Чиновники вже пісяють нам в очі. 650 тисяч на “красіво”!

15 2056

Мер і вся його челядь, на мою думку, пісяє нам усім в очі, а деколи вже і какає. 

Та ще й хоче, щоб ми це сприймали за Божу росу. 

На попередню публікацію РАДАРА про святкове марнотратство в Нововолинську https://radar.in.ua/nahiba-nam-ta-ilyuminatsiya/

виробниче управління комунального господарства відповіло, що ніякої ілюмінації не купує, а збирається освітлювати внутрішні квартали міських вулиць. І нібито ті матеріали не мають жодного стосунку до конструкцій святкової ілюмінації.

А ще ВУКГ просило не сіяти паніку та негатив серед мешканців міста.

Може, “паніка” і була передчасною. Тоді. Але не тепер!

Бо заходимо на PROZORRO – а там!..

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-06-17-000252-a.

Тендер на закупівлю ілюмінаційного обладнання на 650 000 грн.!

Цього разу із технічної документації вже очевидно, що це святкова ілюмінація.

То як, тепер уже можна панікувати? Чи ще трохи почекати?..

Тільки це не паніка ніяка – це намагання донести нововолинцям, що мер (і вся його челядь) пісяє нам усім в очі, а деколи вже і какає. Та ще й хоче, щоб ми це сприймали за Божу росу

Яка мета такого марнотратства? Поясню.

Віктор Борисович Сапожніков, за давньою традицією, хоче зробити гарну картинку в центрі міста під соусом святкування 70-річчя Нововолинська.

Для цього ж встановлюють недолугі горщики під квіти, висаджують клумби, намагаються з лайна зробити кулю (я про парк)… При цьому не забуваючи про відкати.

Усе задля того, щоб нововолинці на День міста, плеснувши долонями, вигукнули в екстазі: “О Божечку, яка краса!” А наприкінці жовтня дружно віддали свій голос за вічного мера.

650 000 грн.! За 45 предметів світлових конструкцій!

Це під час карантину, коли переважна більшість населення живе на підсосі. Лікарі скаржаться на нестачу засобів захисту й мізерну заробітну плату.

Сам “вусатовірус” недавно розказував про дефіцит бюджету…

І тут бац – 650 000 грн. на святкову ілюмінацію.

Я розумію, що ці кошти були передбачені в бюджет-2020 ще у 2019-му.

Але ж їх можна перерозподілити й використати якось раціональніше!

Нововолинськ буденний. Без підсвітки

Невже у мерської команди такий дефіцит кваліфікованих кадрів?! Чи бракує мізків і креативу в наявного оточення?!

От уявіть собі, чисто гіпотетично, що у Віктора Борисовича немає доступу до бюджету міста, нема підконтрольних ЗМІ й відсутній адмінресурс. Із чим би він ішов на вибори? Які шанси мав би на перемогу? Думаю, мізерні.

Із таким оточенням і “креативом” його кадрів тільки бюджет просирати, а не на вибори ходити! Тому, шановні нововолинці, думайте й робіть висновки. 

Вітя САНДАЛІКОВ

Фото – з фейсбук-спільноти “Нововолинськ” і РАДАРА

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
15 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Громвдянка
2 років тому

Краще б реально допомогли людям в період коронавірусу, а не “підсвічували” той бардак, який розвели вони в місті

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Громвдянка

Яке вумне комунальне господарство! Ну,прямо як і вся наша комуна… І хто ж це нам і мера вибирає 30 років того самого? А депутанів місцевих? … Чи вони з Місяця,а не наші сусіди? Он прилетіла ще одна новина- в одному з міст Волині побудують цементний завод….шахтну породу будуть переробляти. Цікаво,і що це за місто? Думаєте будуть породу до Луцька возити чи Ковеля?.

Уууу
2 років тому

Ой будуть! ))) За часів СРСР бавовну возили до Нововолинська аж із Середньої Азії на бавовнянопрядильну фабрику і мер і його старшого віку уся команда це пам’ятають і собі так хочуть, але не завозити, а вивозити… ))) Заодно від териконів територію почистять )

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Уууу

Я б не проти,щоб очистили,але думаю,що буде цей заводик десь тут,поблизу,бо сумніваюсь, що якийсь дурень буде возити далеко…а ще є Червоноград. Як не крути,а Нововолинськ найкраще місце,можливо Благодатне…

Уууу
2 років тому

Де би то не було, але нічого доброго мер не зробить. Просто нашпигує навколишню територію шкідливими, смердючими підприємствами і буде ще більше гробити здоров’я простих громадян. І буде ще більше напинати свої груди і вихвалятися про те, як багато “доброго” для усіх нас зробив. А він нас питав, чи нам таке “добро” треба? Добре то буде, але тільки йому і його прислужникам, як завжди…

Порадник
2 років тому
Відповісти  Уууу

Хай тою породою вимостять дороги які порозривали навколо міста,але породи вже нема вона вся в чиїхось руках і на дороги не дають.

Віктор
2 років тому

Злодії повинні сидіти в тюрмі!!!
Він думає, що іллюмінації його від неї спасуть… Ні, день неповернення вже близько.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Віктор

Повинні! Але злодіїв так багато, що коли б іх усіх одночасно посадили, то у тюрмах не було би для усіх місця… А якби ще посадили тих, хто злочинців від тюрми “відмазував”, то це був би Армагеддон, а багато кабінетів у адмінбудівлях спорожніло б, бо у чиновників-правопорушників, як правило, є спільники, помічники ( це я про нашу місцеву еліту)

РАДАР
2 років тому

Прстто залишу це тут. Журналісти Волині, робіть із цього новину.
“Шановні Нововолинці! Прошу вас посприяти в питанні, яке стосується багатьох онкохворих жінок. Одразу кажу, я не збираю ніяких грошей! Ми потребуємо такої процедури, як “пневмомасаж”. Під час операції нам видаляють лімфовузли, і це робить наше життя нестерпним. Цей апарат в нашій лікарні є! Але! Він недоукомплектований. Нема нарукавників. Тобто основну процедуру неможливо проводити. Ціна питання 10 000 гривень. Прошу ваших відгуків щодо ставлення місцевої влади і насамперед тих, хто кинув цей апарат, відзвітував і заспокоївся. Головне, що він є! А працює чи ні -не головне! Навіть якщо ми знайдемо спонсора (є багато небайдужих людей), ми не знаємо, як це сприймуть у лікарні. Вже почалась виборча компанія, і в кожному благодійнику вбачають конкурента. Шановні панове Мороз і Сапожніков! Поверніться нарешті до людей! Ви, пане Мороз, знайомі з тим питанням, і не треба відфутболювати! В державі і в світі існує не тільки коронавирус! Прийміть рішення. Я чекаю активну позицію небайдужих містян Повірте, я доведу це питання до логичного кінця! Навіть якщо мені доведеться написати в вищі інстанції. З повагою до всіх! Тетяна Борновицька”.

марія
2 років тому
Відповісти  РАДАР

А ви думаєте що пробєте головою стіну? Вже скоро три роки як нема мого чоловіка і відповідно три роки тому я написала заяву на ремонт доріжки по якій треба перевезти важкохворого з нервологічного відділення на ренген на каталці. Хто перевозив той просто співчуває санітарочкам ,які не перевернуть і таки довезуть… Відповідь була зробимо по плану 2018 році ,а вже 2020… Зате ми будемо робити Освітлення .. Таня не знаю яким чином можна боротися з нашим вічним мером …

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  марія

До Марії: Зате, твердо, знаю я! Не зневірюватись, не боятись, не тремтіти – йти своїм, наперед визначеним шляхом до повної перемоги над супостатом. Контролювати владу – своїх наймитів у всьому, бо не вони вас утримують, а ми їх! Не носити хабарів і не підлабузнюватись! Бойкотувати держиморд за всі їхні неправедні рішення в НМР. Подавати позови до судів, заяви в поліцію, прокуратуру, СБУ… за найменші порушення керівниками місцевої влади Конституції України та Законодавства. Брати участь і організовувати акції непокори… Важко? Так, нелегко. Проте, іншого шляху немає.

Світлана
2 років тому

Обирати таких недолугих очільників??? Та нізащо. Мерія маразму.

РАДАР
2 років тому

Нагадаю, що у цієї новини є автор – Вітя Сандаліков. У заголовку – цитата з його тексту. 🙂
РАДАР залишив текст без змін.

РАДАР
2 років тому

Для ВАСИЛЯ.
Але тому рішенню передував проект рішення – і вони дуже різняться. Можете пояснити чому?