Справу про корупційне правопорушення, в якому обласна прокуратура обвинувачує депутата Володимир-Волинської міськради Руслана Мороза, Нововолинський міський суд сьогодні НЕ розглядав.

Бо відповідач НЕ з’явився.

Суддя (вона ж голова суду) Орися Ференс-Піжук відклала слухання на 26 жовтня. Заяву про перенесення судового засідання подали Мороз і його адвокат Рудись. Мовляв, не знали, коли воно має відбутися.

Про це РАДАРУ повідомили у приймальні голови суду.

Час працює на Мороза: до адмінвідповідальності можуть притягнути лише впродовж 3 місяців із дня оформлення протоколу. Якщо гуманний нововолинський суд не встигне розглянути справу й винести рішення, депутат вийде сухим із дуже каламутної води.

 

Мороз буває і гарячим…

Стопкадр із відео в соцмережах

 

Термін збігає – ви будете сміятися – 28 жовтня. Вочевидь, депутат із адвокатом (зятем голови Володимир-Волинського суду Надії Пікули) знову будуть тягнути кота за хвіст… тобто  затягувати час.

Правоохоронці закидають депутату незаконну участь у виділенні земельної ділянки для його тещі. Під час розгляду питання на земельній комісії у вересні 2015-го року він нібито приховав родинні стосунки і підтримав рішення надати його тещі 12 соток під садівництво.

 

Тут буде тещин сад?..

 

2 жотня 2015 р. Володимир-Волинська міськрада рішенням № 47/8 «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і передачу  в користування  на  умовах оренди, у власність, постійне користування» передала земельну ділянку площею 1200  кв. метрів по вулиці Ковалевської, 23 с у власність Марії Пирожик.

 

Мешканці цієї багатоповерхівки марно просили “тещину” ділянку під дитячий майданчик

 

 Самі бачите: дітлахам затісно…

 

Депутатова теща опинилася в одному списку з учасниками АТО та родинами загиблих.

У черзі на отримання земельних ділянок перебувало на той час понад 450 бійців, але їм ці 12 соток під житлове будівництво чомусь не запропонували.

 

 

Цікаво, що теща Мороза має на вул.Ковалевської, 25 і 27 ще дві земельні ділянки приблизно по 8 соток – для обслуговування житлового будинку та господарських споруд. Право власності на ці ділянки вона набула 2013 року, коли її зять був головою земельної комісії в міськраді.

8+8+12=28 соток, непогано! 

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jHGqbvDRpv0[/youtube]

 

РАДАР дізнався, що той-таки Нововолинський міський суд розглядає і справу, де Мороз є позивачем, а відповідачем – жінка, що заборгувала йому іпотечний платіж. І там він точно знає, коли й о котрій треба прибути в суд.

Спеціально для Руслана Мороза, Романа Рудися та володимирських активістів, яких сьогодні чомусь не було, повідомляємо: розгляд справи про адмінпорушення призначено на 26 жовтня, 10.45 в Нововолинську.

 

Фото, відео, деякі факти – Анатолій Сорока, сайт “Волинь і світ”

Прочитав сам? Поділись з іншими: