– Якщо вам нахамив водій маршрутки, то… подавайте на нього в суд, – заявив начальник транспортного відділу виконкому Нововолинської міськради Юрій Коцура.

 – А ви тоді навіщо? – поцікавився РАДАР. – Невже тільки для декору?

Початок скандалу тут: “Хамло за кермом: я хазяїн, і мені ніхто не указ!

Хамло за кермом: “Я хазяїн, і мені ніхто не указ!”

 

Після телефонного спілкування з цим чиновником РАДАР довго думав: на кого ж Коцура  рівняється в байдужості й хамуватості? На знаного матюгальника Сторонського – першого заступника міського голови? Чи на його попередника, а зараз просто заступника Рожелюка?

РАДАР  так і не зміг допитатися, скільки скарг на погане обслуговування потрібно, аби перевізника позбавили ліцензії на маршрут.

Пан Коцура категорично відмовився перевірити дотримання водіями графіку руху “двійки” після 20.00.

 

Чиновники слугують винятково для декору?

Фото з публічної сторінки Ю.Коцури

 

Прізвище водія, що сидів за кермом маршрутного, прости Господи, таксі АС 0801 ВА, – Глеба.

Олександр Глеба водночас і перевізник, він має ще кілька маршрутів, зі слів Коцури. Після критичного виступу РАДАРА начальник транспортного відділу спитав Глебу, що сталося. Той відповів: “Я попередив пасажирів, що висаджувати їх на тій зупинці не буду!” Ну, й Коцура зробив перевізнику Глебі аж ціле усне зауваження.

А РАДАРУ заявив: “Треба їх звести, пасажирку і Глебу, хай вона пояснить, як він їй нахамив“.

Перевізник Глеба відзначається нарваною й агресивною поведінкою у спілкуванні з пасажирами, РАДАР у цьому й сам переконався. Тому якщо пані Тетяна піде до чиновника зі скаргою, хай відзніме бесіду з ним і з Глебою на відео або запише на диктофон.

А взагалі туди бажано піти цілою делегацією мешканців, яким брутально й безпідставно відмовляють у законному праві вийти з маршрутного таксі (таксі, на секундочку!!!) на своїй зупинці.

 

Через хама-водія діти зі школи мають ІТИ цією жвавою трасою цілу зупинку!

 

Що така проблема справді існує – промовисто свідчить сьогоднішнє звернення від пані  Ірини (її контакти РАДАР має):

“Звертаюсь до вас із хвилюючою проблемою мешканців нашого міста, котрі проживають у районі м’ясокомбінату. Щойно погіршились погодні умови, як водії наших маршрутних таксі категорично відмовляються зупинятись на зупинці між четвертою шахтою та м’ясокомбінатом (у нас знана як зупинка на третьому повороті).

Водій маршрутки з номером 0801 надто хамовито розмовляє з пасажирами, грубить.

У мене щодня додому маршрутками їздить дитина-першокласниця, я як мама хвилююсь, бо вже декілька разів їй не хотіли зупинятись на цій зупинці.

Хотілося б якось із вашою допомогою  вплинути на наших горе-водіїв. А то проїзд у нас, як завжди, дорожчає, і шкільний квиток коштує дорожче, ніж у Луцьку (!!!), а ставлення до людей украй нікудишнє”.

 

Зупинка? Забудьте! Бо перевізник нікого не боїться!

 

Після розмови з паном Коцурою, який явно не бажає сваритися з перевізниками через якусь там зупинку, РАДАР  надіслав нововолинському міському голові В.Б.Сапожнікову вимогу розглянути цю ситуацію особисто.

Бо таке враження, що начальник транспортного відділу у нас – винятково для дружби з перевізниками, а не для захисту інтересів пасажирів. До речі, виборців міського голови.

Відповідь пана Сапожнікова щодо хамства перевізника Глеби і щодо ігнорування перевізниками й водіями зупинки на вимогу РАДАР опублікує.

А зараз докладний фоторепортаж із “третього повороту”:

 

 

РАДАР дякує Тетяні Павельчук за гарні світлини з “третього повороту”

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: