Сьогодні вночі РАДАР першим розповів про вибух на приватній ливарні Чернявських у Нововолинську. Впродовж дня додалося подробиць, які дозволяють побачити реальну картину трагедії.

Отже, загинув пенсіонер із Нововолинська (61 рік), що працював, як запевняє адміністрація, за цивільною угодою. Лікарі діагностували у нього численні травми, забій грудної клітки та перелом лівого стегна.

Ще двоє працівників (віком 73 та 64 роки) перебувають у міській лікарні.

Зі слів директора ПУАТ “Нововолинський ливарний завод” Олександра Доманського, відлетіло днище ємності для технічних рідин.

 

 

Директорська версія на сайті “Конкурент”

Працівники будівельно-господарчого відділу разом із начальником готували ємність для технічних рідин. Ця ємність (38 метрів кубічних) уже була у використанні, тому деякі її ділянки потрібно було заварити.

– Коли її почали фарбувати, начальник відділу вирішив проінспектувати роботи, оглянути зварні шви, відстежити, чи немає витоків повітря. Для цього підключили систему і подали дуже низький тиск у бочку. Але з  з незрозумілих причин днище бочки на місці зварювання під тиском повітря відірвалося.

Поряд стояло риштування, з якого перед цим фарбували люди. У момент випробування нікого поряд не було, – наголошує керівник заводу. – Але відірвалося днище, вдарило по риштуванню, і воно полетіло до людей, які спостерігали за цим процесом. Травмувало начальника  й одну людину, яка там працювала за цивільним договором. У результаті двоє потрапили до лікарні в тяжкому стані. Один помер того ж дня, інший – начальник відділу – лежить у реанімації.

Займаємося, надаємо допомогу. Виправити ситуацію неможливо, але треба зробити так, щоб хоча б якийсь позитив для людей був,підсумовує керівник підприємства.

 

 

Помер нововолинець віком 61 рік.

У реанімації 73-річний мешканець Іваничівщини. В нього черепно-мозкова травма, забійні рани носа й лоба.

Третій потерпілий – у хірургії, це 64-річний нововолинець. У нього  забійно-рвана рана правої щоки.

Правоохоронці встановлюють усі обставини трагедії. Вони відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 271 (порушення вимог законодавства про охорону праці) Кримінального кодексу. Винним загрожує до 7 років позбавлення волі.

За сайтом “Конкурент” і сайтом ГУ НП у Волинській області

А РОБІТНИЧА ВЕРСІЯ тут:

http://radar.in.ua/vybuh-na-lyvarnomu-v-novovolynsku-odyn-robitnyk-pomer-chetvero-u-likarni/

Прочитав сам? Поділись з іншими: