Дерибан так дерибан!..

7 1857

Аудиторська служба перевірила видатки на капітальний ремонт стадіону “Шахтар” у Нововолинську.

Висновки аудиту оприлюднив народний депутат Ігор Гузь.

Зловживань виявилося чимало.

А об’єкт в експлутацію досі не здали!

Хоча так бучно відкрили під час виборчих перегонів….

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
7 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
5 місяців тому

А я про що вам (виборцям та мешканцям міста) намагався донести за всі ці 15 років особистої діяльності у авторитарному Нововолинську – “зоні сапогізму та рожелюківщини”?? Як до сліпоглухонімих стовпів! Нібито, це були гроші не з ваших гаманців, вкрадених у ваших же, бідолашних, затурканих та знедолених дітей. Які могли бути використані на їхнє ж благо – навчання, харчування, лікування, заняття спортом чи мистецтвом… Ви дико не любите їх! І ніколи не любили.
Страх не дозволяє вам це робити.
За що, врешті-решт, я три роки судився з В.Сапожніковим у Львові, Володимирі, Іваничах, Луцьку, Києві, як і з його першим заступником та всеньким складом колишнього пригодованого й ручного міськвиконкому? Ви всі про це, відмінно, знали! Як і про те, що я не мав ніякого власного шкурного інтересу. Я це робив заради вас! Чесно та з надією на ваше пробудження. Переляканих, байдужих, хитрих, підлабузливих, підлих, якщо хочете. Ніхто мене не підтримав, за виключенням невеликої групи людей, що були зі мною до кінця. Який сором!
І нині, під публікацією НС, немає жодного вашого коментаря. Бійтеся й далі! Якби чогось, та й не сталося.

Олександр.
5 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

І що? Ви судились,я писав …і вже Гузь сказав….хтось сидить чи сяде?…Між іншим…Гузь і Палиця не в одному “пишному” відкритті приймали участь…думаєте шпіонили?

Анатоль_ БІДЗЮРА
5 місяців тому
Відповісти  Олександр.

Нічого я не думаю.Бо надумав вже давно. А тепер, думайте ви.

Ольга
5 місяців тому

А хіба це не юрист СОК “Шахтар” проводив торги без відповідних процедур. Тепер він радник в Бориса Сергійовича, буде радити як з підрядниками проводити торги, щоб все було в шоколаді

Олександр.
5 місяців тому
Відповісти  Ольга

Був юристом- став радником…. Краще розповів би чому туалет не працює…

Андрі Комаров
5 місяців тому

Основне питання по СОКу Шахтар. Вони (думаю керівник) порушили законодавство, уклавши угоду із Селедцьом без дотримання відповідних процедур. Але, знаю керівника СОКу, як порядну людину. Перконаний на 100%, що він отримав усну вказівку зверху так вчинити. Бо Селедець, так як і Коптюк, належить (сподіваюсь, що належав) до привілейованих виконробів. А усну вказівку до справи не пришиєш. Мабуть мусив виконати, як наказали, бо робота була потрібна. Тепер буде віддуватись за тих, хто вершки знімали.

Олександр.
5 місяців тому
Відповісти  Андрі Комаров

Ага,привілейовані виконроби… Як подивишся на їхніх працівників- бомжі,бомжами,ні інструменту нормального,ні спецодягу… Цікаво,Коптюку не соромно дивитись на свої “кадри”, чи це з жадібністю не сумісні речі?