Макарчук знову став головою первинки НПГУ на “Бужанській”!

5 486

От кажуть, проти лому нема прийому. 🙂

Нововолинця Богдана Макарчука вже двічі виключала з НПГУ аж ціла рада голів  – на зібранні у Києві під проводом Михайла Волинця.

Та щоразу з того рішення виходив пшик, бо простим шахтарям завзятий ватажок важливіший за статутні нюанси і підкилимні ігри місцевих профспілкових функціонерів.

По суті. 15 листопада Макарчук подав заяву про вихід із лав НПГУ і складання повноважень голови первинної організації. Обов’язки голови первинки на шахті “Бужанська” перебрав на себе О.Воробій.

16 листопада у Києві рада голів, ще не знаючи про вихід Макарчука з організації, тупо виключила його з НПГУ на вимогу колишніх товаришів Макарчука – Гури, Лазаренка, Демченка. Усі вони обіймають посади у місцевій структурі НПГУ.

Але виключити того, хто сам вийшов із організації, неможливо.

23 листопада Макарчук скористався своїм правом вступу у профспілку – подав заяву у первинку НПГУ на шахті “Бужанська”.

30 листопада на копальні відбулася профспілкова конференція, яку проводив той-таки О.Воробій. Прибуло 14 делегатів із 16, обраних на позмінних зборах гірників. Усі вони одностайно обрали Богдана Анатолійовича Макарчука головою первинної організації НПГУ.

Висновок напрошується простий, як шахтарська лопата. Людям потрібен лідер, і вони його без бою бюрократам та інтриганам не здадуть.

РАДАР вітає Богдана Макарчука з обранням.

До речі, адміністративну справу про нібито вчинене ним хуліганство щодо Михайла Борсука-молодшого (юриста з “Волиньвугілля”) міськвідділ поліції ЗАКРИВ.

На фото: лідер первинки НПГУ Макарчук після непростої розмови з міністром Насаликом тисне йому руку. Липень 2016-го

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_
5 років тому

Вітаю Богдане! Щастя й удачі!

патрон
5 років тому

клоун !!!! хочу вийду з профспілки , хочу війду ,,,,,, цирк поїхав клоуна залишили.

editor
5 років тому
Відповісти  патрон

а ті, що двічі виключають Богдана аж у Києві, – не клоуни? двічі виключати – не цирк?
Дивитись, як розсварені ватажки зводять порахунки, сумно. На дев’ятій у Гури проблем нема? на першій у Лазаренка вже немає? Головна їхня проблема – Макарчук? Ну-ну.

артем
5 років тому
Відповісти  editor

МОЛОДЕЦЬ БОГДАН!!!

артем
5 років тому
Відповісти  патрон

Клоуни це ті ,хто очолював шахтарські прфспілки по “замовленнях”чи то змовленнях червоних”керовніков”,щоб водити шахтарів за носа. Просто так у міські депутати не затягують.