Дожилися. Нововолинців посилають у Литовеж та Іваничі

10 4134

Ось уже зо три місяці у нововолинському ЦНАПі немає жодного державного реєстратора.

У декрет пішли чи звільнилися через малу зарплатню? Відвідувачів це не обходить.

На дверях кабінету держреєстратора висить табличка: “Немає прийому. Послуги вам нададуть у Володимирі-Волинському, Іваничах, Литовежі”.

Зареєструватися підприємцем, створити чи припинити юридичну особу, оформити право власності на нерухоме майно й виконати ще чимало інших дій тепер у Нововолинську не можна.

Як пояснили РАДАРУ двоє нових працівників, вони тут лише 2 тижні.  Ще місяць піде на навчання, іспити, оформлення доступу до держреєстрів.

І десь так у грудні чи (хто оптиміст) наприкінці листопада нарешті почнуть надавати адмінпослуги.

 

 

Найближче діставатись у Литовеж – тамтешня ОТГ має свого держреєстратора. Але підприємців, скажімо, там не реєструють, пакет послуг обмежений.

Отже, Іваничі або Володимир-Волинський.

У нововолинському ЦНАПі ще на початку літа бачили, що працювати буде нікому. Ще в липні оголошували конкурс на заміщення вакансій.

Але не запобігли тому, щоб містяни кілька місяців поспіль оббивали пороги ЦНАПів у інших районах.

 

Фото – Валентин Мінчик

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

10
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
5 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
6 Автор коментаря
Ворожка

Ну от дивіться: толкового відділку поліції, прокуратури, а тепер державного реєстратора у Нововолинську вже немає. Мені вищевказані служби без потреби і тому мені байдуже, але я просто підсумовую факт – Новік упевнено і невпинно занепадає, чи то його доводять до занепаду?

Анатоль_ БІДЗЮРА

І тут, якраз на часі, можна задати питання – а яким чином, нині, вимагати від центральної влади статусу повітового міста, коли: ЦНАП не працює, базові інституції всеміського масштабу СБУ, поліції, Пенсійного фонду, прокуратури та інші, віддали у сусідні Володимир та Іваничі? Кажуть, що й міський суд буде у повітовому Володимирі.
Великий і заслужений “господарник” догосподарювався. :))) “Слава!”

Анатоль_ БІДЗЮРА

Хоча б вибачилися. Коли відкривали ЦНАП то це подавалося, як величезна чергова “перемога” влади. Та й потім ще довго, в звітах, музика грала.

Щось не так

Вибачились? Хто? За що?…. Вибачте, я тупа, не знаю своїх, професійних обов’язків… Але в мене вища освіта… Це так має виглядати? А Ви не пам’ятаєте, як нещодавно скрізь писали і говорили-конкурс, вимоги… стаж роботи…. Всралися… І так у всьому в Нововолинську. А гроші за що платять? Це яка освіта у людей? Куди не підеш-одні проблеми,ніхто нічого не вирішив, нульова професійна підготовка-мені так СКАЗАЛИ робити…. Не Закон, а СКАЗАЛИ…. І головне-ніхто не відповідає за свої дії.. Але мушу бути об’єктивним-є в Нововолинську професійні, грамотні і чуйні спеціалісти, доречі як і продавці… з якими приємно спілкуватись… Не буду конкретизувати, бо у них… Читати далі »

Олег

Ви зрозумійте позицію влади, влада сприймаєсвої посади як бізнес. А що можна заробити на тому щоб людям бескоштовно, або за державне мито надавати послуги, правильно нічого. Тому владі проблеми ЦНАПу до одного місця, тут треба корти будувати і лавочки, цвітники, годинники, землю продавати, тендери вигравати. Проблеми людей як в одному анекдоті “шерифа не хвилюють”, тільки карман, тільки гроші.

Юрко

А скільки понтів було при відкритті! Позоріщє владі. Так всюди, лиш одне окозамилювання.

Щось не так

Вони ще хочуть стати районним центром… Не дай бог!

Наталя

Була в Литовежі, ЦНАП у сільраді на першому поверсі. Сервіс нормальний, працівники привітні, за 7 хвилин усе здала. А збір за послугу сплатила у тому ж приміщенні на пошті.
У Нововолинську довелося б іти в Ощадбанк чи на телекомівську пошту, бо термінал у міському ЦНАПі відсутній.
Литовеж рулить.

Людмила Зіменко

А Іваничівська лікарня також рулить у плані проходження медичної комісії – за один день пройшла комісію при оформленні на роботу на цукровий завод

Щось не так

Це називається-працюють, а “рулять” – в Нововолинську…