Чиновники, дітям не треба совкових лінійок 1-го вересня!

27 2711

Шановні Президенте, прем’єр-міністре, міністри, народні депутати, депутати місцевих рад, міські голови й усі чиновники, хто планує відвідати навчальні заклади 1 вересня!

Закликаємо вас не приїздити завтра у школи.

Замість радіти зустрічі з учителями й однокласниками наші діти змушені влаштовувати свято вам.  Інколи ви запізнюєтесь, а ваші промовисті промови занадто нудні й довгі.

 

 

“Святкове вбрання” навчального закладу (кульки, прапорці, квіти вам) – це все нашим, батьківським коштом. Не даруйте нашим дітям букварики з вашими портретами – краще забезпечте своєчасне надходження підручників у школи.

Ми дуже хочемо подолати совкову традицію лінійок, та якщо ви будете туди приходити – ми ніколи не позбудемося цього совкового рудимента.

 

 

Якщо вже маєте таку нестерпну жагу піару, то не приїздіть 1 вересня у школи, в які місцева влада вклала мільйони!

Приїдьте 2 вересня туди, де ваша допомога буде необхідною, де навіть за децентралізації міська чи районна влада не переймається освітою.

Адреси навчальних закладів можемо вам надати, але зробіть це без пафосу та з метою допомогти.

 

Батьки українських школярів

Фейсбук-група “Батьки SOS”

https://www.facebook.com/groups/1447547535497898/

Автор звернення – Олена Парфьонова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

27
Коментуймо!

3000
11 Коментарі теми
16 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
12 Автор коментаря
Учень

Надіюсь, Сапожніков завтра не поїде на лінійку піаритись і розповідати про інвестиції на одного жителя

Анатоль_

Свята правда! Додам: першачки мліють від ваших розлогих промов, які є не що інше, як самолюбування нарцисів. Витримати це навіть нам, дорослим, не завжди вдається.

editor

Alena Sidleckaya: Родители. все ноют про совок, но идут и делают ЭТО!!! Вы и есть часть этого механизма. Ну, сделайте по-другому. Придите на 1 сентября хотя бы в вишиванке и джинсах, или вообще вместо линейки пойдите на экскурсию с детьми. Кто Вам не дает это сделать? На вас нет цепей, вас не расстреляют.

Думка

Я прошу звернути увагу і на лінійки останнього дзвоника, і на випускні лінійки… Коли починає говорити “представник майбутнього” від будь-якої організації, від партії чи від мерії… – бажано в цей час знімати на відео публіку, яка відразу позіхає або на цей момент відключає увагу від цих промов!!! Замініть це все виступами дітей, замість слів кожна школа може показати свій талант (а діти хочуть і можуть, вони навіть потребують з вами цим поділитись). І це дійство під назвою ” лінійка ” – перетвориться у святковий концерт!!! А повірте, у наших дітях є стільки талантів, що аж серце розривається з ними прощатись,… Читати далі »

editor

Це супердумка!

Юрій

А наша “молода команда” завтра в першій школі… Немає слів, одні мати…

editor

Natalia Garbar: Мабуть, поки батьки не почнуть освистували на лінійках тих гостей, то не виведеться ця традиція 🙁

Анатоль_

Потрібно всім батькам гукнути “Ганьба!” головному ” вождику міста. І все назавжди закінчиться. І у інших школах так само – совєцьким “підвождикам”. Домовляйтеся. Це не так важко.

Вже давно не учень

Уявляю, як на якомусь шкільному зібранні десь в грудні чи коли:
“Починає виступати директор школи,а діти йому:
– Ганьба, ганьба…..
– Що ж ви робите?
– А що, він нам не подобається, ми його не обирали директором…., а якщо він нас не влаштовує – маємо право, памятаєте як батьки на 1 вересня мера освистували, ми з них приклад беремо. А наших мам і тат є великий учитель Анатоль”

Ось така ф..ня, малята може статись. Перед тим як закликати до “протестних акцій”, 101 раз подумайте.

Правильніше не прийти, написати звернення, але діти цього бруду чути і бачити не повинні.

editor

Не там бруд вбачаєте. Правильніше чиновникам 1 вересня не приходити у школи, а зайнятися роботою на об’єктах. Навіть підкажу яких – на нововолинських недобудах.
1 вересня після лінійки діти з 5-го, 6-го, 15-го мікрорайонів, як і завжди, полізуть на ті страхітливі недобуди. От де бруду!
РАДАР про них писав неодноразово.

Анатоль_

Був я там, сьогодні. На “сталінській” перекличці, тюремного, ГУЛАГівського типу. Ганьба! Нічого не змінилося – тільки кольори знамен та червоні галстуки “Всєгда готов!” – на українські вишиванки. Увімкнули музику: “… учат в школє, учат в школє, учат в школє!” Пам’ятаєте? Потім схаменулися – вимкнули. Це у школі № 3. Магдисюк тримала довгу промову. І директор – теж. Ріденькі хлопання… У класі – 31 учень. Через 5 хв. – дихати нічим. Ось де бруд, “госте!” Маю фото – і лінійки, і учнів, що напхані, як заморожена тюлька у ящику. Скажіть свєму “падишаху” про це.

editor

давайте фото.

Анатоль_

Не перекручуйте, “гість”. Саме ви і є отой міський, совєцький бруд! Я мав на увазі ваші улюблені лінійки. І батьків, а не дітей. У школі, на зборах, гукати “ганьбу” я не закликав. Директорів шкіл у Нововолинську не обирають, а призначають за ознакою особистої відданості “вождю”. Ви цього не знали?

editor

Анатолію Миколайовичу, якось акуратніше, а? Без ярликів.

555

я согласна но ест багатая яна скажите она олатит машину уничтожели хату слалили гадости отшманали на болшую суму а она далше за стаое ест еще 3 они следующие будут делат люди и останется без ничего а так хот след о себе остаит

петро

дуже правильно і розумно написано про чиновників і їхні промоови

петро

У Чернівцях чиновникам заборонили виступати на лінійках 1 вересня

editor

які мудрі Чернівці.

editor

“Луцька гімназія №21 ламає стереотипи і вже не вперше дозволяє класам самостійно вирішувати, як відзначати День знань. Це можуть бути екскурсії, розмови в класі, інші заходи.

А для першокласників та 11-класників підготували гру “Подорож у казку”. Аби потрапити до школи, малюкам потрібно буде пройти низку випробувань, познайомитися з казковими героями й залучитися підтримкою випускників”, – повідомляє “Конкурент”.

Анатоль_

Мудрі і “несовкові” – педколектив Луцької гімназії № 21. За такими вчителями – майбутнє.

анти чобіт

чобот, щоб твоєї вусатої пики не було завтра, поняв?

Перекладаємо: користувач Античобіт із властивою йому експресією радить нововолинському міському голові Віктору Борисовичу Сапожнікову не приходити завтра на врочисту лінійку.
Модер

черевик

А КАРЛОВИЧ прийде в першу школу ?

Анатоль_

“Карлович” – це Приступчук Олег Карлович? Отруювач мешканців над “Ольгою”?

Віктор Купира

Сапоженька вже на лінійці в 1 школі

Відредаговано.
Користувач “Віктор Купира”, у нас за хамство вилітають у бан. Ви образили “Античобота”.

Модер

Сашко

Відписуйте хто з чиновників куди приходив

Анатоль_

Магдисюк була у школі № 3.

editor

Лара Ларина: Ддітям потрібне свято! а не заседание умников
Ирина Солянник: Линейка важна только для первоклассников.