Водій і перевізник принесли вибачення дитині героя

11 1429

Розголос у соцмережах хамського вчинку водія, який відмовив доньці загиблого під Іловайськом майора Шепелюка у пільговому проїзді маршруткою, дав результат!

Волинські сайти дружно поширили інформацію про дикий випадок. Шквал обурення діями водія здійнявся в інтернеті. Негайного реагування нововолинських владців зажадав нардеп Ігор Гузь – дізнавшись про інцидент із соцмереж, він надіслав депутатський запит міському голові.

Тим часом пані Марина звернулась у поліцію і у виконком Нововолинської міської ради зі скаргою на свавілля водія. 

Уже наступного дня після скандалу водій та перевізник принесли Марині Шепелюк та її доньці Домініці вибачення.

Як це було – розповідає вдова героя:

ПОЧАТОК ТУТ:

Водій довів доньку загиблого воїна до сліз. Маршрутка мовчала

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
11 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому

Перед виборами до місцевих рад, наскільки мені стало відомо, та ще й після грандіозного скандалу з капітальним ремонтом стадіону “Шахтар” до 70-річчя міста, за 21 000 000 грн., очільник міста – уламок комуно-КГБістського минулого України дав команду негайно реагувати на всі скарги громадян. З панічного та реального переляку не бути обраним знову, він нарешті почав хоча б щось робити для своїх виборців – на тлі майже повної руїни та запустіння, окрім мишачої вовтузі та інтриг для своєї кишені. Продовжуватися це буде недовго. До початку наступної його каденції, якщо ми виявимося такими дурними.

Уууу
10 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Дехто може виявитись хитрим і може чимдуж поперти до діючого мера, щоб з такого передвиборчого переполоху мер вже бігом таки щось зробив для прохача/прохачів, бо ж такий “халявно-показовий” момент догоджання виборцям комусь пропустити складно

Юрій
10 місяців тому

Треба було б забрати ліцензію на перевезення, а там хай вибачається. Тоді перевізник буде знати як неадекватних брати на роботу.

марія
10 місяців тому
Відповісти  Юрій

Я підтримую вас Юрій .Бо наші (волинські )водії ведуться так не тільки з дітьми АТОВЦІВ .але і з захисниками .які повернулися з війни.