Шостаку дали нічний арешт?

9 2238

Як стверджує наш інсайдер, Луцький міськрайонний суд уже визначив запобіжний захід для нововолинського адвоката Віктора Шостака, якого обвинувачують у корупційному правопорушенні.

Це домашній нічний арешт на час слідства. Тобто вдень підозрюваний може пересуватись вільно, а вночі має бути вдома.

За нашою інформацією, адвоката одразу після затримання 3 лютого повезли у Луцьк. Там прокурор обласної прокуратури і вручив йому підозру. А суд був сьогодні.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Катерина
1 рік тому

Ахахахахах, ото я свому чоловікові кажу “одружений мужик в нічний час має бути завжди вдома” то це має навіть офіційну назву – нічний арешт?😆😆😆ох, що захід, то захід))
Ну, це ж Шостак)

Олександр.
1 рік тому
Відповісти  Катерина

І що?…вашому чоловіку ніколи не доводилось працювати “в дві зміни”,або телефон “розрядився”?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Крук круку,.. як то кажуть…

Бабушка кати
1 рік тому

Я даже не знаю – хорошо это или плохо… Ведь ВСЕ эти адвокаты дьяволов во главе с шостаком подали ,,кассацию,, в Верховный Суд и он должен состояться уже 2 марта… Не перенесут ли опять?! Ведь кровавые. ,,детки,, требуют присутствия ВСЕХ своих. ,,защитников,,!!!

СІЗО
1 рік тому
Відповісти  Бабушка кати

задача шостака : зробити так щоб як найдовше хлопці знаходилися у СІЗО, тому що сидячи у СІЗО хлопцям йде срок день за два.

Усі розуміють що їх засудять, і чим довше в СІЗО посидять тим скоріше будуть на свободі.
хлопці на сьогодні по закону Савченко відседіли майже 9років.

Тому відкладати кассацію однозначно вигідно як для адвоката шостака, так і для нелюдів.

Нововолинець
1 рік тому
Відповісти  СІЗО

Якщо не розумієте, про що говорите то краще мовчіть. Їм не йде день за два. Після остаточної ухвали апеляційного суду вирок набрав законної сили і відповідно, оскільки їм не було продовжено запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, вони відбувають покарання і їм йде день за день. Так що адвокатам жодного сенсу затягувати не має.

Бабушка кати
1 рік тому
Відповісти  Нововолинець

К сожалению, убийцы Кати до вынесения решения Верховным Судом (куда подали ,,жалобу,, защитники убийц во главе с ,,приснопоминаемым,, П.шостаком) находятся в СИЗО, где им предоставили весь допустимый законом комфорт(естественно – за оплату)… Но вот, что меня интересует – лишат ли П.шостака адвокатской лицензии связи с открытием на него уголовного дела, тем более, что глава Волынской коллегии адвокатов – Ковалев, защищающий второго выродка-убийцу Кати!? или опять замкнут, как в случае с пьяной ездой ?

Вася
1 рік тому
Відповісти  Бабушка кати

Нет бабушка, лицензии не лишат! Как бы этого вам не хотелось … P.S. Слово жалоба пишется без скобок, а обвиняемые уже давно не в СИЗО.

Бабушка кати
1 рік тому
Відповісти  Вася

Спасибо, “Вася” (так как вы аноним – то в кавычках), что просветили… Очень жаль, что не лишат. Уж очень ВЫДАЮЩИЙСЯ “адвокат дьяволов”!!!