Страшна чутка, на щастя, не справдилася, але увага, батьки!!! 

30 травня о 18.50 на номер 101 у Нововолинську надійшов тривожний дзвінок: палає сарай у районі приватної забудови біля кар’єру!

Туди помчали дві машини рятувальників і поліція.

Чорний дим клубочився в Низкиничах.

Та його було добре видно у 5-му і 6-му мікрорайонах Нововолинська.

Пожежу швидко загасили нововолинські рятувальники, а суму збитків і причину займання встановить пожежний інспектор із Іваничівського відділу УДСНС у Волинській області.

 

Позначено кружальцями недобудову і сарай

 

Діти, які бавились біля шостої школи, прибігли додому схвильовані: прокотилася чутка, що в сараї було троє малих, їх там нібито зачинили і підпалили старші хлопці. Стривожена читачка Тетяна звернулась на РАДАР.

Розпитавши рятувальників, РАДАР дізнався: у сараї був цуцик, ховався у кутку. Його врятували й віддали собачці-мамі, яка розпачливо бігала довкола сараю.

Але увага, батьки нововолинських підлітків! Цікавтеся, де і як відпочивають ваші чада. Бо за три останні дні РАДАР уже наслухався історій про розтрощені шиби будинків і автівок. Чиїсь дітки жбурляли туди каміння. Розважались у такий спосіб цілими зграями.

Біля сараю, який згорів ущент, стоїть недобуд. І по ньому часто лазять діти, забираються аж на дах. Не виключено, що отакі шукачі пригод і підпалили чужий сарай.

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: