У Нововолинськ заводять цементний завод. Увага, містяни!

57 2874

Із породи, якої навалом на териконах закинутих шахт в околах Нововолинська, столичний бізнесмен Віктор Сесюк наміряється випускати цемент.

Цементний завод може постати на місці заводу залізобетонних виробів, власником якого є Ігор Сіранчук. Тобто між першою та другою шахтами.

Розглядають і інші варіанти.  Зокрема, на території непрацюючих шахт.

У Волинській облдержадміністрації готують до підписання інвестиційну угоду з власником фірми “Сонарсен” Сесюком – вихідцем із Ковеля.

Його фірма зареєстрована у Києві, але він згоден переоформити документи і змінити її “прописку”.

Мемрандум із Сесюком підписали ще 22 квітня.

Думку нововолинців обласні чиновники та столичний бізнесмен спитають аж після оформлення низки дозволів і документів.

Про все це РАДАР дізнався в телефонній розмові з заступником начальника управління економічного розвитку і торгівлі Волинської ОДА Андрієм Ткачуком.

Тепер – інформація з сайту Волинської облради:

А це знайдена РАДАРОМ інформація про ТзОВ “Сонарсен”:

Статутний капітал – 100 тис. грн.

Основний вид діяльності – комп’ютерне програмування.

А так виглядають цементні заводи в Україні:

Як каже наш президент, думай… ТЕ!

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
57 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Роман
1 рік тому

Ще цементний і комбікормовий заводи+розширення кроноспану і з Нововолинська треба линять😅

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Роман

А ще десь вже почали будувати курники, тобто птахофабрику

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Роман

Якщо маєте маленьких дітей, Романе, і не маєте сміливості боротися з місцевою владою за чисте довкілля – втікайте. 300 робочих місць для безробітного, майже 60-ти тисячного міста – сміх! Це буде ще одна ве-ее-еелика перемога “сапогізму”.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Так, справді. 300 робочих місць – це не понад 5000 робочих місць для міста і околиць, коли працював завод СТО. Був період, коли там було близьки 6000 працюючих. Коли хтось з заводу звільнявся, то запитували чому він звільняється, бо хотіли втримати кожного працівника. Тепер натикати нам сюди шкідливих виробництв на пару сотень робочих місць кожне… Скільки ще таких дрібних шкідливих підприємств треба тут відкрити за розрахунками місцевого керівництва?

Роман
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Так, борімося-поборемо👍👍

Громадянин України
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

скількі працездатних з тих 50 000 людей .?мінус діти .мінус пенсіонери і інваліди.мінус нарко і алко залежні.мінус блатні і ті що біля них.завжди треба називати конкретні цифри.чі не так

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Роман

Пригадується мені кожен мій подібний пост…тьма мінусів,чудове містечко,чисте і зелене….потрібні робочі місця….комусь хочеться почитати про шкідливість цементного виробництва. Все не те…нововолинцямбракує одного-розуму!!!

V/k
1 рік тому

Цемент шкідливий тим, що він розлітається в повітрі. Тому повітря буде просякнуте не лише ароматами курчака, шкідливими викидами ливарних і кроноспана, а й буде вперемішку з пилом. НАРОД!!! ПОЧИТАЙТЕ ЧИМ ШКІДЛИВІ ЦЕМЕНТНІ ЗАВОДИ, бо по коментарях на іншому сайті, я зрозуміла, що люди поняття не мають, що таке “цементний завод”.

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  V/k

Люди думають, що це чергове покращення й 200 робочих місць. Я собі думаю, що дихати вже в УСЬОМУ чарівному містечку буде нічим.
Пилюка з формальдегідом із фактично двох Кроноспанів, сморід із очисних і “Курчака”, сморід із ОЖК, викиди з ливарних і пилюка в легені з цементного. Це буде коктейль “Друга шахта”.
Привіт району Дем’яна Бєдного. Якщо цементний втулять біля вас і вітер у ваш бік – ви не сховаєтесь від того пилу навіть за високими парканами.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Я будував би на місці 5-ї шахти….зі всіх точок зору…привіт Іваничівці…приєднуйтесь!

РАДАР
1 рік тому

А, забула написати: нам обіцяють новітні технології, нешкідливе виробництво, ага.
Типу зараз із териконів випаровується сірка та ще пів таблиці Менделєєва, вода теж забруднена тією хімією, а добрий дядечко прийде і те все переробить. На другу половину таблиці Менделєєва. 🙁

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Треба пам’ятати про те, що господарі тих підприємств знаходяться за межами Нововолинська і Волинської області і податки від діяльності цих заводів не надходять до місцевого бюджету. Завод гофротари, тобто картонної упаковки поблизу Благодатного зареєстрований юридично у Рівненській області і гроші ідуть туди, а не нам. Так мені пояснила авторитетна особа. Нам дістається отруєне повітря і довкілля і купа проблем

Громадянин України
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

а в чому шкідливість гофротари біля Благодатного.ви там були бачили?там стоять станкі які ріжуть картон на ящики.так в чому шкідливість?

Людмила Зіменко
1 рік тому

А що той картон склеюють і працівники клей варять у казанах і надягати/носити респіратори біля тих казанів повинні обов’язково

Громадянин України
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

все шкідливе траба все позакривати

Людмила Зіменко
1 рік тому

Точно! А що закордонне – відправити їм за кордон, а то на Фейсбуці один дописувач від “нормальних”, як написав сам, держав просто в екстазі. Нехай забирають Кроноспан і все закордонне до себе назад

Житель
1 рік тому

Потрібно пошукати де в Україні є аналогічний цементний завод і від місцевих жителів взнати наслідки такого сусідства… можна навіть пошукати на місцевих форумах чи інших інтернет-спільнотах. Тоді все стане на свої місця і буде ясно – яких чекати наслідків та чи потрібен місту та його жителям такий завод чи ні.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Житель

Ну,якщо ви до цього часу не знаєте,то і не варто нічого шукати і читати …

V/k
1 рік тому
Відповісти  Житель

Біля Івано-Франківська є такий завод. Поцікавтесь)

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  V/k

“Івано-Франківськ-цемент” с. Ямниця, “Здолбунів-цемент”. Це тільки на заході України. Вони всі приватизовані. Я бував у тих краях. Сказати щось – не сказати нічого.

Роман
1 рік тому
Відповісти  Житель

Івано-Франківськ, Миколаїв (Львівська обл)

Людмила Зіменко
1 рік тому

А що то за повітряні кулі над заводом? Хто знає? І ті кулі для чого?
Індіанці однієї із груп племені Сіу добились закриття шкідливого і незаконно відкритого трубопроводу через суд навіть через три роки після початку запуску цього трубопроводу. Це був судовий позов проти Трампа. Трубопровід завдавав шкоду довколишньому середовищу, зокрема і особливо великому озеру Оахо і підписання документів/дозволу на роботу трубопроводу порушувало федеральний закон. Повітряним кулям індіанці взагалі не дозволяють літати у небі над територією їхньої резервації. То ми на своїй землі із своїм, українським керівництвом живемо гірше, ніж індіанці під керівництвом чужих для них європейців. Нас ніхто не слухає і з нами ніхто не рахується

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

А ви не рівняйте індіанця і наше ” насєлєніє”- це різний генотип. Схоже- тільки відношення до “вогняної води”.

Людмила Зіменко
1 рік тому

До передвиборчого приїзду Трампа індіанці влаштували протест, танцювали бойовий танець з пір’ям під свої барабани і заявили, що їхню землю у них вкрали, згідно фальшивого, незаконного документа від 1800- якогось року. Було надано фото того документа. Нашу землю у нас також крадуть і нас дурять. Вже давно пора виходити на протести і пора мати свого чи своїх адвокатів, як індіанці. Пора припинити голосувати за цю заскорузлу і застарілу владу

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Хто вийде, Людмило? Нововолинський феномен: майже повна анонімність у боротьбі з антинародною владою. Люди не розуміють, що без революції не буде еволюції. Вже дехто, почав писати, що потрібно втікати з Нововолинська. Куди? В ліси? Так їх вже нема! Їх, як не пустили на ДСП то вивезли за кордон дровами. Решта – згоріли. В поля? Там гербіциди та інша отрута. В болота? І їх нема. Осушили. Оце ціна за байдужість і бздл*вість, колись войовничих і рішучих волиняків – де народилася УПА. Відійшли у небуття.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

От для цього саме і було задумане Сталіном велике переселення і перемішування народів. Бачу, що вдалося і ми отримали в результаті навіть не патріотів, не містян-Нововолинців, а о б и в а т е л і в з усіма мислимими і немислимими наслідками.
Але не все іще втрачено. Небайдужі і активіти, навіть нечисленні, можуть згрупуватись, задіяти адвоката і починати боротьбу. Ніхто не може нам заборонити відстоювати своє право на достойне життя і свою гідність. Хто за? – голосуйте під коментом

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Проголосував +. Проте, “доброзичливці” забивають голоси мінусами.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Так, є таке неприємне явище. Я сама таке помічала багато разів. Обов’язково щось придумаю. І ще є Фейсбук і приват. Дякую, пане Бідзюра. Думаю, що ” мінуси” можна рахувати як “плюси”

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

52. Охарактеризуйте негативний вплив цементного виробництва на здоров’я людини
Цементний пил при попаданні в бронхи і далі викликає зміну легеневій тканині, що, у свою чергу, приводить до необоротних функціональних змін легенів. Пневмоконіоз – це легеневе захворювання виникає у працівників цементних виробництв після багатьох років роботи. Симптоми і тяжкість цього захворювання визначаються типом цементу, складом сировини, рівнем запиленої на виробництві і тривалістю роботи .

Без застосування засобів захисту такі шкідливі чинники, як лужна основа цементу і висока алергенність хроматів, можуть приводити до серйозних захворювань шкіри, дихальних шляхів і слизистих оболонок носоглотки і порожнини рота. Епідеміологічні дослідження, практичний досвід і спостереження указують на велику кількість алергічних реакцій і запальних процесів (часто – верхніх дихальних шляхів) після дії цементного пилу. Дратівливий ефект, викликаний лужним середовищем в цементному пилі, нерідко супроводжується обструкційними змінами дихальних шляхів .

Цементний пил так само вважається канцерогенною речовиною і може викликати рак горла. Дослідження показали, що у персоналу, зайнятого на виробництві цементу і в будівельній індустрії, зазвичай підвищена захворюваність раком горла (Храменков, 2010).

Газоподібні викиди в процесі виробництва цементу так само роблять вплив на організм людини. Вони приводять до розвитку широкого діапазону захворювань (бронхіти, пневмонії, бронхіальна астма, серцева недостатність, інсульти, виразки шлунку) і збільшення смертності людей з ослабленим імунітетом. Особливо важко доводиться дітям. У новонароджених порушуються генні структури організму і з’являються невиліковні хвороби. У результаті збільшення дитячої смертності на 10 % у рік .

У здорових людей організм справляється з отруєним повітрям, але на це йде велика кількість фізіологічних сил. У результаті здорові люди втрачають працездатність, продуктивність праці падає, функції мозку погіршуються (Вішаренко, Толоконцев, 2002).

Олег
1 рік тому

А давайте ще на місці закритих шахт побудуємо металургійний, феросплавний, коксохімічний, залізорудний, глиноземний, урано-збагачувальний заводи.

Людмила
1 рік тому

Терикони з породою вже продані і їх викупив Віктор Сесюк? Цікаво, хто їх оцінював, продав, скільки податків сплатили місту?! Тепер зрозуміло, чому не можливо випросити камаз породи, щоб засипати ями з багнюкою на самстрої!!

Олена
1 рік тому

А ще може нам тут не хватає вугільнозбагачувального комбінату .Хай той пан поставить цей завод в Ковелі біля оселі своїх рідних. Ми не проти. І перевезе всі наші терикони туди.Бо ми всі тут скоро завернемся від цієї екології.

QWERTY
1 рік тому

Перед початком роботи даного заводу, як і будь-якого, має пройти оцінка впливу на довкілля. При оцінці впливу на довкілля думка громади має бути почута і врахована обов’язково. Початок планованої діяльності без оцінки впливу на довкілля заборонений. З 2017 року діє спеціальний закон. Є також реєстр з ОВД – доступний в інтернеті. Поцікавтеся, будете мати на увазі.

Сандра
1 рік тому

Я б прийшла на мiтинг проти цементного заводу.щоб знати дату наперед i бути в Нововолинську

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Сандра

У мене є одна ідея. Коли дещо з’ясую – дам інформацію сюди на Радар чи Фейсбук. Вже зовсім скоро – пару днів буквально

РАДАР
1 рік тому

Усе ще чекаю на уважних читачів, які помітять у цьому тексті не лише цемент. Підказка: цифри… вид діяльності…

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Ну, чому ж. Помітив. Хімічне виробництво, біотехнології, оптова торгівля та сума статутного капіталу.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

А що тут помічати?… Шаражка з уставним капіталом в 100 тис.грн…. зарплата Сапожнікова за місяць з премією…

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Основний вид діяльності – комп’ютерне програмування… То цей завод і цей проект запрограмовані, як матриця? То це повністю запрограмований проект без урахування усіх людських чинників і факторів, без урахування впливу на довколишнє середовище. То ми, люди, тепер маємо виконувати розроблену програму… Це і є люди проти машин, я вважаю і так бачу

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

А ще мені тут проглядається, що головне – отримати гроші інвестора. Для цього і відкривають цей завод. Не факт, що це дієздатний проект взагалі. Ну реально це яку кількість можна навідкривати цементних заводів?

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

А наше місцеве керівництво біля цих інвестицій і будівництва добрі персональні прибутки отримає

Аліна
1 рік тому

Те що я чула в кулуарах, цей цементний завод немаэ жодных викидів СО2. Цю технологію хотіли купити китайці, та це буде українське ноухау.
Технологія справді грандіозна.
Пил, який справді є на цементних заводах, це стратегічна сировина. Так як продукція М 1500 це майже нанорірень фракцій. тому там стоять фільтозбирувачи.
Бачу тут багато крику, а от читкіх пропрацьовантх питань жодного.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Аліна

Крику багато, можливо. Але чому усе робиться з цим проектом по будівництву так таємно, якщо ви пишете правду? Це страшенно підозріло і не викликає ніякої довіри, а навпаки…

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

І ще,”Аліна”, не треба тут доплітати китайців. Я нічого не маю проти жителів Піднебесної, але стратегічна розбудова їхньої економіки така – купувати будь-що, що можна купити і заробляти на цьому гроші вже під маркою Китаю. Якість товару і виробництва у них не найкраща і до потрібного рівня дуууже не дотягує. За деякими даними китайці запустили вірус у світ свідомо, щоб підірвати світову економіку і вивести свою економіку на передній панівний план штучно. У цьому відношенні я проти Китайських товарів і виробництв

Олег
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Китай входить до найбільш розвинених і технологічних в промисловому плані країн. Китай є надпотужним виробником абсолютної більшості видів промислової продукції у світі: коксу, чавуну, сталі та сталевих труб, алюмінію, цинку, олова, нікелю, автомобілів, телевізорів, радіоприймачів, мобільних телефонів, пральних і швейних машин, велосипедів, годинників, фотоапаратів, мінеральних добрив, цементу, бавовняних і шовкових тканин, взуття.
Китай виготовляє не тільки дешевий хлам, а й дуже якісні вироби які цінуються в світі.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Олег

Нехай припинить випускати і продавати хлам. От тоді і будете казати про економіку Китаю. Нормального годинника Китай випустити не може. Якщо годинник нормальний, то з японським кварцевим механізмом і це пишеться на годиннику. Чисто китайських годинників я викинула штук 8, напевно. Китай займає провідне, як ви кажете, місце у світі завдяки своєму численому населенню, яке практично все (доросле) працює. Це ж скільки мільйонів китайців зайняті на різних роботах, навіть на тих, де випускається той хлам! ?

Олег
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Всі товари від адідасу до дольче габани від самої сучасної електроніки до елітних товарів все випускається в Китаї. А на рахунок хламу, перестаньте купляти хлам, там його тоді не будуть випускати.

Славік
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

“Ой, кагда всьо ета кончіцца? – Нікагда!” (с, “Бєрєгісь автомобіля”).
Китайці дають якості рівно стільки, скільки за неї платять. Інша справа, що наші торговці хочуть там купити за копійку, а тут впарити за гривню. Звісно якості не буде ніякої. І на основі цих обмежених “пізнань” Ви робите висновки, що китайці не вміють нічого. Спробуйте це довести, наприклад (ну дуже примітивний приклад), власникам Айфонів – вони ж трохименшечимповністю made in China)))

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Славік

Які ж ви “Олег” і “Славік” ” розумні, аж страшно !” – цитата із фільму “За двома зайцями”. Я не кажу про якість усіх товарів, лише про той хлам. А ви із мене винну чи крайню робите. Від самого початку нехай китайці хламом не захламлюють світовий ринок, тоді наші ” розумні ” підприємці не будуть спокушатися на швидкий і ледь не дармовий заробіток. Було у мене дві речі – одна американська, а друга трохи згодом китайська. Американську я поремонтувала і користують ще й досі, а китайська вже давно на звалищі. Але ж китайці китайську річ випустили у продаж, а підприємці ту річ до нас привезли – от тут і є корінь зла – китайці нехай не випускають, а підприємці нехай не везуть, бо хламу не буде

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Пред’явіть претензії продавцю…

Людмила Зіменко
1 рік тому

І продавець поверне мені гроші за годинник, який поламався через кілька місяців? Максимум, на що розрахована відповідальність продавця і підприємця при обміні і прийомі товару – це 14 днів з дня покупки, згідно закону про захист прав споживачів. Та і то спробуй щось доведи… При нашому законодавстві торговці саме і впарюють покупцям китайський брак без жодних для себе наслідків і відповідальності.

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Аліна

Аліно чи хто ви там, бо ніків у вас кілька. Успіхів у нанотехнологіях і переробці стратегічної сировини. Уран, сірка, ще купа цікавих елементів… Хай видобувають, але не в нашому селі. 🙂 Воно й так по самі очисні загиджене “євротехнологіями”.

QWERTY
1 рік тому
Відповісти  Аліна

Ха-ха-ха)))))))))))))) Піар-менеджер майбутнього заводу)))))

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Аліна

Перемкніть свого компа, “Аліно”, на українську мову.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Бачите, шановні українці і містяни, наші вороги вже під нас “косять” і під нас маскуються!!! Робіть висновки і вже негайно стосовно цементного заводу, та і взагалі по усій ситуації вцілому

Олег
1 рік тому
Відповісти  Аліна

Ця технологія немає жодних викидів беспечного газу СО2, але має набагато більше шкідливих викидів цементного пилу і похідних від нього. Ваші слова “Пил, який справді є на цементних заводах, це стратегічна сировина.” Це правда, це цемент і на на нанорівні буде шкодити здоров’ю всіх мешканців.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Олег

Цементний завод шкідливий через дрібний шкідливий пил. Так мені пояснили щойно серйозні і розумні люди. А ще сама порода є радіоактивною. Невже нам мало Чорнобиля? От стоіть собі той терикон, навіть із радіацією, але на місці, а так розсунуть ту радіацію скрізь і всюди… Це біда!…