Сьогодні о 9.30 в Луцькому міському суді оголосили вердикт: Назара Статочнюка, підозрюваного у вбивстві Каті Литкіної з Нововолинська, залишити під вартою. Його захисникам у клопотанні про зміну запобіжного заходу відмовити.  

Як повідомила РАДАРУ мама Каті – Вікторія Литкіна, 9 грудня поліція уже втретє проситиме суд продовжити Статочнюку арешт на час розслідування.

Основні експертизи вже проведено, але правоохоронці чекають на відповідь від адміністрації “Вконтакте”. Листування Каті з двоюрідним братом Назара СтаточнюкаМаксимом Терлецьким напередодні її страшної смерті зникло в ніч проти 2 серпня. Можливо, тексти вдасться відновити.

Листування видалили, вочевидь, за допомогою флешки з мобільника дівчини. Замітали сліди. Цю флешку слідство згодом виявило у телефоні Статочнюка.

Максима, який мешкає у Словенії і приїздив у Нововолинськ до родичів улітку, опитали восени по скайпу лише в якості свідка. Тепер він уже фігурує як підозрюваний. Йому нібито надіслали повістку, повинен прибути на допит 29 грудня. Та родина Каті має великі сумніви, що він з’явиться.

Адвокат Шостак зазначив у суді, що слідство майже завершено. Не виконана, на його думку, лише одна слідча дія – надання міжнародної правової допомоги з вручення повістки Максиму Терлецькому.

Мешканці вулиці Толстого в Нововолинську кілька тижнів тому бачили машину зі словенськими номерами на подвір’ї матері Назара. Простояло авто там недовго – на ранок поїхало. Імовірно, це приїздила мати Максима.

Що привозили: гроші на адвокатів? якісь документи? Навряд чи зі Словенії мчали просто поговорити з родичами.

У батьків Каті – коротенький перепочинок на кілька днів. Далі знову судові процедури. Адвокатам ди… дітей, яких підозрюють у вбивстві (“оніжедєті”), треба відробляти свої гонорари.

Один із висновків експертів: тіло вбитої дівчини переміщали на териконі двоє людей.

До слова. Задля максимальної об’єктивності численні експертизи робили у трьох судово-медичних бюро.

Фото – з судового засідання в Луцьку 27 жовтня

Прочитав сам? Поділись з іншими: