Чиновнику Коцурі по цимбалах порушення прав пасажирів?!

13 1091

– Якщо вам нахамив водій маршрутки, то… подавайте на нього в суд, – заявив начальник транспортного відділу виконкому Нововолинської міськради Юрій Коцура.

 – А ви тоді навіщо? – поцікавився РАДАР. – Невже тільки для декору?

Початок скандалу тут: “Хамло за кермом: я хазяїн, і мені ніхто не указ!

Хамло за кермом: “Я хазяїн, і мені ніхто не указ!”

 

Після телефонного спілкування з цим чиновником РАДАР довго думав: на кого ж Коцура  рівняється в байдужості й хамуватості? На знаного матюгальника Сторонського – першого заступника міського голови? Чи на його попередника, а зараз просто заступника Рожелюка?

РАДАР  так і не зміг допитатися, скільки скарг на погане обслуговування потрібно, аби перевізника позбавили ліцензії на маршрут.

Пан Коцура категорично відмовився перевірити дотримання водіями графіку руху “двійки” після 20.00.

 

Чиновники слугують винятково для декору?

Фото з публічної сторінки Ю.Коцури

 

Прізвище водія, що сидів за кермом маршрутного, прости Господи, таксі АС 0801 ВА, – Глеба.

Олександр Глеба водночас і перевізник, він має ще кілька маршрутів, зі слів Коцури. Після критичного виступу РАДАРА начальник транспортного відділу спитав Глебу, що сталося. Той відповів: “Я попередив пасажирів, що висаджувати їх на тій зупинці не буду!” Ну, й Коцура зробив перевізнику Глебі аж ціле усне зауваження.

А РАДАРУ заявив: “Треба їх звести, пасажирку і Глебу, хай вона пояснить, як він їй нахамив“.

Перевізник Глеба відзначається нарваною й агресивною поведінкою у спілкуванні з пасажирами, РАДАР у цьому й сам переконався. Тому якщо пані Тетяна піде до чиновника зі скаргою, хай відзніме бесіду з ним і з Глебою на відео або запише на диктофон.

А взагалі туди бажано піти цілою делегацією мешканців, яким брутально й безпідставно відмовляють у законному праві вийти з маршрутного таксі (таксі, на секундочку!!!) на своїй зупинці.

 

Через хама-водія діти зі школи мають ІТИ цією жвавою трасою цілу зупинку!

 

Що така проблема справді існує – промовисто свідчить сьогоднішнє звернення від пані  Ірини (її контакти РАДАР має):

“Звертаюсь до вас із хвилюючою проблемою мешканців нашого міста, котрі проживають у районі м’ясокомбінату. Щойно погіршились погодні умови, як водії наших маршрутних таксі категорично відмовляються зупинятись на зупинці між четвертою шахтою та м’ясокомбінатом (у нас знана як зупинка на третьому повороті).

Водій маршрутки з номером 0801 надто хамовито розмовляє з пасажирами, грубить.

У мене щодня додому маршрутками їздить дитина-першокласниця, я як мама хвилююсь, бо вже декілька разів їй не хотіли зупинятись на цій зупинці.

Хотілося б якось із вашою допомогою  вплинути на наших горе-водіїв. А то проїзд у нас, як завжди, дорожчає, і шкільний квиток коштує дорожче, ніж у Луцьку (!!!), а ставлення до людей украй нікудишнє”.

 

Зупинка? Забудьте! Бо перевізник нікого не боїться!

 

Після розмови з паном Коцурою, який явно не бажає сваритися з перевізниками через якусь там зупинку, РАДАР  надіслав нововолинському міському голові В.Б.Сапожнікову вимогу розглянути цю ситуацію особисто.

Бо таке враження, що начальник транспортного відділу у нас – винятково для дружби з перевізниками, а не для захисту інтересів пасажирів. До речі, виборців міського голови.

Відповідь пана Сапожнікова щодо хамства перевізника Глеби і щодо ігнорування перевізниками й водіями зупинки на вимогу РАДАР опублікує.

А зараз докладний фоторепортаж із “третього повороту”:

 

 

РАДАР дякує Тетяні Павельчук за гарні світлини з “третього повороту”

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
13 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Просто людина
5 років тому

Яка ж це зупинка “НА ВИМОГУ” – це така сама законна зупинка , як і всі інші в нашому місті. На ній так само повинні зупинятися автобуси . Та чомусь всюди стають, а тут не хочуть. Мабуть вона якась особлива…..Цікаво….Або люди в цьому районі живуть не такі ……

editor
5 років тому
Відповісти  Просто людина

ага, то вона не на вимогу!!! То, може, перевізники деякі в нас НЕ ТАКІ…

гість
5 років тому
Відповісти  Просто людина

Так вона особлива, бо по документах там має бути асфальтне покриття, і нам вже два роки обіцяють, а віз і нині там

editor
5 років тому

Ірина пише: Чесно, вже ці маршрутки в печінках сидять. Дякую вам за вашу нелегку працю! Надіємось на вашу допомогу, нас багато, тільки не мовчали б, а то більшість бубнить собі під ніс, а вголос сказати боїться.

editor
5 років тому

У Казалеккіо-ді-Рено і у Пітері вже дізнались про наших хамуватих землячків. Гугл каже. 🙂

гість
5 років тому

Чому ви вчепилися до водіїв маршруток, ви що не бачите стан покриття на зупинці, а має бути асфальт. Вчепіться до мера щоб поклав асфальт, а тоді всі питання до маршрутчиків.

editor
5 років тому
Відповісти  гість

То й “вчепіться” до мера, щоб поклав асфальт. Хто заважає?
Ми про цю зупинку пишемо вже не вперше. Сподіваємось питання доколупати. Але ми вам нічого не винні.
Якщо зупинку здали в експлуатацію, то є всі документи. Їх можна витребувати і подивитись. Може, асфальт уже лежить? на папері…

Я теж тут живу
5 років тому
Відповісти  гість

А ви бачили стан покриття на зупинці М’ясокомбінат ? Там ще гірше ніж тут на зупинці, але там маршрутки стають і не один шофер не сказав ,що ставати не буде? Можливо після цих всіх публікацій та після звернення до мера справа хоч трохи зрушиться . Але зараз зима і точно ніхто нічого робити не буде. А до весни все втихомириться і все забудеться, а шофери як не ставали , так і не будуть ставати. А від цього всього як завжди страждають прості люди…..

Писець
5 років тому

Чиновник, думаю, пару гривень отримує від перевізників, тому проти них і не виступить.
Ну, не буде він кусати руку, яка його кормить.

Анатоль_
5 років тому

Ось сьогодні, у цей самий час – мер В.Сапожніков прийде на сесію депутатів міської ради покинувши лікарняний, о 10-00. Щоби бува, у його відсутність, не оголосили недовіри за “хороші” діла давно минулих і сьогоднішніх днів. Своїм заступникам він не довіряє, не те щоб повністю, та все ж… Приходьте на сесію і скажіть все що думаєте про його феодальну світлість.

Віка
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Коли згадують про Сапожнікова, то чомусь він завжди хворий та на лікарняному? Більшу частину року людина на такій посаді не може виконувати свої обов’язки через кволістьта хвороби. Можливо, пора встановити йому заслужену інвалідність та нехай спрацьований чоловік хворіє собі вдома?

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Віка

А хто Вам сказав, що не інвалід? :)))

Іра
3 років тому

Глєба взаналі нахал. Кричить і на дітей і на бабусь. По пільгах возити відмовляється. Йому з людьми працювати не можна.