Дітей у згорілому сараї не було. А цуцика врятували

3 2262

Страшна чутка, на щастя, не справдилася, але увага, батьки!!! 

30 травня о 18.50 на номер 101 у Нововолинську надійшов тривожний дзвінок: палає сарай у районі приватної забудови біля кар’єру!

Туди помчали дві машини рятувальників і поліція.

Чорний дим клубочився в Низкиничах.

Та його було добре видно у 5-му і 6-му мікрорайонах Нововолинська.

Пожежу швидко загасили нововолинські рятувальники, а суму збитків і причину займання встановить пожежний інспектор із Іваничівського відділу УДСНС у Волинській області.

 

Позначено кружальцями недобудову і сарай

 

Діти, які бавились біля шостої школи, прибігли додому схвильовані: прокотилася чутка, що в сараї було троє малих, їх там нібито зачинили і підпалили старші хлопці. Стривожена читачка Тетяна звернулась на РАДАР.

Розпитавши рятувальників, РАДАР дізнався: у сараї був цуцик, ховався у кутку. Його врятували й віддали собачці-мамі, яка розпачливо бігала довкола сараю.

Але увага, батьки нововолинських підлітків! Цікавтеся, де і як відпочивають ваші чада. Бо за три останні дні РАДАР уже наслухався історій про розтрощені шиби будинків і автівок. Чиїсь дітки жбурляли туди каміння. Розважались у такий спосіб цілими зграями.

Біля сараю, який згорів ущент, стоїть недобуд. І по ньому часто лазять діти, забираються аж на дах. Не виключено, що отакі шукачі пригод і підпалили чужий сарай.

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
3 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Артур
2 років тому

Місто Шахтарів колись гордість Волинського Краю при Віті Мері стало дном бідноти та занепаду! Вітя ти знаєш скільки людей не мають житла?! А АТОвців скільки без житла! Ти гроші з бюджету викидаєш на всяку єрунду. За увесь час твого правління Вітя ти міг би з бюджету спокійно добудувати на 5 мікрорайоні ті заморожені довгобуди та особисто людям які на черзі на житло дати ключі від нових квартир. Алеж тобі воно не нада! Пів міста уже виїхало на заробітки! Нащо місто розвивати правда! Лише малі бізнесмени як Сиротюк щось будує місто розвиває! Я так бачу Вітя ти хочеш себе увіковічити як Юрій Цезар. Ще водогін пласмасовий на 1000 років прокласти і все! На дзвонах Собору уже відлив своє прізвище.
Треба за місто думати а не за бюджет! Куди та як його мац мац щоб ніхто не побачив. А молодь хай далі сидить як горобці на дахах довгобудів та палить сараї щоб хоч якось себе розважити. Місто пенсіонерів, молодь уся виїхала на заробітки а внуки самі собі представлені!

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Артур

Увіковічнити себе, як Ви пишете Артуре, у В. Сапожнікова вже не вийде. Занадто багато зла було зроблено людям. Занадто багато добра перейшло своякам і слугам. Аж було надто зруйновано Нововолинськ і його промисловий потенціал, та забагато втрачено робочих місць через закриття підприємств і скорочення контингенту фахівців. Через міру давалися, направо і наліво ваші, В.Б., передвиборчі обіцянки в 5-ти каденцієвій “зірковій” одісеї, які ніколи не були в повному об’ємі виконані – цебто, були нахабно набріхані та сфальшовані. Дуже вірно служив він – Віктор Борисович, (не забуваючи себе) всім владам і владцям, які тільки існували в незалежній УкрАВїні…
Тепер – знову на роздоріжжі: Якій владі молитись? Де подітись? Куди, учергове, перескочити перефарбованим і смердючим скунсом? В яку політичну партію? В “Голос” С. Вакарчука чи в “Слугу народу” В. Зеленського? А, може, в “Опблок? До земляків?
Вам би висповідатись та причаститись, В.Б.
У персонального вашого духівника, во ім”я Отця і Сина і Святого Духа. Якому, (духівнику) після вашої сповіді, теж потрібно було б очиститись у святих місцях…
А заодно і вашому соратнику та друзяці В. Яремі – покаятись щиро. Хоча б, стосовно захоплення ПП РО ” КТ Львівська жінка” чи імовірному замаху на нині покійного вже, Ігоря Желізка. Я розумію – це були б аж надто довгі сповіді. Проте зробити це, щоби врятувати ваші безсмертні душі від абсолютної та невідворотної темряви – таки треба. “Бабло” – ТАМ, ціни не має.

бабушка Кати
2 років тому

начинают эти беспризорные “детки” разбиванием окон, издевательствами над беззащитными животными и над младшими по возрасту детьми, а заканчивают – КАК СТАТОЧНЮК и ТЕРЛЕЦКИЙ – жестоким убийством! если во время не остановить – еще ЧЬЯ-ТО ЖИЗНЬ будет забрана какими-то ублюдками!