Чиновники, не псуйте дітям свято!

8 1132

Усім дядечкам і тітонькам із адміністрацій,

виконкомів,

рад,

організацій, комітетів і спілок

присвячується…

 

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
8 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Катерина
3 років тому

А смисл якщо лінійка все рівно буде? Діти будуть нудитись і жаритись незалежно від того, хто до них прийде ((((

editor
3 років тому
Відповісти  Катерина

прикиньте, є цілі країни, де обходяться без тих лінійок… 🙂

Катерина
3 років тому
Відповісти  editor

та я знаю, але то ж не наша. Не наша країна, не наше місто. Тому й кажу так… Благодать, що у дитсадку того маразму немає – приводиш і у дитини звичайний день.

Анатоль _ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Катерина

Золоті слова. Місто давно не наше. Країна – вільна умовно, неукраїнська. Дякую, Катерино. Додам: І влада не наша. Як місцева так і центральна. Подивіться, як мер зі своєю командою почав піаритися на всіляких заходах і святах. Він відмінно знає чого йому очікувати, якщо піде з посади. Те ж – і заступникам буде, якщо прийде справжня – народна влада. Ющенківське гасло “Злодіям – тюрми!” буде втілене, нарешті, у життя.

Андрій
3 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

Звідки ж вона прийде якщо у вас до сих пір немає гідної заміни щоб кандидати подобались не тільки вам а й людям щоб вони могли його вибрати

Анатоль _ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Андрій

Влада така – яку ми обираємо. Однаковісінька, що до виборів – що після них. То давайте не будемо обирати! Яка різниця між ними? Ніякої. То навіщо йти на виборчі дільниці?

Андрій
3 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

Я про те, що коли прийде час виборів і на виборах зненацька вискочить в виборчих списках який Василь чи Людмила, навіть якщо це будуть правильні народні кандидати, але про якого більшість людей, особливо пенсіонери, раніше ніколи навіть не чули і знати будуть тільки те що написано в агітаційних брошурах – то вибори виграє всеодно той чиї імена людям вже трохи знайомі та хто більше наобіцяє… а банда “Сапог і Ко” обіцяти вміє…

Анатоль _ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Андрій

До Андрія. Я зовсім не про те. А про замкнене коло місцевих виборчих голосувань. Наведу приклад: Якби нововолинці не обрали нинішніх міських депутатів взагалі, що змінилося б? Друге: Ми таки їх обрали! Результат? Так ось. Як у першому, так і у другому випадку – змін не відбулось. Вони – наші обранці, НЕ ХОЧУТЬ контролювати ані дії мера, ані його заступників. Вони взагалі нічого не хочуть!
Хоча всі вони, і міський голова у тім числі, обіцяли значне покращення якості нашого життя. Проте, стало набагато гірше.
Я підозрюю, що якби ми (виборці) не голосували взагалі і вибори, як такі не відбулися б, і старий депутатський корпус залишився, то він працював би набагато ефективніше, аніж ніякий нинішній – “задеридогорирукий”. То навіщо нам чергові витрати на вибори і на зарплати чиновникам-корупціонерам? А наше комунальне майно – своякам, родичам, слугам та дружбанам?