Сильне враження справила на нововолинців електронна декларація міського голови В.Б.Сапожнікова.

Якщо вірити їй, наш мер 20 років не їв, не пив, за комуналку й за оренду особняка племіннику не платив, житловий будинок на Світязі не будував, а все збирав та збирав хабарикивідкати… чесно зароблені грошики.

Розкладав на столі євро до євро, долар до долара, гривню до гривні, всеньку ніч рахував, а вранці разом із дружиною ніс у банки.

В одному банку тримати все нажите непосильною працею було стрьомно, тож розклали мерські яйца по різних кошиках. У шістьох банках зберігають: майже мільйон – пані “головиха”, 600 тисяч гривень – пан голова.

Порадіймо за тих, кому в Нововолинську жити добре. А чого їм не жити?

 

 

Родичів та друзів Віктор Борисович земельними ділянками облагодіяв, комунальним майном наділив щедро. Бізнес-партнери стали депутатами міськради, сесії відбуваються за накатаним сценарієм. Льоня-штабіст, парткозачок Яреми, король підвальний, земельну комісію очолив!..

Шахтарі під особняком, який Боря-племінник “здає в оренду” дядькові-меру, вже не колядують.

Іще б той затятий Бідзюра по судах “батьків міста” не тягав – і можна було б взагалі на роботу не ходити. То на лікарняному всі перевірки пересидіти, то у відпустку за кордон гайнути, то на полювання метнутись, то на аміго-телебачення прийти – і навішати лінивому лохторату локшини на вуха:

 – Усе чудово в нашому європейському містечку! У нас із Тамарою Олексіївною на рахунках понад півтора мільйона, у вас рахунки за комуналку й дуля з маком. У середньому виходить – усі ми зажили по-новому!

Якось так:

 

 

РАДАРУ десь навіть шкода пана Сапожнікова.

Якщо подумати, це ж він бідний чоловік. Мусив так довго приховувати свої статки, щоб потім засвічувати. Міг зробити стільки добра хоч би й на ці “відкатані” гроші. Не зробив.

А у труні кишень немає.

 

У тему:

Дружина мера-доцента поклала в банки майже мільйон. Зі своєї скромної пенсії?

Прочитав сам? Поділись з іншими: