляри і вийшла на декілька хвилин-так розраховувала…Вона планувала поспілкуватись з Максимом декілька хвилин біля будинку -бо так сказала бабусі ,було б інакше,сказала б що йде на годинку погуляти і взяла б окуляри чи лінзи-тільки така логіка.
Вона не збиралась відходити від дому,тому проводжати нікуди її не треба було-її виманили подальше ….
Дійсно….часами отримуєш несподіваний удар від того,від кого не чекаєш і ведеш себе безпечно…Ця дівчинка просто була довірлива і безпечна…
Ці та багато інших фактів та пояснень,доказів буде розглядати СУД….і допоки не буде доведено іншого,люди сприймають усе,що відомо на сьогодні так,як і коментують тут.Ваші зусилля марні,хіба Вам так легше-та Ви нікого ні в чому іншому не зможете переконати,тому будьте готові до того,що свій праведний гнів люди висловлюватимуть-теж мають право.

Кіра
5 років тому
Відповісти  Аміна

На рахунок флешки : для чого йому та флешка , ну ок припустимо він вбивця , для чого йому після вбивства телефон не забирати а флешку в свій телефон вставляти ? Та це треба продумувати злочин , щоб після такого жорстокого вбивства ще змогти вийняти флешку . На флешці не зберігаються ні повідомлення нічого такого , що змусило б вбивцю забирати ту флешку . Тому або її підкинули або це взагалі не її флешка . Що було на тій флешці ? Щодо шортів , якщо переписку додумались видалити , то що шорти не додумались спалити чи ще щось ? Експертизу можуть підробити. .. Ну побачимо

Мешканка
5 років тому
Відповісти  Кіра

Шановна Кіро,ваші коментарі такі безглузді…Ви навіть “переплюнули”Шостака)))

Анна
5 років тому
Відповісти  Кіра

Кирочка,а вот интерестно,оказались бы вы на месте мамы Кати,как бы вы поступили ?

editor
5 років тому
Відповісти  Анна

переживала б за бідних безневинних хлопчиків, які бачили Катю останніми.

Волинянка
5 років тому
Відповісти  Кіра

Шановна Кіро, якщо ви вчитесь на юридичному факультеті , тоді з вас путьового адвоката не вийде тому що “кримінальної справи” такого терміну в КПК не має, це називається кримінальне провадження.

Кіра
5 років тому
Відповісти  Волинянка

А , Ви , шановна , як пов’язані з юриспруденцією , що пишете таку нісенітницю ? Ви взагалі відкривали КПК України ?

Волинянка
5 років тому
Відповісти  Кіра

Шановна Кіро, я Вам бажаю найти вільну хвилину і сісти трошки ознайомитись з нормами КПК, бо той брєд шо Ви пишете, мені навіть було б стидно признатись шо ви є студенткою юридичного факультету.Мені дуже цікаво як Ви з такими знаннями сесії здаєте?????

editor
5 років тому

Анна у “Зізнаннях” коментує цю новину:
Хух!) все ж таки Бог почув наші молитви про те, щоб його не відпускали. Невже буде справедливість!?
Батькам Каті бажаю ще терпіння, сил і фінансів, аби добитися правди!

Александр
5 років тому
Відповісти  editor

Люди….!!сейчас родители этих *** наймут много людей..или сами будут писать тут в коментариях ..про презумцию невиновности…про здоровье ребенка…это все ерунда…они, я уверен, убийцы…и это знают все!!!

Кіра
5 років тому
Відповісти  Александр

У вас є лише здогадки , а Ви впевнені .

свідок
5 років тому
Відповісти  Кіра

шановна Кіра вам не стидно зараз таке писати?? або здається що це лише нік ,,Кіра,, а насправді це родичі цих двох хлопців… тому що нормальна адекватна людина не захищала цих **** інакшим словом не назвати… всі докази проти них!!! якщо ж Назар був би не причетний до вбивства пройшов би поліграф, а так він злякався тому що знав що винен в цьому… а мати його лише захищає та скаржеться що у її сина зі здоров*ям погано…хоча лікарі провели обстєження і з ним все гаразд… якщо ж він не відповість на цьому суду то від Божого йому нвкуди не втекти… таких потрібно не засуджувати за грати а зразу доказавши вину так само познущатися з них як вони познущалися з Каті!!!!! і це було б правельно… а вам бажаю усього само кращого і щоб ваші діти не знали такого і щоб ви не пережили те ж саме що батьки Катерини!!! та слів до вас не підбрати яка ви людина якщо виправдовуєте цих *** малолітних

Юстина
5 років тому
Відповісти  Кіра

Поліція

Юстина
5 років тому
Відповісти  Кіра

Мені цікаво ,що б ви сказали якби це вашу дитину замордували?Чи так само вигороджували б підозрюваних і казали що це не вони,розберіться мов і т. д.А можливо взагалі подякували б хлопцям?Легко коментувати шось тут,не задумуючись що всі ми ходимо під Богом,і вчора так сталось в когось а завтра може статись з будь-ким.

Кіра
5 років тому
Відповісти  Юстина

Так само я, Вас, запитаю , що б ,Ви сказали на місці хлопця ? На місці матері ?

Аміна
5 років тому
Відповісти  Кіра

Кіра,не мене питали,але коментар виставлений на загал:Юстина не зорієнтувалась до кого звертається,а от я звертаюсь до мами обвинуваченого: на місці хлопця?-хай Господь відвертає і оберігає від божевільності,але раз так сталось-має бути справедливе покарання.на місці матері?Молитись…

Кіра
5 років тому
Відповісти  Аміна

Справедливе покарання для винних . Вина хлопця не доведена .

Юстина
5 років тому
Відповісти  Кіра

Я вибачаюсь що не уточнила свого звернення до п Кіри ,бо саме в вас шановна Кіро я запитувала чи ви б так само виправдовували б підозрюваних якби вбили вашу дитину?Чи казали б що це не вони вбили,шукайте ще когось,розбирайтесь та їх не зачіпайте.На секунду уявіть цю ситуацію і впевнена що якби могли б то самі б задушили винуватців за свою кровинку ..А на ваше питання скажу так-якщо винен-відповідай(бо сумління не дасть спокою все життя),якщо не винен-то казати все як є,а не брехати і боятись що можуть підставити, врешті біля нього досвідчені адвокати,які мають підказувати .А на рахунок матері-кожна мати коршуном ляже за свою дитину,та знову ж таки винен-відповідай.,не зуміла виховати правильно -нічого не зміниш .І як казав автор Аміна то просто молитись…

Віка
5 років тому
Відповісти  Кіра

А чому любляча мама не скористалась правом відвідин Назара з жовтня місяця? Може й сама розуміє, кого викохала, тому не хоче лишній раз бачити його. Це ганьба, яка чорною хмарою нависне над усією сім’єю.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Кіра

Впевнений. Ніщо не заважає чесній людині – Максиму, приїхати зі Словенії і довести свою невинуватість та захистити чесні імена – своє улюблене і матері. Ви, маман, кидаєтеся у крайнощі. Деколи не варто цього робити, навіть, якщо це ваш син.

Кіра
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

А Ви б на його місці приїхали ?

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Кіра

Про що мова? Звичайно. Чорти будуть на ньому горох молотити – однозначно. І на вас, маман, теж.

Мешканка
5 років тому
Відповісти  Кіра

Одне питання…А чому ж ці “безневинні”не дають згоду на детектор? Якби Ви були не винні,то самі б на цьому наполягали.. .А тут не можна ні впросити, ні заставити!!! Ану підкиньте Ваше геніальне пояснення!!

editor
5 років тому
Відповісти  Мешканка

хороше питання. Мати Назара казала репортерам: “Ми згідні на проходження детектора брехні”. Минуло півтора місяця. І як?

Віка
5 років тому
Відповісти  Александр

Замахаються усіх наймати і купувати. Не думаю, що тих, хто злакомиться на такі “заробітки” буде бодай двійко. На мою думку, саме родина заплямована кров’ю невинної дитини тут і строчить, не покладаючи рук. Все, що вони тут настрочили, не на їхню корись.

Фрост
5 років тому

Відновити переписування не важко. Але ВК компанія РФ, тому аргументувати про надання конфіденціальної інформації як матеріал для розслідування не варто. Я співчуваю батькам дівчинки та хлопців, але водночас я дивуючись тупості суду та міліції. Інших фігурантів в історії не має, а окровавлені шорти з кров’ю жертви більш ніж доказ для винесення вироку та встановлення вбивці. Все що відбувається зараз лише відстроковування паном адвокатом розгляду діла в комерційних цілях.

editor
5 років тому
Відповісти  Фрост

Перебування у СІЗО зарахують у термін, якщо визнають підозрюваного винним. Слідство, суд… Два роки так потягне – і… Це все ж таки не тюрма, а слідчий ізолятор.

Віка
5 років тому
Відповісти  editor

Так-так, вбивці невинної юної дівчини СІЗО здаватиметься раєм, порівняно з тюрмою, бо там таким фраєрам зоооовсім інше життя вготоване. І це прекрасно, я щєтаю.

Федоровна
5 років тому
Відповісти  Віка

Девочка, а ты бывала в СИЗО или в ВК??? Откуда такие познания? Не говори того чего не знаешь! “Я ЩЄТАЮ”))

Маш.ел.воз
5 років тому

Чекаємо брата зі Словенії!? Можливо доведе до логічного завершення,як свідок.27 грудня він не з’явиться .

Ліна
5 років тому

Навіть, якщо не буде достатньо доказів, щоб посадити хлопців і вони вийдуть.. як зможуть вони жити далі з таким тягарем на душі? Як зможуть спокійно спати іх матері?? Можна за все заплатити, а як сховатися від себе?? Признайтеся і понесіть покарання, хоч зможете спати по ночах, якщо таке можливо

Мешканка
5 років тому
Відповісти  Ліна

Я думаю,якщо їхнє сумління дозволило здійснити такий злочин.
То тим більше дозволить жити з цим,а якщо щей їх випустять…То жити з гордістю,які вони мудрі що перехитрили суд і людей!

666
5 років тому

Вони сплять всі спокійно, повірте! Окрім матері! Хлопці 100% соціопати!!!

Віктор Борисович
5 років тому
Відповісти  666

А ти хто? Їх сімейний психолог?)

Цікаво
5 років тому

Трошки згідна з користувачем “кіра”, рішення суду не було, а дкякі користувачі називають хлопця вбивцею, давайте трошки будем обережніші в висловлюваннях

Ліна
5 років тому

Раджу захисникам хлопців переглянути фільм Адвокат диявола. Можливо зробите для себе якісь висновки

думка
5 років тому

Після цієї жахливої трагедії я не зненавиділа цих хлопців, навіть якщо вони винні. Я від всього серця полюбила гарну і милу дівчинку Катю і ніби я її знала завжди. І сім’я її мені стала рідною.
І з того дня коли вона зникла напевно небуло жодного дня щоб я не згадала про Катю.
Хочу щоб винні були покарані, а ще найбільше хочеться, щоб вони розкаялися і зрозуміли що зробили і понесли наказання. Можливо тоді через … надцять років вони будуть людьми.

Юстина
5 років тому
Відповісти  думка

Ті хто це зробив-вже не мають права називатися “людьми”.Якщо хтось і понесе покарання ,сумніваюсь що він щиро розкається .Такі не вміють каятись!

Гість
5 років тому
Відповісти  думка

Ці не розкаються!!!

Кіра
5 років тому

“Листування видалили, вочевидь, за допомогою флешки з мобільника дівчини. Замітали сліди. Цю флешку слідство згодом виявило у телефоні Статочнюка . ” Я розбираюсь в мобільних телефонах . Також щойно проводила експеримент і дійшла до висновку що лише за допомогою флешки неможливо видалити листування . Листування велось або в програмі ВКонтакті або в стандартному браузері . Те та інше знаходиться в пам’яті телефону . І логін і пароль не зберігаються на флешці . Більш за все вона сиділа з програми ВКонтакті , яка скачується з Play Маркету . Як не крути вона зберігається на пам’яті телефону . Старше покоління не дуже розбирається в сучасних технологіях і можливо це хотіли зробити доказом проти Назара нібито він за допомогою флешки “замітав сліди” . Так само як і тут, думаю ,сидять люди , які не дуже розбираються в цьому . На флешці могла бути музика ,фото ,але точно не листування . Якби у нього найшли телефон , це була б зовсім інша справа .

editor
5 років тому
Відповісти  Кіра

Експерти назвуть усе своїми іменами, почекаємо. Карта пам’яті – вас влаштовує?

Кіра
5 років тому
Відповісти  editor

Вибачте що скоротила ” флеш-картку ” що і являється карткою пам’яті, до “флешки “. Але я думаю ,Вам , зрозуміло було про що йдеться мова . Я лише стараюся розвіяти припущення журналістів щодо наданої ними інформації .

editor
5 років тому
Відповісти  Кіра

Та скільки того діла – пройти детектор брехні! І всі крапки над усіма флешками буде розставлено.

666
5 років тому

Послухай експериментатор!!! Переписку видалили з телефону покійної, відразу після вбивства!!! А Флешка є просто карта пам’яті на якій були фото,відео ! Телефон викинули а з флешкою тормознув красава що робити, зажав її !!! Експерементуй далі!!!

Кіра
5 років тому
Відповісти  666

Послухайте, 666 , а час смерті встановлено ? Можливо вона сама видалила переписку до вбивства . Наприклад щоб приховати від свого хлопця переписку з колишнім , цілком логічно. Та я й не про те хочу сказати , що з нещасного випадка в нас часто роблять вбивство . Тому ,можливо , і мовчить і не хоче проходити детектор брехні . Тиск з боку родичів , поради адвокатів що краще мовчати . Як будуть результати експертизи про те чи був це нещасний випадок чи вбивство тоді можна буде й щось говорити .

editor
5 років тому
Відповісти  Кіра

результати вже є. Послухайте, це читають рідні Каті. Може, досить? Ми вже зрозуміли, що хлопчики білі і пухнасті.

Кіра
5 років тому
Відповісти  editor

Я лише відповідаю на коментарі , нікого не ображаючи . В коментарях тут і в інших статтях висловлювались дуже не гарно і за матір , хоча інколи в дітей всю душу вкладуєш і в дуже хороших сім’ях виростають не дуже хороші діти . Також за адвоката , один коментар мене привів в шок , як так писати за людину яка виконує свою роботу” помічник диявола” . Але ж за це всі мовчать . Я нічого поганого не сказала , а , Ви , мені говорите досить?! Досить висловлювати свою думку , інакшу чим у натовпу ?Спочатку самі перестаньте ****** і судити людей, поки вина не доведена . Результати вже є от і добре , експертиза багато чого покаже .

editor
5 років тому
Відповісти  Кіра

Є платні помічники диявола. А є безоплатні.

Аміна
5 років тому
Відповісти  editor

Пані Наталю,Ви пишете про помічників адвоката.Невже Вам не очевидно,що як мінімум під ніком “Кіра” пише мати затриманого і обвинуваченого Статочнюка-їй так легше:вступати в полеміку з іншими,які “накидаються” на її сина.В її бажанні хоч таким чином підтримати сина ,звісно,її можна зрозуміти,бо мати-це єдина людина,яка завжди і у всьому поряд із своєю дитиною.Не читати того,що пишуть в Інтернеті вона не зуміла,а читаючи весь той праведний гнів,не стрималась,щоб не розбавити негатив,що йде в сторону її дитини,почала і собі писати в захист його.Ну краще стає людині від цього,вона не хамить,а те,що дратує когось-ну так можна і ігнорувати…

editor
5 років тому
Відповісти  Аміна

мати – захисник інтересів сина у суді. Я пам’ятаю. Тому й написала, що є безоплатні адвокати…

Аміна
5 років тому
Відповісти  editor

Пані Наталю,рідні читають коментарі Кіри,звісно,але повинні зрозуміти хто це пише і тоді стане зрозуміло-чому так пише,адже в суді вона теж захищає сина-така її доля.

Віка
5 років тому
Відповісти  Кіра

Х……….сє, НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК!!!!!!! Цікаво, як можна впасти з висоти власного тіла і розтрощити голову на 20 уламків?
Я розумію, що мати до останнього сподівається, що синочок дуже добра дитинка, але не в цьому випадку. Там звіряче вбивство, після якого убивці холоднокровно та свідомо видалили переписку та розбили телефон, замітаючи сліди страшного дійства. Вони усе продумали, бо якби це був нещасний випадок, то білі та пухнасті злякались ітелефонували б у “швидку допомогу”, і їм би у голову не прийшло виймати картку з телефону, видаляти переписку. “Кіро”, мої співчуття, бо дійсно жодна мати не застрахована, що може в сім’ї вирости не дитина, а чудовисько. Але саме мати до кінця своїх днів нестиме на собі клеймо та чорну пляму матері сина-вбивці.

editor
5 років тому
Відповісти  Віка

Хай сам несе. Наймудріше, що може мати для сина зробити, – спонукати його сказати правду.

Dasha
5 років тому

Прочитавши коментарі відчуваєш як люди переживають про цю трагедію! Але є і інші думки. Багато людей , багато думок. Читають всі: батьки , родичі, друзі,недруги.Тому не варто писати ( досить) користувачам! Ви editor перший хто закликає до обговорень.

editor
5 років тому
Відповісти  Dasha

Ми трохи модеруємо коментарі. Я читаю більше, ніж виходить на загальний огляд.